TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

barvsson pisze:Nie chcê nic mówiÌ ale mo¿na powiedzieÌ, ¿e "Za³ó¿ siê" ze stajni TVP2
jest oparte na gÂłupocie, durnocie i kiczu podobnym jak
tivenowskie "Ciao Darwin" WstrĂŞtni publiczni plagiatorzy jedni, drudzy i trzeci :D
Pozdrawiam barvsson
Obydwa te programy produkowne sÂą lub byÂły na licencjach, wiĂŞc nie moÂżna mĂłwiĂŚ o plagiacie. Przynajmniej nas to nie dotyczy - niech siĂŞ spierajÂą wÂłaÂściciele praw autorskich do tych formatĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No ale ze te 2 programy sa oparte na glupocie, durnocie i kiczu to nie znaczy ze sa podobne bo moim zdaniem te programy sa zupelnie inne, wiec nie mozemy powiedziec ze to plagiat :? :? :? :? :? :? :?
barvsson
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: czwartek 01 wrz 2005, 12:38
Lokalizacja: Stalingrad

Post autor: barvsson »

pawell pisze:No ale ze te 2 programy sa oparte na glupocie, durnocie i kiczu to nie znaczy ze sa podobne bo moim zdaniem te programy sa zupelnie inne, wiec nie mozemy powiedziec ze to plagiat :? :? :? :? :? :? :?
No tego siĂŞ obawiaÂłem, Âże ktoÂś podejdzie do
mojego posta zbyt powaÂżnie. :x
Pawell chodziÂło mi o uwypuklenie w sposĂłb cyniczny,
tego doszukiwania siĂŞ gdziekolwiek plagiatu.
I swojÂą drogÂą trzymaÂłbym siĂŞ swojego wczorajszego
zdania dalej, ale dziÂś przed poÂłudniem,
pykajÂąc pajlotem po kanaÂłach tv... WpadÂłem na TV 4,
gdzie uÂśmiechniĂŞta blondynka namawiaÂła NarĂłd Polski do wysyÂłania smsĂłw i dzwonienia na otwartÂą liniĂŞ
z odgatniĂŞtÂą zagadkÂą... UWAGA PRZYTACZAM:
"D Z _ _ N N _ K
B R _ D _ _ T
J _ N _ S"
Nad ktĂłrÂą tÂą zagadkÂą wesoÂło uÂśmiechaÂła siĂŞ...no nie uwierzycie kto...Bridget Jones :) Ale to nie koniec... Po chwili pani zaproponowaÂła Bystrzakowi, ktĂłry odgadÂł - 16 pĂłl, gdzie pod trzema byÂły ukryte... No juÂż moÂże nie loga tv 4, ale Jokery. Do wygrania ile? No siĂŞ pytam?
SkÂąd wiedzieliÂście, drodzy forumowicze Âże 20 000 PLN ? :D
I wszystek ta grafika byÂła niemal identyczna...Tyle, Âże poprzesuwane z lewej na prawÂą stronĂŞ...
Co robiĂŚ... OdpowiedÂź wedÂług mnie jest prosta...sÂłabsi zawsze prĂłbujÂą naÂśladowaĂŚ lepszych. :cry:
pozdrawiam barvsson
atvp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 20 paź 2005, 19:13

Co sÂądzicie o TVP i ich domenach a raczej braku domen.

Post autor: atvp »

Tak sobie siedze i myÂśle, juÂż 95% firm ma swoje domeny, albo kupiÂło od razu je albo odkupiÂło, natomiast TVP swoich domen nie posiada, jestem ciekawe kto zawiĂłdÂł i niedopeÂłniÂł swoich obowiÂązkĂłw... (choĂŚby tvp1.com.pl)
Ciekawe jest to Âże potrafiÂą kupiĂŚ 160 czy 170 wozĂłw za xx mln zÂłotych a nie potrafiÂą zaÂłatwiĂŚ tak prostej sprawy :)

Jakie wy macie na ten temat zdanie ? Jak myœlicie dlaczego te domeny nie s¹ ich w³asnoœci¹ ? Powinni je kupiÌ ? A mo¿e mog¹ posiadaÌ tylko czêœÌ domen pasuj¹cych do nazwy stacji (tvp.com.pl tvp.pl tvpkultura.com.pl i .pl) ??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To jest zwiazane z mediami publicznymi :arrow:
http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=27850
No to pieknie w TVP bedzie wiecej reklam :evil: nie dziwie sie teraz tym ludziom co nie placa abonamentu, bo teraz jest juz tych reklam sporo w TVP :evil: I jeszcze mowia ze "Zaloz sie" cz. I, cz. II i cz II to zupelnie inne programy. :? :? :evil: I jeszcze chca zmuszac do ogladania reklam widzow poprzez emitowanie ich w tym samym czasie na TVP 1 i TVP 2. :evil: :evil: Mam nadzieje ze to spowoduje ze widzowie beda sie przelaczac na inne stacje i ze TVP dostanie po d***e :evil:
I jeszcze tu jest o reklamach ktore TVP daje gdzie sie da :arrow:
http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=27849
mietek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: środa 20 lip 2005, 15:45

Post autor: mietek »

AleÂż zioniesz nienawiÂściÂą! Co najmniej, jak te babiny z rodziny radia maryja! AÂż poprostu trudno uwierzyĂŚ! I to w imiĂŞ czego? ObglÂądalnoÂści jedynej "niegĂłw*****j stacji telewizyjnej.
WieŸ¿e siê trochê opanuj, bo ogl¹danie telewizji nie jest tak naprawdê t¹ naj naj naj najwa¿niejsz¹ rzecz¹ w ¿yciu :roll: :roll: :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To po emotach rozpoznajesz czy ktos zionie nienawiscia itp. :> no to gratuluje ja tak nie potrafie :roll: Poprostu jestem zly ze bedzie wiecej reklam i to w srodkach programow ktorych w tym momencie nie powinno byc. No ale wszystko zgodne z prawem niestety. :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

media publiczne

Post autor: salladyn »

Nie no pewno Mietek.To Âże co miesiÂąc trzeba pÂłaciĂŚ okoÂło 15 zÂłotych za tv i radio ktĂłrego siĂŞ nie oglÂądaĂŚ/sÂłuchaĂŚ (bo nie da siĂŞ oglÂądaĂŚ i sÂłuchaĂŚ) to ch*j :!: Jakby tego byÂło maÂło mamy siĂŞ cieszyĂŚ Âże bĂŞdzie wiĂŞcej reklam. :evil: :mad:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Oj k³ócicie siê miêdzy sob¹, a wszyscy macie racjê, moim zdaniem. A to dlaczego? a no dlatego, ¿e jedni lubi¹ tvp, a inni jej nie znosz¹. I racjê maj¹ przeciwnicy tvp (czyli chyba Pawell :wink: ), którzy siê oburzaj¹, ¿e w tvp bêdzie wiêcej reklam- to przecie¿ prawda. W TVP nie ma ¿adnych ograniczeù, jeœli chodzi o reklamy,a powinny byÌ :!:
Ja lubiê TVP, ale ogl¹daÌ siê jej nie da- przyznajê racjê Salladyn- co najwy¿ej wybrane programy. Dok³adnie czytam program i patrzê, co tam jest dla mnie, ¿eby nie dostaÌ zawa³u, jak w³¹czê przypadkiem TVP, a tam bêdzie lecieÌ "Za³ó¿ siê". To ma byÌ misja :?: Litoœci....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze: I racjĂŞ majÂą przeciwnicy tvp (czyli chyba Pawell :wink: ), ktĂłrzy siĂŞ oburzajÂą, Âże w tvp bĂŞdzie wiĂŞcej reklam- to przecieÂż prawda.
Nie :D ja nie jestem przeciwnikiem TVP tylko nie podoba mi sie to co w niej sie dzieje :? Wiecej reklam, wydawanie pieniedzy w bloto, programy nudne trudno znalezc w tej telewizji cos interesujacego, ciekawego no taka prawda. :?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

TVP w rĂŞkach PiS?

Post autor: kamuii »

Wirtualne Media pisze:Komisarz na Woronicza?

PiS szykuje siĂŞ na przejĂŞcia TVP. Komisarzem moÂże zostaĂŚ Jacek Kurski.

Prezes Telewizji Polskiej Jan Dworak moÂże nie doczekaĂŚ koĂąca kadencji, ktĂłra mija w maju przyszÂłego roku - dowiedziaÂła siĂŞ "Trybuna".

Po gmachu telewizji kr¹¿¹ pog³oski o szykowanym przez Prawo i SprawiedliwoœÌ skoku na TVP i wyrwaniu jej z r¹k Platformy Obywatelskiej. Sposobem na przeprowadzenie tej operacji mia³oby byÌ objêcie firmy zarz¹dem komisarycznym. Wœród tych pog³osek pada nawet nazwisko ewentualnego komisarza Jacka Kurskiego.

Zna siê na mediach, jest ostrym pistoletem, z punktu widzenia PiS idealny kandydat do takiej czarnej roboty - powiedzia³ "Trybunie" pragn¹cy zachowaÌ anonimowoœÌ rozmówca z krêgów zbli¿onych do kierownictwa TVP SA. "W ci¹gu kilku ostatnich dni dotar³y do mnie w tej sprawie g³osy z kilku ró¿nych Ÿróde³. Inicjatywa w tej sprawie musia³aby wyjœÌ z Ministerstwa Skarbu Paùstwa" - dodaje gazecie.

Ten scenariusz moÂże siĂŞ okazaĂŚ realny, jeÂśli rzÂąd Kazimierza Marcinkiewicza uzyska wotum zaufania w Sejmie, a w przyszÂłoÂści nie dojdzie do koalicji z PO.

Wprawdzie PiS mog³oby przej¹Ì w³adzê nad telewizj¹ wykorzystuj¹c normalne procedury zmiany kierownictwa przy Woronicza, jednak to wymaga³oby czasu. Kadencje obecnego zarz¹du z prezesem Dworakiem na czele i rady nadzorczej TVP mijaj¹ w maju 2006 r. ¯eby obsadziÌ te gremia swoimi ludŸmi partia Kaczyùskich musia³aby przej¹Ì najpierw kontrolê nad Krajow¹ Rad¹ Radiofonii i Telewizji. Teoretycznie jest to do wykonania. Kandydatów PiS desygnuje do KRRiTV prezydent Lech Kaczyùski, a partia przeforsuje kolejnych w Sejmie i Senacie. Jednak problemem s¹ kadencje obecnych cz³onków Krajowej Rady, na których up³yw trzeba czekaÌ - pisze "Trybuna".
Wirtualne Media !!!

S¹dzi³am ze po Warakomskiej nic gorszego nie moze spotkaÌ TVP... a jednak :( . Jesli ten $#@#@%@ ma zostaÌ komisarzem to mój palec nie dotknie wiêcej guzika na pilocie aby prze³¹czyÌ na TVP

To dopiero bedzie krĂłlestwo propagansy manipulacji i trybuna polityczna

Od moderatora:
WyedytowaÂłem nazwĂŞ tematu, mam nadziejĂŞ, Âże nie masz mi tego za zÂłe.
Android <3
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pewnie tak siĂŞ stanie w caÂłkiem niedalekiej przyszÂłoÂści, przeciez wszystkie ekipy po kolei bijÂą siĂŞ o TVP, "jedynÂą niezaleÂżnÂą, publicznÂą tv w Polsce".
CoÂś mi siĂŞ wydaje Âże Pis chciaÂł zlikwidowaĂŚ KRRIT, to na co czekajÂą? niech zmieniÂą konstytucjĂŞ, wywalÂą czÂłonkĂłw rady i bĂŞdzie droga prosta do obsadzania swoimi.
A Kurski powrĂłci, to jest pewne na 1000%
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

terraX pisze:CoÂś mi siĂŞ wydaje Âże Pis chciaÂł zlikwidowaĂŚ KRRIT, to na co czekajÂą? niech zmieniÂą konstytucjĂŞ, wywalÂą czÂłonkĂłw rady i bĂŞdzie droga prosta do obsadzania swoimi.
No wlasnie najpierw musza zmienc konstytucje, aby mogli zlikwidowac KRRiT. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

A Âże bĂŞdzie zmieniona konstytucja to jest pewne, bardzo pewne, wiĂŞc nic nie zaszkodzi dodaĂŚ do niej jeszcze jeden przepis (wszystko w imiĂŞ taĂąszego paĂąstwa oczywiÂście)
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Nareszcie bedzie troche wiecej obiektywizmu w TVP a nie tak jak teraz PO cacy PIS be
Niezrzeszony
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość