TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

no Domagalik szkoda....ale jeszcze mo¿na j¹ na innej antenie spotkaÌ, choÌ ma niesta³¹ godzine. Zreszto ma powoli konkurencje Ewe Drzyzge, Marzene Rogalsk¹, choÌ mo¿na dyskutowaÌ czy to konkurencja. Ale wracaj¹ do formu³y programów porannych, dziwne ze dopiero po tym jak wziêcie mia³o pasmo poranne TVP2.
Program poranny poczÂątkowo miaÂła prowadziĂŚ Sandra Walter, a po niej program miaÂła Edyta Wojtczak.
PIERWSZE POWROTY......hmmmm czy moÂże byÂła tylko prowokacja, a moÂże i bĂŞdÂą kolejne...pomysÂł z RewiĂąski&Piasecki nie jest gÂłupi :wink: Ja siĂŞ przyznaje Âże przez chwile przeszedÂł mi przez myÂśl Lis.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze: Ja siĂŞ przyznaje Âże przez chwile przeszedÂł mi przez myÂśl Lis.
mi tak samo fajnie by byÂło zobaczyĂŚ go jeszcze w faktach :roll: :roll:
ehh ale na 100% go nie bĂŞdzie przynajmniej jak prezesem jest Piotr Walter
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

albo inaczej. PĂłki Lis jest zawziĂŞty i zarozumiaÂły.
Bo wina leÂży po obu stronach...ale wyobraÂżcie sobie jego w nowym newsroomie....a gdzieÂś tam np za ÂścianÂą czy na piĂŞterku siedzi Monika i Lis zapowiada Moniq i jej pogadanke politycznÂą po Faktach.
TO BYÂŁOBY PASMO GREAT jak Poranek TVN24 :D
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tobi pisze:ale wyobraÂżcie sobie jego w nowym newsroomie....a gdzieÂś tam np za ÂścianÂą czy na piĂŞterku siedzi Monika i Lis zapowiada Moniq i jej pogadanke politycznÂą po Faktach.
TO BYÂŁOBY PASMO GREAT jak Poranek TVN24 :D
fajnie by byÂło :roll: :roll: :D ehhh to czyli mogÂłaby Monika byĂŚ na miejsce Uwagi a Uwaga przed Faktami :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OczywiÂście, Âże go sobie wyobraÂżamy. :D

Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

ach ta ludzka wyobraÂźnia :!: Chyba nie wyszÂło ci to za bardzo
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

gÂłowa troche jest duÂża-za duÂża :D :wink:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No nie, ale w paincie to se moÂżesz. :D Ale wyobraziĂŚ mnie jwiecej sobie moÂżemy. A to dlatego, Âże miaÂłem do wykorzystania niezbyt dobrej jakoÂści twarz Lisa.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mam pytanie troche zwiÂązane z tym tematem chodzi mi o program "DzieĂą dobry TVN" kiedy on zacznie byĂŚ emitowany najednej stronie czytaÂłem Âże od 10 wrzeÂśnia kiedyÂś wÂładze TVN-u informowaÂły Âże od 20 sierpnia i wÂłaÂśnie w dodatku z programem telewizyjnym do faktu("Fakt TV") jest ten program juÂż w ta sobotĂŞ :? no i wkoĂącu nie wiem od kiedy ten program zagoÂści na antenie TVN :x
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

no wÂłaÂśnie.. sprawa naprawdĂŞ ciekawa.. bo naprzykÂład na TEJ stronie nie ma nic takiego w sobotĂŞ a jak juÂż pisaÂłeÂś w FaktTV jest :? nie wiem.. moÂże AKPA Polska Press od ktĂłrej Fakt bierze program tv ma aktualniejsze dane niÂż wczeÂśniej wspominana strona?
poszukam jeszcze gdzieÂś.. ale najlepiej poczekaĂŚ do soboty i sprawdziĂŚ ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Serwis prasowy TVN w informacji prasowej rozesÂłanej 11 sierpnia potwierdziÂł anulowanie "DzieĂą dobry TVN" w dniu 20 sierpnia.

Poranna ramĂłwka na ten dzieĂą bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ nastĂŞpujÂąco:
05:55 Uwaga
06:15 Telesklep
08:05 Kobra: OddziaÂł specjalny
09:00 WykrĂŞĂŚ numer
10:00 Pascal: po prostu gotuj

anulowano : DzieĂą dobry TVN
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:Serwis prasowy TVN w informacji prasowej rozesÂłanej 11 sierpnia potwierdziÂł anulowanie "DzieĂą dobry TVN" w dniu 20 sierpnia.
ok thnx za informacjĂŞ :D no ale to dobrze Âże teraz jeszcze nie bĂŞdzie bo sie moge wyspaĂŚ a we wrzeÂśniu nie bĂŞdzie problemu wstaĂŚ o 8:30 :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Nagroda NIPTEL dla TVN-u

Post autor: TVN_FAN »

W³aœnie podano, ze telewizja TVN wraz z TVP i Polsatem zdoby³a t¹ nagrodê za relacje podczas choroby, smierci i pogrzebu Papie¿a Jana Paw³a II.Có¿...zdziwi³a mnie ta argumentacja-TVN wiadomo :wink: , TVP jeszcze mogê zrozumieÌ ale Polsat??????? Jako¿ oni specjalnie pokazywali te wydarzenia, zeby nagrod¹ akurat tê stacjê nagradzaÌ ???????? Dla mnie to jest bardzo dziwne... :x
Nie wiem, ale akurat w tym czasie bardzo duÂżo oglÂądaÂłem TV i nie zauwaÂżyÂłem, zeby specjalnie Polsat zaangaÂżowaÂł siĂŞ w te relacje z wyjÂątkiem specjalnych wydaĂą WydarzeĂą i studia podczas Pogrzebu JPII.

A Wy jak s¹dzicie ?? Có¿ mo¿e moja pamiêÌ jest ulotna w koncu to ju¿ ponad 4 miesi¹ce minê³y od tamtych smutnych chwil ale wydaje mi siê, ze jednak ?? chyba ?? nie.
ZIMA
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

o polsacie - chyba dlatego, Âże jako jedyni informowali o wszystkim z barki na Tybrze, akurat byÂło to bardzo symboliczne rozwiÂązanie i bardzo mi siĂŞ to podobaÂło i jako jedyni mieli wĂłz na Jasnej GĂłrze (podczas pogrzebu), a z TVN24 chodziÂł tam jedynie jakiÂś reporter w ogĂłle mi nieznany.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nagroda NIPTEL dla TVN-u

Post autor: pawell »

TVN_FAN pisze:W³aœnie podano, ze telewizja TVN wraz z TVP i Polsatem zdoby³a t¹ nagrodê za relacje podczas choroby, smierci i pogrzebu Papie¿a Jana Paw³a II.Có¿...zdziwi³a mnie ta argumentacja-TVN wiadomo :wink:
tak TVN-owi jak najbardziej sie naleÂżaÂła ta nagroda
TVN_FAN pisze: ale Polsat??????? JakoÂż oni specjalnie pokazywali te wydarzenia, zeby nagrodÂą akurat tĂŞ stacjĂŞ nagradzaĂŚ ???????? Dla mnie to jest bardzo dziwne... :x
Nie wiem, ale akurat w tym czasie bardzo duÂżo oglÂądaÂłem TV i nie zauwaÂżyÂłem, zeby specjalnie Polsat zaangaÂżowaÂł siĂŞ w te relacje z wyjÂątkiem specjalnych wydaĂą WydarzeĂą i studia podczas Pogrzebu JPII.
moim zdaniem polsat najmniej zas³ugiwa³ na t¹ nagrodê ja w tamtym czasie najwiêcej ogl¹da³em relacji w TVN póŸniej w TVP a na koùcu w Polsacie mozna powiedzieÌ ¿e na Polsat prawie w ogóle nie prze³¹cza³êm chyba dlatego ¿e tam jest ma³o dziennikarzy i s¹ dosyÌ kiepscy a w TVN jak zawsze profesjonalnie i widocznie widzowie te¿ tak uznali œwiadczy o tym ¿e 8 kwietnia fakty oglada³o prawie 7 mln widzów a po faktach ponad 5 mln ogl¹da³o odczytywanie testamentu JPII
ale jednak wszystkie stacje w tych dniach zachowaÂły sie przyzwoicie no i dobrze ze wszystkie zdobyÂły tÂą nagrodĂŞ
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 3 gości