TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Tak... brak widowiska... :roll: ale ogĂłlnie ramĂłwka ok :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ehhh :? dziœ TVN mia³ zacz¹Ì reklamowanie Magdy M. ale jeszcze dziœ nie widzia³em zadnej tego typy reklamy choÌ stara³em sie obej¿eÌ wszystkie bloki reklamowe na TVN i na marne :evil:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze:Tak... brak widowiska... :roll: ale ogĂłlnie ramĂłwka ok :D
no zapewne widowiskiem bĂŞdzie Sopot Festival :D ale to niestety jednorazowa atrakcja :cry: jedynie moÂże za rok..
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Widowisko napewno bĂŞdzie, coÂś nowego w polskich festiwalach...a tak apropos to na ile lat TVN uzyskaÂł prawa do festiwalu?
Wróciłem!!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

To jest chyba najbardziej zbliÂżona do zachodnich standardĂłw telewizja.
Wróciłem!!
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Kunica faktycznie mugÂł by wrĂłciĂŚ, mnie bardzo dziwi powrut kingi Rusin, Âżona Lisa szefa programowego Polsatu w konkurencji...:)
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Post autor: skwarek »

1) Sobotnie czy niedzielne wydania programu Jestem jaki jestem (nie wiem kiedy to byÂło - nie bawi mnie rozrywka TVNu) realizowane byÂły w ÂŁĂŞgu. ZresztÂą wolĂŞ oglÂądaĂŚ "07 zgÂłoÂś siĂŞ" lub nawet Ziarno niÂż EwĂŞ DrzyzgĂŞ i jej rozmowy o gwaÂłcÂących duchach, MartynĂŞ WojciechowskÂą, ktĂłra nie wie o ktĂłrej grany jest hejnaÂł w Krakowie i SoÂłtysika ze SuÂłoszowej. Natomiast Âświetnie widaĂŚ, na co staĂŚ tÂą rzekomo pracowitÂą i dzielnÂą ekipĂŞ TVNu - gÂłupi serial W11, rzekomo Âświetna Drzyzga i jedyne 60 minut programu na Âżywo od 19 do 20.10 (z wyciĂŞciem reklam.) RzeczywiÂście jest siĂŞ czym chwaliĂŚ. Takie programy moÂżna zrobiĂŚ przy pomocy 50 osĂłb, a nie 500. PorĂłwnaj sobie strony internetowe obu stacji i zobacz, ktĂłra stawia na technikĂŞ, informacjĂŞ i rozwĂłj, a ktĂłra na Âładne opakowanie.
- maÂło tego Âże nie wiesz kiedy to byÂło , to nie wiesz teÂż - gdzie to byÂło, a byÂło w Warszawie - "Jestem JakiJestem"-show byÂło w "FARAT -film,studio" na Âżywo , przy pomocy MEGASAMU.
- co wolisz oglÂądaĂŚ to oglÂądaj - TwĂłj wybĂłr. Ja coprawda teÂż mam coraz gorsze zdanie nt. nowoÂści TVNu - "Ciao darwin" "W11" itp. - to typowe papki telewizyjne.
To Âże TVN poszedÂł w "doÂły" programowe to Âświadczy tylko o tym jakich mamy telewidzĂłw - TVNy dostosowujÂą siĂŞ do widowni szybko i elastycznie .
- nie bêdê komentowa³ wejœÌ na ¿ywo - w TVP "Losowania Audiotele"
"Sportowe wiadomoÂści" - przypadkowi ludzie, przypadkowe wypowiedzi
Nawet dziecko wie, Âże obecnie abonament to zaledwie 34 % wpÂływĂłw telewizji - starcza na kilka spektakli w roku i ileÂś tam wydaĂą WiadomoÂści. Reszta to reklamy. OczywiÂście nie twierdzĂŞ, Âże w TVP wszystko jest OK (vide Dworak i sknera GaweÂł), ale niektĂłrcyh opinii bez komentarza zostawiĂŚ siĂŞ nie da.
- podarujmy te pieniÂądze abonamentowe Walterom to wiedzieli by co z nimi zrobiĂŚ.

Bez odbioru - wracaj do konsolety w re¿yserce TVNu ewentualnie przed telewizor w³¹czony na TVN, a wieczorem intensywnie czytaj s³ownik orotgraficzny.
[/quote]

DziĂŞki za porady - ale nie jesteÂś osobÂą ktĂłra powinna mi doradzaĂŚ.
Chcesz zobaczyÌ jak wygl¹daÌ powinna telewizja publiczna - w³¹cz sobie BBC.
prosze jajecznice, ze skwarkami - dużo swarek prosze
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

no zapewne widowiskiem bĂŞdzie Sopot Festival ale to niestety jednorazowa atrakcja jedynie moÂże za rok..
Czy ja wiem :roll: dla mnie te festiwale to takie badziewie, a nie widowisko. Potrzebny jest w TVN program widowiskowy, podobny do "TaĂąca...". :)
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

mikasur pisze: (...) Czy ja wiem :roll: dla mnie te festiwale to takie badziewie, a nie widowisko. Potrzebny jest w TVN program widowiskowy, podobny do "TaĂąca...". :)
jakie badziewie?? o czym ty mĂłwisz?? przecieÂż wiadomo Âże TVN lepiej to przygotuje niÂż TVP wiĂŞc siĂŞ nie sugeruj siĂŞ poprzednimi latami :shock:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze:a tak apropos to na ile lat TVN uzyskaÂł prawa do festiwalu?
na 5 dÂługich lat :wink:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kowal pisze: mnie bardzo dziwi powrut kingi Rusin, Âżona Lisa szefa programowego Polsatu w konkurencji...:)
moÂże ona bĂŞdzie szpiegiem Lisa w TVN-ie :roll:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

powroty, powroty... Pamietam jak wchodziÂła TVN. Wtedy reklamowali siĂŞ gÂłownie poprzez programy prowadzone przez MaÂłgorzatĂŞ Domagalik, KorĂŞ, EdytĂŞ Wojtczak, Tomasza Lisa i -chyba BoÂżenĂŞ Walter. Nic juz z tego nie zostaÂło, bardzo szybko szczegĂłlnie pierwsze trzy panie wyleciaÂły....
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

jakie badziewie?? o czym ty mĂłwisz?? przecieÂż wiadomo Âże TVN lepiej to przygotuje niÂż TVP wiĂŞc siĂŞ nie sugeruj siĂŞ poprzednimi latami
Wiem, ¿e TVN zorganizuje wszystko o wiele lepiej, ale ja po prostu nie przepadam za tymi idiotycznymi festiwalami. Tylko te festiwale i festiwale i ka¿dy chce byc lepszy. To mnie denerwuje - powielanie + nie zbyt ciekawi artyœci. ¯adnych (prawie) gwiazd. Zadnych uniklanych pomys³ów na naprawdê dobry festiwal z perfekcyjnymi wokalistami, a nie polskim szlamem (z wyj¹tkami), bo wiêkszosÌ spockich piosenkarzy to dla mnie ani trochê nie gwiazdki. Ale to moje zdanie.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
richi25
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: środa 03 sie 2005, 20:10

Post autor: richi25 »

natomaist powiem tak- programy rozrywkowe, informacyjne najlepiej robi tvn, sport canal+ - tu tvn jest gorszy i od tvp i od polsatu, natomiast cala reszta jest w danych dziedzinach za plecami tvn i canal+ . pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

moÂże Sopot Festival 2006 bĂŞdzie lepszy bo na tym nie ma jakiÂś dobrych gwiazd ale TVN po raz pierwszy organizuje taki festiwal i mam nadzieje Âże sie rozkrĂŞci no i czekamy na konferencjĂŞ prasowÂą na temat SF2005 :)
do "DzieĂą dobry TVN":
- JeÂśli program bĂŞdzie cieszyÂł siĂŞ zainteresowaniem widzĂłw, bĂŞdzie emitowany codziennie - deklarujÂą przedstawiciele TVN.
fajnie by byÂło codziennie ale juÂż za 2 tyg sie zacznie szkoÂła :( :( :( i chĂŞtnie bym oglÂądaÂł ten program ale bym nie mĂłgÂł :evil: eh jeszzce w tej budzie takich gÂłupot uczÂą...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość