[TVN] BrzydUla

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: podmark »

Ja najchętniej w roli Uli brzyduli zobaczyłbym Małgosię Sochę. Już w wyobraźni widzę ją w okularach i w aparacie na zębach.

Mnie najbardziej zaskoczyło to, że emisja rozpocznie się już we wrześniu. Sam Miszczak zresztą mówił, że skłaniają się bardziej ku emisji na wiosnę. Zastanawiam się tylko, z czym się pożegnamy - z "Detektywami", czy z "Uwagą" ? Bardziej prawdopodobne wydaje mi się zdjęcie "Detektywów" i chęć konkurowania o tej porze z "Pierwszą miłością" i "Plebanią".
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: adner »

Zawsze może też być gdzieś w sobotę albo niedzielę... albo w piątek przed Superkinem.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: podmark »

5 odcinków przed Superkinem ? Hehe. Miszczak mówił, że TVN przygotowuje codzienną emisję "Brzyduli", a nie taką w cyklu tygodniowym.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Isadora »

No, to aktorka, która wejdzie w tę rolę będzie chyba musiała pożegnać się z innymi produkcjami, ciekawe która się na to zdecyduje, ja w tej roli widzę Małgorzatę Sochę, bo pamiętam Ją ze "Stacyjki", gdzie grała taka przymuloną okularnicę, bardzo pasuje mi do tej roli, no i może jeszcze Książkiewicz
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Adrian ;P »

Ja tam bym wolał jakąś nowa, nieznaną aktorkę :)
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: madziulka »

"Brzydulą" Julia Kamińska! Jej ojcem Marek Włodarczyk!

Jest młoda i atrakcyjna. Na szklanym ekranie możemy ją oglądać m.in. w „Barwach szczęścia”. Grała również w „Ja wam pokażę”. Julia Kamińska zagra "Ulę Brzydulę"! W role jej ojca wcieli się Marek Włodarczyk znany szerszej publicznosci z serialu "Kryminalni" komisarz Zawada.

Wszystko wskazuje na to, że kariera przed dwudziestoletnią aktorką stoi otworem. "Brzydula" podbiła bowiem już kilkanaście krajów na całym świecie. Pierwowzór serialu "Brzydula" – "Yo soy Betty la fea" (Jestem Betty, brzydula) powstał w 1999 w Kolumbii.

Prawdziwy "Betty-boom" nastąpił w 2006 kiedy prawa do serialu kupiła w 2006 Salma Hayek. Amerykańska, nieco odmieniona wersja przygód Betty emitowana w telewizji ABC, nie zmarnowała potencjału pierwowzoru, zdobywając serca rzesz widzów oraz krytyków, czego efektem są liczne nagrody: m.in dwa Złote Globy oraz trzy nagrody Emmy. Odtwórczyni głównej roli America Ferrera, z nikomu nie znanej aktorki, stała się dzięki głównej roli stała się rozpoznawalną gwiazdą.

Serial opowiada historię niezbyt urodziwej, ale za to inteligentnej i pracowitej dziewczyny, która z brzydkiego kaczątka stopniowo przeistacza się w łabędzia. Choć pochodzi z biednej rodziny, ambitna Betty robi karierę w świecie pięknych i bogatych, zdobywając po drodze serce największego amanta w mieście.

Brzydulę na ekranach naszych telewizorów będziemy mogli oglądać jesienią, będzie nosiła imię Ula, zaś akcja powieści osadzona będzie w środowisku świata mody.

źródło: http://www.plejada.pl
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: ktos »

Nie kojarzę tej aktorki 8) a może to i lepiej że jakaś mniej znana aktorka to zagra a nie ciągle te same ;)

A Włodarczyk ojcem zobaczymy co z tego wyniknie ;) ciekawe jak ją ucharakteryzują :D
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Enceladus »

Julia Kamińska w pełnej krasie:

Obrazek
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Isadora »

Bardzo podoba mi się ta aktorka do roli Brzyduli, świetny wybór :brawa:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: pop »

Isadora pisze:Bardzo podoba mi się ta aktorka do roli Brzyduli, świetny wybór :brawa:
To chyba nie był dla niej miły komentarz. :lol: :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dynamitri
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: sobota 08 mar 2008, 18:38
Lokalizacja: East Ham, London, United Kingdom
Kontakt:

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: dynamitri »

To Włodarczyk w końcu wraca do tych Niemiec ? Nie wraca ? :mhm:

Hmmm... Jeśli będzie tam grał komisarz Zawada to bardzo chętnie będę oglądać ten serial - mimo, że wcześniej w ogóle nie miałem takiego zamiaru :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/%5C3,4342,news,1, ... tykul.html

Mamy już zdjęcia naszej polskiej Brzyduli :lol2:

A co do serialu jeżeli ma być nadawane codziennie jak telenowela to ramówka na wrzesień chyba przejdzie małą metamorfozę :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: r_r16 »

Wg mnie ta polska brzydula jest... za ładna. :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: adner »

Mam nadzieję, że nie będzie nadawana codziennie, bo stracą na tym moje ulubione programy - czyli pasmo Rozmowy w toku -> Na Wspólnej. Może w weekendy, przed Milionerami?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Brzydula Betty - polska wersja

Post autor: Bartek »

Może po prostu zostanie zredukowane pasmo o W11/Detektywów bądź znikną Detektywi o 18:25 i będą się naprzemiennie pokazywać tylko o 20?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości