Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mikuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 23:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Mikuu »

dla mnie nowa ramówka jest miodzio 8) fajnie że powraca Superniania bo w niedziele zawsze ogląda to u mnie cała rodzina :P
szkoda tylko że Hela na razie nie powraca, ciekawe czemu???
no i mój ulubiony serial 39 i pół w tej ramówce się nie pojawi no ale może w zimie się pojawi...
w sumie serial Na Wspólnej który będzie nadawany o tej 20:15 to dobry ruch ze strony TVNu bo siostry już przeżywały że będą musiały zrezygnować z któregoś serialu a pewnie byłby to właśnie Na Wspólnej
TVN - Programowo NAJLEPSZA :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Mikuu pisze: szkoda tylko że Hela na razie nie powraca, ciekawe czemu???
j
Tak jak mówiłem, pewnie stwierdzili, że w niedziele o 16:30 to kiepska pora i Hela pojawi się w listopadowe wieczory o 17:30 po zakończeniu premierowych emisji Superniani.
Mikuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 23:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Mikuu »

To Superniania będzie mieć tylko 8 odcinków w takim razie??
TVN - Programowo NAJLEPSZA :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Dlaczego 8? Będzie miała pewnie 11 odcinków jak zawsze więc wychodzi, że ostatni odcinek 3 serii byłby 16 listopada :)
Mikuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 18 sie 2008, 23:06

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Mikuu »

no i git :D
TVN - Programowo NAJLEPSZA :)
magda..
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 12 lip 2008, 16:19
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: magda.. »

a wiecie czy jesienią TVN wyemituje kolejne odcinki serialu Without a Trace / Bez śladu...???
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Może zimą, ale na jesień nie... Na jesień zobaczymy w sumie 4 zagraniczne seriale (Nie licząc tych o 15):
Poniedziałek około 23:50 - Nie z tego świata 2
Wtorek 23:30 - Dexter i Californication
Niedziela około 23:20 - Seks w wielkim mieście
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Greg Haus »

magda.. pisze:a wiecie czy jesienią TVN wyemituje kolejne odcinki serialu Without a Trace / Bez śladu...???
Serialem 'Bez śladu' najcześciej 'zapycha' się ramówkę letnia i pod koniec zimy, także wątpię by pojawił się on jesienią :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Mikuu pisze:no i mój ulubiony serial 39 i pół w tej ramówce się nie pojawi no ale może w zimie się pojawi...
Ta informacja była już wielokrotnie powtarza - II serię "39 i pół" zobaczymy wiosną!
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: szym »

Oglądalność pewnie będzie zadowalająca, ale jakoś to wszystko mało ambitne mi się wydaje, tzn. niby dużo pozycji, ale dla mnie nic ciekawego, poza "Milionerami" i "Rozmowami w tłoku" u Majewskiego. Nie mówię, że to są jakieś produkcje dla inteligentów, no ale to większość jest nastawiona na jedną grupę, w gruncie rzeczy Ci sami ludzie /lub podobni/ będą oglądać "Taniec z gwiazdami", "Na Wspólnej", "W11" i "Sędzie Annę Marię". Nawet filmy w TVN zaczęły kuleć.
:)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

'Generał'' ma pojawić się pod koniec roku w grudniu... Miszczak tak mówił w Dzień Dobry TVN
tug.
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 25 sie 2008, 19:46

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: tug. »

Adrian ;P pisze:'Generał'' ma pojawić się pod koniec roku w grudniu... Miszczak tak mówił w Dzień Dobry TVN
Niestety nie oglądałem ostatnio DD TVN. Mam pytanko: czy pan Miszczak mówił coś więcej na temat emisji Generała? Np: czy będzie pokazany tak jak zapowiadano, 4 odcinki serialu i półtoragodzinny film fabularny?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

A ja chyba nie włączę na nową edycję "Tańca z gwiazdami" w jesienne niedziele. Powód? Od 7 września na TVP1 rozpoczyna się emisja całkiem młodego, aczkolwiek bardzo wciągającego serialu "Dirty Sexy Money", przetłumaczonego jako "Seks, kasa i kłopoty" (chyba jedno z lepszych tłumaczeń polskich tytułów). Obawiam się, że niedziela - 20, to nie jest najlepsza pora na emisję tego serialu ( :arrow: głównie z powodu silnej konkurencji - "Taniec", "Prison Break"), ale dotychczas wszystkie jedynkowe propozycje na niedzielę radziły sobie całkiem nieźle, a serial o tak chwytliwej fabule może być czarnym koniem do zwycięstwa w niedzielny wieczór! Wiadomo, że nie można spodziewać się wyniku "Rancza", ale okolice "Ja wam pokażę!" zapewniałyby przebicie nowych epizodów "Prisona", który wiosną nie osiągał już tak dobrych wyników jak pierwszy sezon. Martwi mnie też to, że pierwszy odcinek serialu nie jest zbyt zachęcający do dalszego oglądania (drugi obejrzałem prawie pod przymusem!), więc wielu potencjalnych widzów może się zniechęcić. Serial gościł już na antenie Fox Life. Dla tych, którzy widzieli - dobra informacja! Już od 1 października w amerykańskiej stacji ABC zagości drugi sezon tego przebojowego serialu!
Ciężko również nie zauważyć, że TVN rozpoczyna emisję dwóch kontrowersyjnych seriali prosto z amerykańskiego Showtime - "Dextera" oraz "Californication". Okazuje się, że ten pierwszy serial ma nadaną klasyfikację wiekową "+18", co jest absolutnie głupim pomysłem - jak dla mnie w tym serialu nie ma aż tak wiele przemocy!Z "Californication" pewnie będzie podobnie, z tą różnicą, że tam czerwone kółko jest uzasadnione :wink: Ciekawe również, że kiedyś seriale amerykańskie w TVN były traktowane jak zapychacze ramówki, i teraz są również, tylko ich wprowadzenie jest wielkim wydarzeniem,a TVN jest chwalony za emisję tych seriali. Szkoda tylko, że są one nadawane po starej, "zapychaczowej" godzinie, czyli 23:30 i to w środku tygodnia! Osobiście sądzę, że "Dexter" z kategorią "+16" mógłby być niedzielnym hitem TVN Siedem - byłoby to już lepsze, skoro tak dobry serial na TVN ma być emitowany o tak późnej porze. Niestety, nie widzę innego miejsca w ramówce TVN na seriale rodem z Ameryki - sam Miszczak mówi, że nie pochwala budowania ramówki na produkcjach zza oceanu (co widać!). Gdyby chociaż to był weekend... Po "Teraz albo nigdy"? "Sex and the city" był emitowany już w TVP2, widocznie przez wakacje sprawdził się na tym miejscu. Z drugiej strony cała niedzielna ramówka jest kierowana raczej do kobiet... A wtorkowa dla mężczyzn ("39 i pół", "Twarzą w twarz", "KW", no i "Dex").

W końcu sam się poplątałem w swoich przemyśleniach, może ktoś coś z tego zrozumie :wink:

Pozdrawiam, Kuba
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

''Dexter'' ma tą kategorię ''18 +'' i czerwony znaczek czyli musi być emitowany minimum o 23. Gdyby miał ''16+'' mógłby być już o 20... A tak to najwcześniej o 23, więc cieszmy się, że będzie o 23:30, a nie po 24 :lol:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: corner »

Adrian ;P pisze:''Dexter'' ma tą kategorię ''18 +'' i czerwony znaczek czyli musi być emitowany minimum o 23. Gdyby miał ''16+'' mógłby być już o 20... A tak to najwcześniej o 23, więc cieszmy się, że będzie o 23:30, a nie po 24 :lol:
Przecież my to wiemy. Tylko, że to chyba sama telewizja sobie ustala te kategorie. Więc mogliby ustalić sobie 16+. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, bo serial jest kontrowersyjny, prawie gloryfikuje zabijanie. Na pewno KRRiT zaczęłaby grymasić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości