Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Kwestia leży w komentowaniu, któro również nie prowadzi do niczego sensownego.
Kropka.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Z ciekawości zrobiłem zsumowanie ile gwiazd wzięło udział w poszczególnych reklamach promocyjnych TVN (Jeżeli np. Kuba Wojewódzki pojawia się gdzieś dwa razy to liczę go dwa razy).
Jesień 2008 - 30
Wiosna 2009 - 24
Jesień 2009 - 31
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Nom, ciekawie. Ja powiem że marze aby zrobili spot na tle warszawy. z genialną ramówką nowości odczywiscie. Szybkie kadrowania takie jak m.in w spocie AXNu... To chciałbym zobaczyć. No ale może nas zaskocza... zobaczymy :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Znamy ramówkę na październik. Po zakończeniu serialu ''Jedenasta godzina'' pojawi się ''Californication 2' (Będzie emitowany po 2 odcinki czyli 23:30 i 24:10 tym samym zakończy emisję pod koniec listopada). Po zakończeniu Niani Mam Talent o 20:00.
Zdziwiło mnie, że taki film jak Tupot Małych Stup będzie w piątek o 20...
Horrrory w środowe wieczory mało efektowne. O 22:30 nie można nadać takich filmów jak o 23 więc nie zapowiada się ciekawie. Więszkość horrorów będzie nadawana w inne dni jak Dom woskowych ciał w piątek, Piła w sobotę, czy też Carrie 2.
Zdziwiła mnie też tylko jedna (jedna, ale dłuższa) reklama podczas Shreka Trzeciego ;]
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Kurcze, żeby nie straci ć na tych hororach powinni dać o 22:30 w środe np. Nie do wiary a o 23:15 np. horrory... Co do reklam na pazdziernik - jeszcze nie zagladałem :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Na początky myślałem, że do środowego pasma zostanie wrzucony serial Fringe na 22:30 i wtedy o 23:30 moglibyśmy oglądać lepsze horrory. No, ale jak widać po wynikach oglądalności Fringe w czwratki radzi sobie naprwdę dobrze, a horrory w piątki czy sobote też są dobrym rozwiązaniem.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Pemol »

Jeszcze jakby puścili jakis dobry horror to byloby dobrze. A nie thrillery typu "Oszukać przeznaczenie", albo bardzo slaby "Boogeyman". Brakuje klasyki horroru z lat 70. i 80. w tv. A co do "Fringe" to się nie dziwię. Serial jest bardzo dobry, w USA również ma dużą oglądalność, oczywiście milionową. Dla zainteresowanych - wczoraj miala miejsce premiera 2 sezonu serialu w Stanach, oczywiscie na kanale FOX
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Adrian ;P pisze:Na początky myślałem, że do środowego pasma zostanie wrzucony serial Fringe na 22:30 i wtedy o 23:30 moglibyśmy oglądać lepsze horrory. No, ale jak widać po wynikach oglądalności Fringe w czwratki radzi sobie naprwdę dobrze, a horrory w piątki czy sobote też są dobrym rozwiązaniem.

Do tej pory nie potrafię zrozumieć dlaczego 'Fringe' nie dostał pasma po 'Naznaczonym'! Przecież to oczywista para, a widać, że skoro dali filmy po nowej produkcji TVN to nie mają zbytniego pomysłu na to pasmo. 'Fringe' byłby idealny, byłem prawie pewien, że tak zrobią. Ale cóż, godzina 22:30 to za wcześniej na zagraniczny serial w TVN...
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Tak to prawda. Chyba mało kto wytrzymuje do skończenia odcinka po północy. Jest to przykre, że zagraniczne produkcje, które szczycą się prawdziwym uznaniem są u nas tak dyskryminowane. Szczerze to wolałbym Fringe'a zamiast Naznaczonego, jednak wiadome jest, że ty zbyt wczesna pora jak na taki serial. Serial FRINGE w moich oczach stał się już superprodukcją, obejrzałem cały pierwszy sezon i nie będę zdany na łaskę TVNu i zamiast ślęczeć do 23, po prostu się wyśpię. Nie tylko FRINGE został potraktowany tak przez TVN, ale również inne hiciory zza oceanu jak DEXTER czy CALIFORNICATION. Cieszę się przynajmniej z tego, że mogę oglądać HOUSE M.D. oraz PRISON BREAK w przyzwoitych porach. Choć i te seriale omieszkam ściągać z Internetu, aby nie czekać tak długiego okresu na emisję w Polskiej TV.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Pemol »

Emisja serialu po 23 to kpina, nikomu nie chcę się czekać. W dodatku "Fringe" jest 10 minut dłuższy od zwykłych seriali, więc czas spędzony przed telewizorem wydłuża się do ok. 1 w nocy, o której mi oczy się zamykają. "Supernatural", kolejny świetny serial, też emitowany jest późno. Nie rozumiem takiej polityki. Zrozumiem "Californication" i "Dextera" z wiadomej przyczyny, ale "Fringe"? To się aż prosi o szybszą emisję!
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A według mnie Fringe powinien być emitowany w czwartek o 21;30. W twedy w TV niema nic ciekawego więc dlaczego by nie spróbować :)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

21:30 odpada ze względu na drastyczność scen pokazywanych w serialu. Jednak 22:30? Czemu nie? No już nawet niech będzie ta 23:00 ale nie 23:50 (jak to było w tym tygodniu!). Jest środek tygodnia, ludzie idą do pracy, szkoły, chcą się wyspać. Produkcja rodem z Hollywood a została potraktowana gorzej jak jakieś krowie wymię :D:D Przepraszam z góry za porównanie ;) Tak to niestety widzę. Promocją tego serialu TVN też nie grzeszy... Kiedy w Polsce skończy się era przedkładania na wyżyny "polskiej papki" kosztem hitów światowych? Naznaczony takim hitem nie jest - wiadomo kasa na to poszła, musi się zwrócić, ale czemu kosztem choćby Fringe'a? Polsat przynajmniej reklamuje swoje Desperatki i Skazanego...
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Pemol »

Desperatki są świetne :) Też był czas, że w Polsacie puszczali o 23 jeden odcinek, ale przerzucili się na dwa, więc wcześniej puszczają. Niech puszczą "Naznaczonego" o 23.50. Nikt by nie oglądał :) Bo na "Fringe" czekać się opłaca, a na to?! Pfff, dziękuję bardzo.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

A jeśl można wiedzieć z jakim oznaczeniem emitowany jest serial Fringe w Polsce? Z 16 czy z czerwonym kółkiem? Jak z czerwonym kółkiem to jestem jeszcze w stanie zrozumieć tę godzinę. Tak samo Dexter czy Californication. Te seriale miały czerwone kółko, więc najwcześniejsza pora na ich emisję to 23:00. (Od 20:00 można emitować seriale/filmy/prorgamy z ''16'', a od 23 z czerwonym kółkiem). 23:30 była więc porą w miarę umarkowaną aczkolwiek te seriale mogły być emitowane w weekendy.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Pemol »

Ze znaczkiem - 16 lat.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości