[TVN] Łapać złodzieja

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mistrzu92

[TVN] Łapać złodzieja

Post autor: mistrzu92 »

W wiosennej ramówce TVN-u znajdzie się program pod roboczym tytułem ”Złap złodzieja”. Poprowadzą go zresocjalizowani przestępcy.
Będą się oni włamywać do domów i mieszkań, by doradzić właścicielom, jak powinni je zabezpieczyć. Uczestnikami programu mają być też gwiazdy.
Program ”Złap złodzieja” zadebiutuje pod koniec lutego lub w marcu br. Jest on polską wersją formatu emitowanego w Wielkiej Brytanii, USA, Danii, Holandii, Belgii, Rosji i Nowej Zelandii. Dla TVN-u ma go produkować firma Intergalactic (m.in. teleturniej ”Milionerzy”).
Źródło:Presserwis
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Złap złodzieja

Post autor: Marcin »

Kto i po co będzie to oglądał? :uhh:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Złap złodzieja

Post autor: piotrek888 »

Widziałem ten program na jakimś rosyjskim kanale jest tak głupi, że brak słów :roll:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Złap złodzieja

Post autor: Adrian ;P »

Program będzie nazywał się ''Złapać złodzieja''. Emisja w sobotę o 17:15, powtórka w niedzielę około 15:15.
Hym... W czwartki o 11:00 będzie emitowany zagraniczny program ''Colin i Justin - skok na dom''. Czy to nie oryginalny pierwowzór ''Złapać złodzieja'?
Fan!
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 70
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2009, 12:00

Re: Złap złodzieja

Post autor: Fan! »

Za nami pierwszy odcinek programu ''Łapać złodzieja'' - tak ostatecznie nazywa się ten reality show. Moim zdaniem program jest ciekawy i dobrze zrobiony przy czym prowadzący bardzo mili - chociaż z przeszłością. TVN jak zawsze ma nosa jeżeli chodzi o ofertę programową. Za tydzień ''okradziony'' zostanie Mariusz Pudzianowski.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Łapać złodzieja

Post autor: DJ Ice »

Tak jak się spodziewałem - przerost formy nad treścią. Do prowadzących nic nie mam, chodzi mi o sam pomysł i ogólną wartość programu. Dla mnie słabo... No, ale tak to jest - zagranicznej wersji nie odebrałem pozytywnie to i polski odpowiednik również mnie nie zaskoczył. Na wielką oglądalność nie liczę, ale szczerze jestem ciekaw wyniku. :)
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
MANU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2009, 13:18

Re: Łapać złodzieja

Post autor: MANU »

No to już przesada!!! Goście najpierw, latami nas okradali. Następnie za nasze pieniądze posiedzieli w pierdlu gdzie, w spokoju, w naprawdę dobrych warunkach obmyślali - jakby tu jeszcze wydymać społeczeństwo a najlepiej za pośrednictwem telewizji, żeby naprawdę zarobić konkretne pieniążki. BRAWO telewizjo emitująca ten program!!! widać opłaca się być przestępcą bo telewizja T.. zrobi z Ciebie za to gwiazdę. Ps. Proponuję kolejny program: "Taniec z bandytam" - 19 edycji (bandytów nie zabraknie) albo "Zdzisław Najmrocki Show" - cz.1 Pewex to pestka.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Łapać złodzieja

Post autor: fajny »

MANU pisze:No to już przesada!!! Goście najpierw, latami nas okradali. Następnie za nasze pieniądze posiedzieli w pierdlu gdzie, w spokoju, w naprawdę dobrych warunkach obmyślali - jakby tu jeszcze wydymać społeczeństwo a najlepiej za pośrednictwem telewizji, żeby naprawdę zarobić konkretne pieniążki. BRAWO telewizjo emitująca ten program!!! widać opłaca się być przestępcą bo telewizja T.. zrobi z Ciebie za to gwiazdę. Ps. Proponuję kolejny program: "Taniec z bandytam" - 19 edycji (bandytów nie zabraknie) albo "Zdzisław Najmrocki Show" - cz.1 Pewex to pestka.
Napisze jedno ale chyba dosadnie. Daj sobie spokój gościu.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Łapać złodzieja

Post autor: Adrian ;P »

W dzisiejszym teletygodniu rozpisują się o jesiennych propozycjach stacji. Zdziwiłem się gdy przeczytałem, że program ''Lapać złodzieja'' wróci na antene :?
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Łapać złodzieja

Post autor: kamilkomentuje »

fajny pisze:
MANU pisze:No to już przesada!!! Goście najpierw, latami nas okradali. Następnie za nasze pieniądze posiedzieli w pierdlu gdzie, w spokoju, w naprawdę dobrych warunkach obmyślali - jakby tu jeszcze wydymać społeczeństwo a najlepiej za pośrednictwem telewizji, żeby naprawdę zarobić konkretne pieniążki. BRAWO telewizjo emitująca ten program!!! widać opłaca się być przestępcą bo telewizja T.. zrobi z Ciebie za to gwiazdę. Ps. Proponuję kolejny program: "Taniec z bandytam" - 19 edycji (bandytów nie zabraknie) albo "Zdzisław Najmrocki Show" - cz.1 Pewex to pestka.
Napisze jedno ale chyba dosadnie. Daj sobie spokój gościu.
taka jest nasza rzeczywistość. Niestety. A co do poprzedniej wypowiedzi - jestem zszokowany powrotem...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Łapać złodzieja

Post autor: Isadora »

Obejrzałam chyba 2 odcinki, jakieś żenujące to było, też się dziwię
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Łapać złodzieja

Post autor: mfdtv4 »

Szkoda, że program ściągnęli z anteny. Nieliczny z wartościowych programów TVN
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Łapać złodzieja

Post autor: kamilkomentuje »

A ja wręcz przeciwnie - program dla mnie był nudny, i słaby realizacyjnie. Nagrali tylko chyba 7 czy 8 epizodów, a do końca sezonu powtórki, żenada jednym słowem...
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości