TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Nareszcie bedzie troche wiecej obiektywizmu w TVP a nie tak jak teraz PO cacy PIS be
Taaa, bĂŞdzie siĂŞ przez jakiÂś czas przechylaÂło w stronĂŞ obiektywizmu, dopĂłki siĂŞ szala nie urwie i potem poleciiiiiiiiiiiii juz caÂłkiem na prawo.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Mysle ze nie w prawo nie w lewo ale do przodu :D
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Mysle ze nie w prawo nie w lewo ale do przodu :D
GratulujĂŞ naiwnoÂści :wink: Ja juÂż w to nie wierzĂŞ, a chciaÂłbym siĂŞ myliĂŚ i Tobie przyzaĂŚ racjĂŞ.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Nie tyle naiwnosci mozesz mi pogratulowac co wiary w Prawo i Sprawiedliwosc w tv :D
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Nie tyle naiwnosci mozesz mi pogratulowac co wiary w Prawo i Sprawiedliwosc w tv :D
No to powiem Ci, ¿e zabrzmia³o to dwuznacznie conajmniej..."wierze w Prawo i Sprawiedliwosc w tv", prawo i sprawiedliwoœÌ to te¿ partia w koùcu :wink:
A to, Âże ci co rzÂądzÂą bĂŞdÂą trzymaĂŚ siĂŞ z dala od tv jest niemoÂżliwe. UÂżyÂłabym capslocka, ale nie bĂŞdĂŞ krzyczeĂŚ, hehe
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

terraX nie wiedzialem ze jestes plci odmiennej od mojej :D a odpowiadajac na pytanie poieram PIS co chyba widac i wierze ze zaprowadza tak nareszcie porzadek oczywiscie ze byloby naiwnoscia sadzic ze nie beda sie interesowac mediami i nie beda tam chcieli miec swoich ludzi tak jak wszyscy chca miec wplyw na media i jest to naturalna sprawa na jakims forum przeczytalem ze chca nawet oddac jeden kanal do dyspozycji opozycji wiec jest to zupelnie nowa jakosc
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:terraX nie wiedzialem ze jestes plci odmiennej od mojej :D
Nie ty jeden :wink: Ale czy to ma jakieÂś znaczenie?
sumeryjczyk pisze:oczywiscie ze byloby naiwnoscia sadzic ze nie beda sie interesowac mediami i nie beda tam chcieli miec swoich ludzi tak jak wszyscy chca miec wplyw na media i jest to naturalna sprawa na jakims forum przeczytalem ze chca nawet oddac jeden kanal do dyspozycji opozycji wiec jest to zupelnie nowa jakosc
Tylko co to bêdzie za kana³ z jakim zasiêgiem? satelitarny? naziemny? cyfrowy? analog? Jeœli kr¹¿¹ plotki, ¿e Kurski coœ tam dostanie, jeœli Pis przejmie tvp to ¿aden kana³ i ¿adne medium nie przyda siê opozycji.
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Nie terraX to nie ma znaczenia :D a wracajac do tego kanalu dla opozycji to pomysl jest dobry tylko ze obrazona opozycja napewno by z tego pomyslu nie skorzystala
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Nie terraX to nie ma znaczenia :D a wracajac do tego kanalu dla opozycji to pomysl jest dobry tylko ze obrazona opozycja napewno by z tego pomyslu nie skorzystala
Pomys³ jest dobry, jest genialny, jest makiaweliczny :!: Bo rz¹d nad duszami przejmuje siê tylko i wy³¹cznie poprzez tv publiczn¹, dlatego nie ma to ¿adego znaczenia, czy opozycja dostanie taki kana³ czy nie. a swoj¹ drog¹ to nie wiem czy coœ takiego by³oby wogóle zgodne z konstytucj¹.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

To jest bardzo zÂły pomysÂł... wogĂłle nie bedzi eobiektywizmu...
to pomysÂł ala Berlusconi no ale pewnie dla Ciebie on jest wzorem wszak koledzy z PiS do Pinochetta np jeÂździli . GRATULUJE

na 1 kanale bedzie caÂły dzien Rydzyk a na 2 (pewnie o mniejsym zasiegu z gorszymi warsztatowo dzienikkarzami itp) od czasu do czasu ktoÂś z opozycji

KRRiT niech likwidujÂą jak najbardziej tylko co w zamian ? Kurski ? ja dziĂŞkuje wolĂŞ WANIEK !!!

W Rosji teÂż majÂą osobne media dla opozycji do tego zmierzmy
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Wydaje mi sie ze popadasz w Moheropsychoze wszedzie widzisz czajace sie moherowe zlo :evil: mysle ze to nie PIS szuka wszedzie spiskow ale ludzie ktorzy go opluwaja :evil:
Niezrzeszony
danio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 22
Rejestracja: niedziela 23 paź 2005, 13:00
Lokalizacja: Łódź

Kto poÂżegna siĂŞ z TVP?

Post autor: danio »

Dzisiaj w³aœnie przeczyta³em notke w http://www.medialink.pl, ¿e Durczok prawdopodobnie odejdzie Z TVP. Osobiœcie jestem z deczka zaszokowany. :roll: Nie doœÌ, ¿e jeden z najlepszych prezenterów TVP (Stysia, Roman i Anitka s¹ najlepsi of kors :wink: ), to jeszcze w "Debacie (b. lubiê ten program) zabronili podnosiÌ tematów politycznych... :shock: . Zastanawiam siê, czy czasem nie sprowadzi go TVN :? . Co Wy o tym s¹dzicie?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Szczegó³y:
MiediaLink.pl pisze:TVP podziĂŞkuje Durczokowi?

WedÂług nieoficjalnych informacji dziennika "Fakt", Telewizja Polska moÂże nie przedÂłuÂżyĂŚ z Kamilem Durczokiem kontraktu, ktĂłry wygasa w marcu 2006 roku. Gazeta informuje, Âże trwajÂą poszukiwania nowego prezentera. Ma to byĂŚ znane nazwisko. - ByĂŚ moÂże dlatego, Âże docelowo zastÂąpi on Durczoka - zastanawia siĂŞ.


Dlaczego TVP ma nie przedÂłuÂżyĂŚ kontraktu z Kamilem Durczokiem? - JednÂą z przyczyn moÂże byĂŚ to, Âże niektĂłrym ludziom jego nazwisko za bardzo kojarzy siĂŞ z osobÂą Waldemara Dubaniowskiego, szefa gabinetu Aleksandra KwaÂśniewskiego. Tylko czy polityczne zamieszanie to powĂłd, aby odebraĂŚ widzom lubianego dziennikarza? - zastanawia siĂŞ "Fakt".

- Problemy Durczoka trwaj¹ ju¿ od kilku miesiêcy. Na dobre zaczê³y siê jednak jesieni¹. Dziennikarzowi, który jako twarz "Wiadomoœci" i gospodarz programu "Debata", od wielu lat w trakcie kampanii wyborczych prowadzi wieczory wyborcze, uniemo¿liwiono przeprowadzenie wywiadu na ¿ywo z Donaldem Tuskiem. Zamiast duetu Durczok - Gawryluk, który w tym sezonie prowadzi³ przedwyborcze debaty, rozmowê z Tuskiem przeprowadzili Krzysztof Skowroùski i Dorota Wysocka-Schnepf. Dla dziennikarza by³ to afront. Zw³aszcza, ¿e przy okazji postawiono mu zarzut stronniczoœci. Osoby zwi¹zane ze œrodowiskiem PiS mia³y podobno interweniowaÌ u samego prezesa TVP Jana Dworaka, by usun¹Ì Durczoka z wizji - przypomina dziennik.

- Kolejne problemy pojawi³y siê póŸniej. W œwietnym i lubianym programie "Debata" zabroniono Durczokowi podnosiÌ tematy polityczne. A prowadzenie programu o promu spo³ecznym, jak TVN-owskie "Rozmowy w toku" to przecie¿ dla dziennikarza tej klasy ¿adne wyzwanie. Sam Durczok jest wœciek³y. Jemu ju¿ chyba zreszt¹ na TVP nie zale¿y. Bo, po co mu kontrakt ze stacj¹, w której nie pozwa³a mu siê wykorzystywaÌ swoich mo¿liwoœci - pisze "Fakt".
Fakt to Fakt... czĂŞsto pisaÂł brednie niezgodne z rzeczywistoÂściÂą.
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Mam nadziejĂŞ Âże gdyby te spekulacje staÂły siĂŞ prawdÂą nie odejdzie nikt z TVN ! Wydaje mi siĂŞ Âże gdyby Durczok straciÂł posadĂŞ w tvp to nie znalazÂł by jej u WalterĂłw poniewaÂż tam jest juÂż zatrudnionych 4 prezenterĂłw :wink:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

czy durczok odejdzoe z tvp

Post autor: salladyn »

Je¿eli tvn przyjmie Durczoka,to bedzie to jego najwiêkszy b³¹d.Nie przeszkadza³o mu kiedy prowadzi³ "Wiadomosci" sterowane odgórnie przez Ordynack¹ i SLD wiêc dla mnie jako dziennikarz jest spalony.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości