[TVN] Teraz albo nigdy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: kamiltvnfan »

Anna Bosak widzę robi karierę w TVNie. Kolejna gwiazdka TVNu... następczyni Ani Guzik?
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Isadora »

Jeśli już to robi "kariere" :P , porównanie z A. Guzik conajmniej dziwne, przecież Guzik jest profesjonalną aktorką, Bosak wesazła do branży bocznymi drzwiami na plecach brata i jest w tym samym worku co Herbuś czy Frytka, nie lubię jej, ma w sobie coś odpychającego
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
kamiltvnfan
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 212
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 13:06

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: kamiltvnfan »

Isadora pisze:Jeśli już to robi "kariere" :P , porównanie z A. Guzik conajmniej dziwne, przecież Guzik jest profesjonalną aktorką, Bosak wesazła do branży bocznymi drzwiami na plecach brata i jest w tym samym worku co Herbuś czy Frytka, nie lubię jej, ma w sobie coś odpychającego
KARIERĘ A NIE KARIERE. Oby dwie przyssały się do produkcji TVNu. Mimo, iż jedna jest tancerką a druga aktorką to łączy je bardzo wiele... Zobaczysz z czasem ... :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Isadora »

A ja w dalszym ciągu twierdzę, że Bosak robi "KARIERE" a nie KARIERĘ, dla mnie to jest różnica :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: piotrek888 »

onet.pl
"Teraz albo nigdy!" bez Olgi Bołądź

Jak podaje jeden z dzienników, w drugiej serii TVN-owskiej produkcji "Teraz albo nigdy!" nie zobaczymy już Joli Tarnowskiej, którą grała Olga Bołądź.

Według informacji gazety, Jola chciała podstępem usidlić Michała (w tej roli Rafał Królikowski), okłamując go, że jest z nim w ciąży.

Obsada serialu powiększy się o nowe postaci, grane m.in. przez Tamarę Arciuch i Annę Bosak.

Druga seria "Teraz albo nigdy!" zadebiutuje we wrześniu na antenie TVN.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Isadora »

Szkoda, bardzo lubiłam tą postać, wygryzła Ją zapewne Kożuchowska z Bosakową, ale zamiana :/ , NIE CIERPIĘ KOŻUCHOWSKIEJ :evil:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: pawell »

Jaka Kożuchowska? :shock: :rozglada: :neutral:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:Jaka Kożuchowska? :shock: :rozglada: :neutral:
Chyba koleżance o Arciuch chodziło :lol:
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Isadora »

No nie, jeszcze odróżniam Arciuch od Kożuchowskiej, wiem, że Arciuch też ma grać w tym serialu, ale chyba gdzieś czytałam, że Kożuchowska również, chyba, że pomyliłam seriale, o co naprawdę nie trudno :grymas: , a Kożuchowskiej nie lubię i filmy z nią raczej omijam szerokim łukiem
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Nika »

Będzie i Kożuchowska, i Arciuch. Przynajmniej wg "Świata seriali" :arrow: Obrazek
A poza tym nikt nikogo nie wygryzł, to scenarzysta decyduje przede wszystkim co będzie się działo z daną postacią. Nie byłoby Kożuchowskiej, to kto inny dostałby rolę.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: Greg Haus »

Rzeczywiście będzie - zwracam honor:
onet.pl pisze:Małgorzata Kożuchowska zadebiutowała na planie serialu "Teraz albo nigdy!".

Aktorka wcieli się w siostrę Grażyny (Magdalena Kumorek). Jej postać - Katarzyna Marczak to kobieta biznesu, właścicielka sieci hoteli i pensjonatów Onyx.

- Katarzyna to pewna siebie osoba, zdecydowana osiągać cel za wszelką cenę. Została niespodziewanie porzucona przez partnera, od tej pory jest sama, dlatego doskonale rozumie Grażynę. Sprawi, że jeden z naszych głównych bohaterów będzie miał przez nią poważne problemy - zdradza Dorota Chamczyk, producentka serialu.

Druga seria "Teraz albo nigdy!", w której zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, swoją premierę będzie miała 7 września. Tymczasem fani serialu, w każdą niedzielę około godziny 15. mogą oglądać powtórki sezonu pierwszego.

W odcinkach, które zobaczymy po wakacjach oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej pojawią się m.in. Anna Bosak, Tamara Arciuch i Wojciech Pszoniak. Nowych aktorów i ich bohaterów, jak i postacie, które widzowie już dobrze poznali czekają niezwykłe przygody i zawirowania życiowe. Czy spełnią się ich marzenia? Jak rozwinie się ich przyjaźń – da im siłę i wiarę, czy...

Znajomość bohaterów "Teraz albo nigdy!" zaczęła się dość nietypowo, bo na pokładzie samolotu. Potem były pełne niespodzianek wspólne wakacje na Maderze, podczas których lepiej się poznali. Po powrocie do Warszawy i swoich codziennych zajęć relacje pomiędzy bohaterami zacieśniły się jeszcze bardziej, a grono nowych przyjaciół okazało się niezastąpionym w dobrych i złych chwilach.
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: ana486 »

barzdzo fajny serial i aktorzy moga byc
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: qmate »

Nareszcie powrócił mój ulubiony serial :D Mam pytanie, czy ktoś zna tytuł piosenki, która leciała przed pierwszą reklamą w scenie gry w tenisa (Basia i jej brat)? Fajna nutka, pierwszy raz słyszę i nie wiem jak się nazywa ;(
//////////
ana486
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 wrz 2008, 21:05

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: ana486 »

no fajnie ze wrocil ale jak narazie nie jest az taka rewelacyjna jak pierwsza ale zobaczymy , propo odcinka wkurzala mnie sprzeczki lub walka pomiedzy basia a andrzejem , a w odcinku 2 juz na szczecie tego jest o wiele mniej i na innych watkach sie skupione
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Teraz albo nigdy

Post autor: kamiiloo »

drugi odcinek lepszy od pierwszego jak dla mnie :)
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości