[TVN/TVN CNBC] Kapitalny pomysł

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN/TVN CNBC] Kapitalny pomysł

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:W niedzielę o1 7 jest wpisane Kapitalny Pomysł/ Superniania :mhm:
wirtualnemedia.pl pisze:TVN szuka przedsiębiorczych Polaków, którzy posiadają ciekawy pomysł na biznes, a nie mają środków na jego realizację. W trakcie telewizyjnego programu dostaną szansę przekonania jury, że ich projekt zasługuje na sfinansowanie.

"Kapitalny pomysł" zadebiutuje na antenie TVN w październiku. Stacja nie udziela jednak na razie szczegółowych informacji dotyczących formatu. - Trwają pracę nad ostatecznym kształtem programu. Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń od osób chętnych do udziału w projekcie - mówi tylko jego producent Remik Maścianica.

Jak wynika z ramówki stacji "Kapitalny pomysł" będzie emitowany w niedzielne popołudnia (17.00 po zakończeniu emisji premierowych odcinków "Superniani").

Partnerem projektu jest City Bank Handlowy.
Myślałem, że ten program będzie emitowany w TVN 24, ponieważ w zwiastunach odsyłali m.in. na tvn24.pl ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: Greg Haus »

Prawie identyczny program prowadził Janusz Weiss w tvp2.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: Adrian ;P »

Więc 3 seria Superniani ma tylko 5 odcinków :roll:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: kamiiloo »

To co Weiss prowadzilł to chyba było "złoty interes" i faktycznie było na tych samych zasadach
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: pop »

Podobny program, ale w radiowej wersji - "I ty możesz mieć firmę" - wkrótce pojawi się w TOK FM. :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: Adrian ;P »

Start programu został przełożony z 19 października na 9 listopada. W zamian za to nadal będzie Superniania :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: pawell »

Start programu przesunięto o tydzień.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: pop »

W jury programu zasiądą m.in. hokeista Mariusz Czerkawski oraz biznesmen Zbigniew Niemczycki.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pełen skład jury:
1. Mariusz Czerkawski - hokeista, współwłaściciel sieci klubów fitness "Gimnazjon"
2. Zbigniew Niemczycki - biznesmen (43. miejsce na liście 100 najbogatszych Polaków tygodnika "Wprost" z 2007)
3. Sonia Wędrychowicz-Horbatowska - wiceprezes zarządu banku City Handlowy (sponsor nagrody głównej)
4. Solange Olszewska - wiceprezes firmy Solaris Bus & Coach S.A. do spraw relacji z klientami.

Program pojawi się prawdopodobnie na początku grudnia.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: podmark »

Z tego, co słyszałem, to nagrodą w tym programie jest 100 tysięcy złotych ufundowane przez Citi Bank. No, a jeden z uczestników pierwszego odcinka stwierdził, że za 100 tys. to on może zrealizować z 10 metrów swojej (jakże kosmicznej w stolicy) inwestycji :lol2: . Po tym, co usłyszałem, to już wiem, że będzie rozrywkowo - bo obok ciekawych i możliwych do zrealizowania biznesów będą też idee kompletnie odrealnione :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: pop »

Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: pop »

Ogólnie program oceniam dobrze. Bardzo podobała mi się czołówka. Świetnie dobrane jury - stanowcze i wymagające. Ale ten program rzeczywiście nie jest na miarę ambicji Marcina Mellera...

I z tego co pamiętam, to w "Złotym interesie" zwycięzca dostawał 100 tys. złotych. Tutaj natomiast suma zależy od zawodnika - może on "zarządać" np. 20 tys. złotych, jak i 200 tys. Wszystko zależy od jego pomysłu na biznes.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: Marcin »

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zawodnicy.
Głupota niektórych porażała.

Szczególnie mówię o Panu, który chciał, żeby płacić mu za to, że się wyjedzie z żoną w góry pod kontrolą GPSu. Chryste Panie, lekarza dla niego. Skąd on się wziął z takim kretyńskim pomysłem?

Już widzę, jak ktoś przychodzi do jego biura i mówi: "Chcę dzisiaj spać w domu", dostaje nadajniki GPS, płaci i... no idzie do domu. Rety!!!

Pomysł o czyścioszku też był genialny. :neutral:

Uważam, że to wstyd i niedorzeczność przychodzić do osób pokroju Pani Olszewskiej, czy Pana Niemczyckiego z takimi kapitalnymi pomysłami. Naprawdę, powinni się pod ziemię zapaść.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: ~ »

Świetny program. Jeśli czas na to pozwoli na pewno będę go oglądał. Rozmowy Mellera z uczestnikami bardzo mi przypominają "Agenta". W ogóle ta sceneria, muzyka i lektor są świetne.
Polecam każdemu kto nie oglądał.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Kapitalny pomysł

Post autor: podmark »

pop pisze:z tego co pamiętam, to w "Złotym interesie" zwycięzca dostawał 100 tys. złotych.
Z tego, co pamiętasz ? A w ogóle pamiętasz ten program ? Chyba trochę za młody byłeś :). Nagrodą w "Złotym interesie" było 15 tysięcy złotych, z tym, że przyznawane były w każdym odcinku.

"Kapitalny pomysł" ujdzie. Choć jakiś szczególnie wybitny ten programik nie jest. Pomysły uczestników tak, jak słyszałem - odrealnione. Meller jakby zagubiony. Jury dość ciekawe. No i motyw z wyłączaniem światła nad sobą (dziwnym trafem skojarzył mi się z trzema "iksami" z "Mam Talent" :) ).
Ogólnie może być. Choć zdecydowanie wolałbym oglądać Mellera w kolejnej edycji "Agenta".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości