Piotr Walter

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Piotr Walter

Post autor: kamuii »

Przyznajê siê bez bicia i mam nadzieje ze nie zostanê wyrzucona z forum po tym co napiszê otó¿ moje wszystkie dotychczasowe posty i inwektywy pod adresem m³odego Waltera by³y tylko prwokacj¹.Tak naprawdê nie rozumiem waszej zawisci do niego.Ja go podziwiam,jest to bardzo bogaty i wp³ywowy cz³owiek a tak¿e wzór szefa chcia³a bym z nim kiedyœ pracowac dlatego ju¿ dzis mam dla niego pare propozycji.
1.Powinien napisaĂŚ poradnik lub mieĂŚ swĂłj autorski program w Tvn lub innych tv (ktĂłre powinny braĂŚ z niego przykÂład ) pod tytuÂłem "jak w nie caÂły rok rozpierdoliĂŚ ÂświetnÂą stacjĂŞ telewizyjnÂą ? " Jest w tym moim niedoÂścignionym autorytetem.
2.Zgadzam siĂŞ ze wszystkimi decyzjami, ktĂłre do tego doprowadziÂły czyli po pierwsze zwolnieniem profesjonalnego dziennikarza (jakiegoÂś tam lisa czy coÂś) i zastÂąpieniem go przez rĂłwnie profesjonalnego ale niestety maÂło charyzmatycznego Rymana (wszak wiadomo Âże takimi Âłatwiej kierowaĂŚ- Bravo) PóŸniej oczywiÂście ze zwolnieniem Moniki Olejnik, profesjonalnej choĂŚ ekscentrycznej dziennikarki.Ale zarĂłwno ta cholerna baba jak i ten caÂły Lis jakoÂś siĂŞ niestety panu prezesowi wyÂśliznĂŞli i nie zdoÂłaÂł pan ich caÂłkowicie zniszczyĂŚ, co za szkoda. Potem przyszÂła kolej na kolejnÂą trafnÂą decyzjĂŞ czyli likwidacje marnego programu satyrycznego „Ale Plama” ci juÂż jakoÂś do TV nie wrĂłcili BRAVO sukces na peÂłnej lini.Ale mĂłj idol postanowiÂł jeszcze zwiĂŞkszyĂŚ ciÂągle rosnÂącÂą liczbĂŞ swoich sympatykĂłw i ulepszyĂŚ ciÂągle zbyt dobre po odejÂściu Lisa „fakty” a mĂłwiÂł mi wtedy ze padnÂą a te jak na zÂłoœÌ...ZatrudniÂł taka jednÂą mÂłoda panienkĂŞ chyba Anita jakaÂś czy coÂś.ChciaÂł zniszczyĂŚ fakty bo co moÂże umieĂŚ taka mÂłoda i niedoÂświadczona.A ta znowu jak na zÂłoœÌ okazaÂła siĂŞ profesjonalistkÂą i wyrosÂła na wielkÂą gwiazdĂŞ.Wtedy to juÂż mĂłwiÂłam mu Âżeby siĂŞ wzi¹³ za tÂą stacjĂŞ bo coÂś oglÂądalnoœÌ „faktĂłw” roÂśnie .No i nareszcie mamy jedynÂą i sÂłusznÂą decyzje kilka dni temu wreszcie caÂła ta Werner zostaÂła wyrzucona.Bravo popieram juÂż po prostu tego jej profesjonalizmu znieœÌ wszyscy nie mogliÂśmy. KaÂżdy czekaÂł kiedy jÂą wreszcie wywalÂą i zastÂąpiÂą naszÂą wspania³¹ profesjonalnÂą JustyÂś. Jednak ci z forum coÂś niezadowoleni sÂą , ale panie Walter pan siĂŞ nie przejmuje przecieÂż o to w koĂącu chodzi. Ja zgadzam siĂŞ z kaÂżdÂą paĂąskÂą decyzjÂą. Jeszcze tylko czekam aÂż wreszcie wyrzuci pan tego PawÂłowskiego i Rymanowskiego bo juÂż na ich profesjonalizm patrzeĂŚ nie idzie.Niech ich pan zastÂąpi Anna JĂŞdrzejowskÂą i KaziÂą np. aha no i Kajdanowicz zostaje nie ma to tamto… Ta jego dykcja achhhh….No i koniecznie trzeba tÂą „UwagĂŞ” sciÂągnÂąc a na jej miejsce odkupiĂŚ od tvp nowe odcinki „mody na sukces” Panie Walter jednym sÂłowem jestem pana najwiĂŞkszÂą fankÂą podziwiam pana w kaÂżdym calu i nie rozumiem bandy idiotĂłw, ktĂłrzy tego nie robiÂą, oni w jakimÂś Matrixie chyba sÂą….No ale ÂżyczĂŞ panu wiĂŞkszej iloÂści takich fanow jak ja ktĂłrzy na dzwiĂŞk Tvn majÂą odruch wymiotny a na widok FUcktĂłw z Kajdanowiczem wy³¹czjÂą tivi….
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czyli jesteÂś zwolenniczkÂą zwolnieĂą Lisa, Olejnik, RewiĂąskiego i Piaseckiego, likwidacji najlepszych programĂłw, ktĂłre przez wiele lat byÂły wizytĂłwkÂąTVN, a mialy i byĂŚ wizytĂłwkÂą iTVN. Moje gratulacje!!!!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

KtoÂś tu nie zrozumiaÂł ironii? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Zanim do³¹czĂŞ do tego fanclubu chcĂŞ aby osoba odpowiedzialna za odsuniĂŞcie Anity powiedziaÂła nam to ,,prosto w oczy’’ i podaÂła klarowne, rzeczowe powody swej decyzji!
A jeœli t¹ osob¹ oka¿e siê byÌ m³ody Walter, to przypuszczam, ¿e obszernoœÌ tego w¹tku, przyÌmi ten poœwiêcony Anicie!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Kamuii gratuluje. ÂŚwietny tekst a ironie zrozumiaÂłem w 100%.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To nie byÂło trudne. :P
A tekst kamuii naprawdĂŞ dobry. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

no ale jak widaĂŚ nie kaÂżdy zrozumiaÂł. :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe thnx i cieszê siê ¿e tekst siê podoba ;) ktoœ jeszcze siê do fun clubu do³¹cza ? :)

tobi zapomniaÂłeÂś teÂż dodaĂŚ ze jestem zwolenniczkÂą wywalenia niejakiej A. Werner :):) :lol: :lol: przeczytaj lepiej jeszcze raz :)
btw Blacky masz co do tego ze to mÂłody Walter i PieczyĂąski za tym stojÂą ? a z wyjaÂśnieniem to raczej nie ma na co liczyc,niestety
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Blacky masz co do tego ze to mÂłody Walter i PieczyĂąski za tym stojÂą ?
Jeszcze Maciej Sojka z tvn24. Oni tam wszyscy sÂą przeciwko niej i byÂła to inicjatywa pieczynskiego a reszta na to siĂŞ zgodziÂła. :twisted: :twisted: :twisted:
kawiocha

Post autor: kawiocha »

Black Jack '62 pisze:...chcĂŞ aby osoba odpowiedzialna za odsuniĂŞcie Anity powiedziaÂła nam to ,,prosto w oczy’’...
A moÂże w "Prosto w oczy" z MonikÂą Olejnik?
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To ja siĂŞ teÂż zapisujĂŞ do klubu! Ja teÂż, ja teÂż!!!
Mam nawet propozycjĂŞ hymnu:
"Panie Walter pan siĂŞ nie boi
caÂły narĂłd za panem stoi!!"
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Panie Walter po obejrzeniu wczorajszych FucktĂłw z podziwu wyjœÌ nie mogÂłam.Jak ja mogÂłam tak obrzucaĂŚ inwektywami tÂą biednÂą JustynĂŞ.Na 2 gi raz na pewno siĂŞ zastanowiĂŞ zanim coÂś napiszĂŞ…No, ale do rzeczy jestem peÂłna podziwu i zrozumienia dla decyzji zmiany prowadzÂących. DziĂŞkujĂŞ rĂłwnieÂż za zilustrowanie nam widzom na przykÂładzie JustyÂś i jej peÂłnej klasy i profesjonalizmu a takÂże zwykÂłej dziennikarskiej lojalnoÂści (o ktĂłrej juÂż ni raz w pani przypadku siĂŞ przekonaliÂśmy)wypowiedzi o Tomku Lisie, - dobrze znanej (poza tvn) zasady czyli …Justyno-pamiĂŞtaj , Âże nawet wygrywajÂąc wyÂścig szczurĂłw ciÂągle zostaje siĂŞ szczurem… A to podobno pan Dworak miaÂł mieĂŚ misjĂŞ edukacyjnÂą, a tu proszĂŞ mĂłj idol rĂłwnieÂż edukuje nasze spoÂłeczeĂąstwo to siĂŞ chwali.
Co do kolejnych moich propozycji i zapytaĂą do pana to…
1.Aby jeszcze bardziej zwiĂŞkszyĂŚ oglÂądalnoœÌ FucktĂłw trzeba jak najszybciej wyrzuciĂŚ tych 2 reporterĂłw Sianeckiego i Sekielskiego. Mam dla nich propozycjĂŞ innej pracy w pana „rodzinnej” firmie. Hmmm inteligentni dowcipni z lekka zÂłoÂśliwi i profesjonalni ,o juÂż wiem nadadzÂą siĂŞ razem z tÂą ca³¹ Werner do tÂłumaczenia depesz w magazynowni. No i juÂż tyle razy pan o tym wspominaÂł a ciÂągle pan tego nie wprowadza w Âżycie, kiedy wreszcie ulubieniec publicznoÂści czyli „Âłysy koĂą” z zĂŞbami jak u tygrysa szablozĂŞbego poprowadzi swĂłj autorski program ? Z resztÂą wszystkie programy powinien prowadziĂŚ. OczywiÂście oprĂłcz NajsÂłabszego ogniwa bo tam nowÂą prowadzÂącÂą bĂŞdzie Justysia (wczoraj w Fucktach) miaÂła prĂłbĂŞ generalnÂą. No tylko co powiedzieĂŚ Kazi ? Pani juÂż dziĂŞkujemy jesteÂś najsÂłabszym ogniwem…
a no tak zapomniaÂłam w pana stacji siĂŞ chyba dziĂŞkujĂŞ nie mĂłwi, raczej masz 2 min na opuszczenie studia w³¹czam zegar…No ale z KaziÂą to nie wiadomo z 1 strony jest tak lubiana ze wprost 100 % pasuje do tvn-u ale z 2 giej strony zagraÂża pozycji Justyny. Hmmm ciĂŞÂżka sprawa. No ale ja w pana wierzĂŞ Panie Walter jest pan dalej moim idolem myÂślĂŞ Âże pan na pewno jakoÂś ten problem rozwi¹¿e. Kolejnym pomysÂłem jest wprowadzenie tak zwanej „telenoweli dokumentalnej” czyli odbicia rzeczywistoÂści, w programie edukacyjnym dla mÂłodzieÂży. Kolejne odcinki edukowaÂły by mÂłodzieÂż polskÂą od poczÂątku i ukazywaÂły takie wartoÂści jak nepotyzm koteria i inne uÂłatwiajÂące dziaÂłanie we wspó³czesnym Âświecie. We wÂłasnej stacji miaÂłby pan chyba tyle przykÂładĂłw ze ten tasiemiec mĂłgÂłby przeÂścign¹Ì „modĂŞ na sukces” w iloÂści odcinkĂłw. No to na razie tyle ale jako wierna fanka bĂŞdĂŞ co jakiÂś czas podsyÂłaĂŚ nowe pomysÂły, choĂŚ wiem ze panu oczywiÂście ich nie brakuje czego dowodem sÂą zachodzÂące zmiany.


hehe faustus dobre ;) a dalej... ? :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A ja teraz trochĂŞ o starym walterze i wejchercie.
Otó¿ wczoraj prze³¹czaj¹c na chwilê na tvn zobaczy³em jak klub waltera-Legia dostaje ostro w dup. Ucieszy³ mnie ten fakt bardzo. :twisted:
WidzÂąc jak najpierw strzelajÂą pierwszÂą a potem drugÂą-samobĂłjczÂą baramkĂŞ byÂłem naprawdĂŞ szczĂŞÂśliwy. Walter i wejchert siedzÂący na trybunach w szalikach legii, obtuleni kurtkÂą i smutni bardzo i wÂściekli z poczynaĂą swojego klubu. Jacy to prawdziwi kibice muszÂą byĂŚ. :twisted: :twisted: :twisted:
Normalnie ÂśmiaÂłem siĂŞ z tego obrazku przez dÂługi czas. :twisted: :twisted: :twisted:

ChciaÂłbym aby poraÂżek mieli coraz wiĂŞcej a wczorajsza aby byÂła tylko wstĂŞpem ktĂłra zapoczÂątkuje lawinĂŞ. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Piotr Walter

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], vlade_divac i 15 gości