Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: qmate »

Widziałem w tv i nie zachwycił mnie ten spot. Najlepszy był ten z jesieni 2008, wiosna 2009 nieco słabsza, obecny jest najgorszy. Przede wszystkim podkład muzyczny nie zwraca uwagi. Jest nieciekawy. Napisy - owszem ładne.
//////////
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

W mojej opinii ten jest bardzo ciekawy, dość radosny. Niestety nie będą robić takiego samego spotu co sezon... jednak ciężko będzie pobić ten styl spotu emitowanego wiosną tego roku. ;) To była jednak klasa.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: lukas_k »

Mnie też się ten spot nie podobał. Słaba muzyka, a i w ogóle cały pomysł mi się nie podoba. TVN kręcił już lepsze spoty.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: ziom »

Cieszcie się Panowie że w ogóle jakieś kręcą. Polsat i TVP nawet o tym nie pomyśli. Cod do nowego spotu mi się podoba.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
spn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 20:33

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: spn »

Gdyby ktoś chciał wziąć do domu ;)

TVN Fall 09
Obrazek

Plik VOB
70.56 MB
http://odsiebie.com/pokaz/4864912---9674.html

PLIK AVI
35.02 MB
http://odsiebie.com/pokaz/4865336---3cc1.html
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: dude007 »

Wiecie czy Hela w opałach pojawi się na jesień ?
TVP - totalna video porażka
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Na konferencji nie było mowy o Heli w opałach także raczej to nie realne.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: ziom »

Nie. Najprawdopodobniej zrezygnowano z tej pozycji. Przynajmniej na konferencji prasowej nie było żadnych przedstawicieli tego serialu więc raczej w jesiennej ramówce serial nie zagości. Ale widzisz co się dzieje "Milionerzy" mieli być 2 razy w tygodniu będą jeden to może i Hela w opałach się Miszczakowi przypomni była w promocji wiosennej ramówki a serial na antenie się nie pojawił to dziwne bo wyniki oglądalności miał przyzwoite. Być może wpływ na decyzje co do emisji "Heli" miał fakt że Guzik zdradziła TVN z Polsatem. TVN ma mieć pod koniec sierpnia konferencje prasową dotyczącą składu X edycji Tanca z gwiazdami może wtedy powiedzą coś o serialu który Cię interesuje.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

ziom pisze:Nie. Najprawdopodobniej zrezygnowano z tej pozycji. Przynajmniej na konferencji prasowej nie było żadnych przedstawicieli tego serialu więc raczej w jesiennej ramówce serial nie zagości. Ale widzisz co się dzieje "Milionerzy" mieli być 2 razy w tygodniu będą jeden to może i Hela w opałach się Miszczakowi przypomni była w promocji wiosennej ramówki a serial na antenie się nie pojawił to dziwne bo wyniki oglądalności miał przyzwoite. Być może wpływ na decyzje co do emisji "Heli" miał fakt że Guzik zdradziła TVN z Polsatem. TVN ma mieć pod koniec sierpnia konferencje prasową dotyczącą składu X edycji Tanca z gwiazdami może wtedy powiedzą coś o serialu który Cię interesuje.
Tak, tak zdradziła... Na pewno tak to odebrali szefowie TVNu i dlatego na przekór Guzikowej nie puścili Heli... Chyba tej kwestii nie muszę komentować.

Heli nie będzie w jesiennej ramówce. Jak wiemy nakręcono jeszcze jedną serię, która czeka na emisję. Być może zostanie pokazana wiosną a być może w ogóle jej nie zobaczymy. Do tej pory ramówki były obfite w produkcje, tak jest również jesienią - dlatego nie ma miejsca na serial z niższej półki. Wiosną wg mnie też Heli nie zobaczymy, gdyż planowana jest wtedy emisja kilku nowych seriali. Hela zostawiona została na gorsze czasy, bądź jako zapychacz do którejś z najbliższych ramówek.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

Być może wpływ na decyzje co do emisji "Heli" miał fakt że Guzik zdradziła TVN z Polsatem.
Toć to bzdura. :] Anna Guzik nie jest bezpośrednio związana z żadną ze stacji, więc może występować gdzie chce. Także to żaden argument w tej kwestii.

Co do spotów - nie każda stacja musi je przecież kręcić. ;) Są też inne formy promowania swoich produkcji a takie tworzy TVP, Polsat, TV4, a niektóre techniki promocji od lat się sprawdzają.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tetar »

Wczesniej nie wypowiadalem sie bo ogladalem pare sek koncowki spotu. Ale teraz moge juz napisac, ze jesienny spot TVN nie zrobil na mnie wrazenia. Punktem odniesienia jest oczywiscie spot wiosenny, ktory jest nie do pobicia!
Jesienny jest nijaki wg mnie plan ogrodu / parku jest ok, ale co z tego gdy muzyka nie daje klimatu i mocy przekazu.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Muzyka jest świetnie dobrana :) Nie jest to hit jak lenka oczywiście ale do spotu pasuje jak ulał. Urbański gra w krokieta bo to gra dla osób z wyżyn społecznych, bogatych ludzi - zresztą to prezentuje swoim profesjonalnym strojem do tej gry. Jurorzy TZG przestawiają pionki na planszy od szachów - tak jakby symbolizowało to parkiet i pary na nim. Wszystko w klimacie zabaw ogrodowych, lekki spot, muzyka przyjemna. Kiedy obejrzałem dwa poprzednie spoty w internecie to doszedłem do wniosku, że ten nie jest tak pomysłowy jak poprzednie ale najlepiej zrealizowany. Przyjemnie się to ogląda. Na ekranie wygląda bardzo przystępnie. Lepiej to wygląda niż spot nakręcony w studiu :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamiiloo »

wydaje mi się ze tvn postwił sobie tak wysoko poprzeczke i spodziewaliśmy się mega hiper extra dobrego promo. moim zdaniem tvn powinien przy nastepnym promo pomysleć o czyms bardziej kreatywnym. np abc w tym sezonie miesza bohaterów seriali, by promować swoja ramówkę
TVN innowacja i nowoczesność...
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: bartek09 »

Jest już cennik na wrzesień:
:arrow: http://reklama.tvn.pl/6902,1570402,ramowka.html

"Fringe" w czwartki ok. 23.40

"Californication 2" wejdzie pewnie jak skończy się "Jedenasta godzina".

W środy po "Naznaczonym" będą emitowane horrory (albo prawie horrory). Bo jak "Oszukac przeznaczenie", "Boogeyman'a", "Oszukać przeznaczenie 2" można do nich zaliczyć, tak "Kobietę Kot" chyba nie za bardzo... :?

I z ciekawostek - chyba "Uwaga" będzie dłuższa. Pisze: Poniedziałek - Piątek 19:45; Sobota i Niedziela 19:40
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Spot według mnie lepszy od tego pierwszego, ale gorszy od poprzedniego. W tym popzrednim wszystko było ze sobą złączone, przejścia itd. Tutaj tego nie było.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości