TVN: sprawy biężące (dyskusja ogólna o stacji i Grupie TVN Discovery Polska)

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

Do Marcina:

Nie wiem jaka jest twoja orientacja, ale nie mĂłw do mnie ZÂłotko, ok???

aha i nie pouczam nikogo, stara³em siê pisac na temat, ale jakoœ kazdy zauwaza 1 czy 2 b³êdy, jakby to by³o najwazniejsze na tego typu forum
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

ciiiiiiiiiii.juz spokojnie

forumowicze tylko zwracaja ci uwage, ze zle napisales slowa.Zdarza sie czasami pomylic i ze ktos ci zwroci uwage, to nie musisz sie tak unosic.

masz racje ze trzeba luke zapelnic, ale po co tvn ma rezygnowac z sedzi w11 i detektywow, jak maja dobra ogladalnosc.

Ja np chce zeby puscili jakas fajna telenowele i nie pisze o tym na forum i nie demonstruje swoich zachcianek a do tego jeszcze przeklinam i bog wie, co jeszcze robie.

wiec juz nie denerwuj sie tak.masz prawo do wyrazenia swojej opini, no ale bez przesady
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

tak samo jak oni "tylko" zwrĂłcili mi uwagĂŞ w sprawie bedĂłw, tak samo ja zwrĂłciÂłem tylko uwagĂŞ Marcinowi, aby nie mĂłwiÂł do mnie ZÂłotko

Nie unosze siĂŞ......
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Poza b³êdami ortograficznymi i wpisaniu tematu nie w tym w¹tku co trzeba, muszê osobiœcie przyznaÌ piotrkowi88 z grubsza racji. Dok³adnie tak jak on odczuwam ¿al do TVN-u, ¿e wa³kuje non stop albo Detektywów, W11, albo Mariê Weso³owsk¹. Jakieœ 3 lata temu pamiêtam jak zaczêto po raz pierwszy emitowaÌ W11 w godzinach popo³udniowych - to by³ wówczas hit, ja sama nie mog³am oderwac siê od ekranu. TVN poszed³ wówczas za ciosem, i to za bardzo, bo co za du¿o to niezdrowo, od pn-czw. Detektywi i W11 i to w tzw. prime time. Dla mnie to osobiœcie przegiêcie i szczerze mówi¹c seriale amerykaùskie, które ostatnio naprawdê sa hitami na ca³ym œwiecie wola³abym w tym czasie ogl¹daÌ pod logo TVN, a tak to niestetey w czwartki o 20.00 wrzucam na TVP2 Herosów, a w niedziele o 20.00 Polsat i PB. Ju¿ nawet nie mam wyrzutów sumienia, ¿e "zdradzam z konkurencj¹" ( :devil: ) jest mi tylko ¿al, ¿e ktoœ w tej kwestii zaspa³ i da³ pole do popisu innym stacjom. I nie jest to z ca³¹ pewnoœci¹ wina nikogo tutaj z forum, bo w koncu jest to forum nieoficjalne i admini nie maja wp³ywu na "rozk³ad jazdy" w TVN, ale jak ka¿dy przeciêtny forumowicz mam odrobinê nadziei, ¿e w³aœnie na tego typu fora czasami zerkaj¹ ci panowie posadzeni wy¿ej od których zale¿y co nieco i którzy licz¹ siê ze zdaniem widza, i mo¿e czasami s³uchaj¹ naszych rad i opini. A moim skromnym zdaniem tvnfakty.pl forum jest tak¹ kopalni¹ porad od widza, z której wielu mog³oby korzystaÌ.
P.S. Jeszcze raz chcia³am dodaÌ, ze poza b³êdami ortograficznymi, wpisaniem tematu nie tam gdzie trzeba, odzywk¹ nie tak¹ jak¹ by sobie niektórzy ¿yczyli, rozumiem zdenerwowanie i frustracjê piotrka88, dlatego dajcie mu jeszcze raz szansê wypowiedzi i podejmijcie z nim merytoryczn¹ dyskusjê i nie punktujcie od razu z góry, bo uwa¿am, ¿e on naprawde zwróci³ uwagê na istotny problem. I nie chodzi tu o to, ¿e te programy, które zosta³y wy¿ej wymienione nie powinny wogóle lecieÌ, ale¿ owszem powinny- tylko zdecydowanie rzadziej: raz dwa razy w tygodniu góra i by³oby git!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W sprawie seriali amerykaĂąskich to jest walka z wiartakami, mogĂŞ na ten temat mĂłwiĂŚ duÂżo i dÂługo (:D), bo znam opinie wielu ludzi, sam oglÂądam parĂŞ propozycji TVN, ktĂłre wymieniajÂą siĂŞ wzajemnie, ale juÂż mi siĂŞ nie chce tego tematu waÂłkowaĂŚ. PrzestaÂłem siĂŞ przejmowaĂŚ tymi, ktĂłrzy muszÂą i lubiÂą wczeÂśnie chodziĂŚ spaĂŚ, mi pasuje, jeÂżeli serial jest nadawany po 23:00, jedyne co mi przeszkadza to przerywanie emisji na dÂługie tygodnie, ale da siĂŞ wyÂżyĂŚ. Nie bĂŞdĂŞ biÂł piany w imieniu innych, bo jest to bezskuteczne, a mi i tak jest wygodnie.

Polsat sprawia ostatnio wra¿enie stacji dbaj¹cej o widza i puszczaj¹cej nawet programy z nie za bardzo rekordow¹ ogl¹dalnoœci¹ (ale cenione!) o dobrej porze. ByÌ mo¿e to dba³oœÌ o widza, a byÌ mo¿e brak lepszych pomys³ów, ale i s³oneczna TV nadaje wiele seriali po pó³nocy, zreszt¹ TVP tak¿e, wiêc nie jest to tylko domena tewuenu.

Natomiast Niani, Heli, W11, Detektywów, Anny Weso³owskiej, Tañca z gwiazdami etc. nie preferujê i nie ogl±dam. Chocia¿, nowa edycja potañcówki z pos³ank± ¡ i Ê z Samoobrony mo¿e byæ interesuj±ca :D

/nie wiem, czy to na temat, bo dyskusja zeszÂła na jakieÂś manowce, ale postanowiÂłem dodaĂŚ tego nawetdÂługiegoposta/
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

Hej Nika

WÂłaÂśnie chodziÂło mi o taka dysksujĂŞ, a nie sprzeczkĂŞ o maÂło istotne sprawy.
Dziêki, ze przyzna³aœ mi racjê, w sprawie seriali dokumentalno-fabularnych, gdy¿ mi tez chodzi³o o to, ze co za duzo to nie zdrowo, a ju¿ nie wspomnê o tym, ze w11 leci w tzw. prime timie czyli o 20.00, kiedy wszystkie inne stacje puszczaj¹ w tym czasie najlepsze rzeczy jakie maj¹... A ostatnio SAMW zamienili ze wspanai³ym talk show pani Ewy Drzyzgi by w ten sposób przesun¹Ì SAMW na leszy czas antenowy czyli na 17.xx

Z drugiej strony to gruntowna zmiana ramĂłwki przydaÂłaby siĂŞ ze wzglĂŞdu na jesienny jubileusz, podczas ktĂłrego inne rzeczy rĂłwnieÂż maja siĂŞ zmieniĂŚ...

ps. co do b³edów to nie czêsto zdarza mi siê je robiÌ [zazwyczaj gdy siê spiesze], oczywiœcie, ktoœ kto lubi siê czepiaÌ mo¿e przyczepic siê nawet do tego, ¿e za szybko zdj¹³em palec z Altu i wysz³o ni c a nie c itp.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

piotrek88 pisze: A ostatnio SAMW zamienili ze wspanai³ym talk show pani Ewy Drzyzgi by w ten sposób przesun¹Ì SAMW na leszy czas antenowy czyli na 17.xx
.
TeÂż to ostatnio zauwaÂżyÂłam i trochĂŞ mnie to zaskoczyÂło, bo przyzywczaiÂłam siĂŞ juÂż do oglÂądania Ewy Drzyzgi po 17, a nie wczeÂśniej.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Moim zdaniem w tvn powoli siĂŞ robi nadmiar seriali a szczegĂłlnie kryminalnych. Tylko zainwestowaĂŚ w coÂś takiego jak "pirson..." , jakiÂś na wieczĂłr i pare tych wÂłasnej produkcji typu "niania", "hela" itp. a w11 , Detektywi i samw -za duÂżo tego, powinni zdlikwidowaĂŚ coÂś albo w11 albo D. a reszta tych amerykaĂąskich seriali samch, kryminalnych wiĂŞkszoÂści to tylko jakieÂś zapchanie dziĂłry. Powinni oprĂłcz jakiegoÂś show i seriali mieĂŚ program ktĂłry dociera do widza.
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

no w³aœnie, a co do seriali kryminalnych [w pe³ni fabularnych] produkowanych przez TVN, to bardzo libie serial Kryminalni, ale juz Odwróconych obejrza³em tylko 1 odcinek i nie wci¹n¹³ mnie...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

ArtykuÂł czysto propagandowy.. przecieÂż Onet musi chwaiĂŚ TVN.. tak jest tym razem.. ta stacja ma sporo gwiazd, ale w rankingach od grudnia jest bardzo daleko za Polsatem.. jak moÂżna napisaĂŚ, ze Terentiew narazie nie bÂłyszczy.. przecieÂż to ona uczyniÂła ze sÂłabego Polsatu potĂŞge.. co do TVP sie zgadzam, ze Âźle traktujÂą luidzi.. ale z zajeÂżdzaniem Ibisza sie nie zgadzam, gdyÂż on sam chce mieĂŚ duÂżo pracy.. Onet po prostu chwali TVN, bo do niego nalezy.. trudno spodziewaĂŚ sie wiĂŞc obiektywnego artykuÂłu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ale z zajeÂżdzaniem Ibisza sie nie zgadzam, gdyÂż on sam chce mieĂŚ duÂżo pracy.

Przypuszczam, ¿e ludzie TVN te¿ chc¹ mieÌ du¿o pracy. Ale Miszczak w wywiadach twardo podkreœla: nie. IloœÌ Ibisza na wizji to naprawdê pora¿ka. Ja czasem mam wra¿enie, ¿e zobaczê go w "Wydarzeniach".

To nie Polsat ma wiĂŞksze gwiazdy. TVN.

jak moÂżna napisaĂŚ, ze Terentiew narazie nie bÂłyszczy..

WyraŸnie chodzi im o to, ¿e Terentiew nie pojawia siê na wizji. A przecie¿ czasem mog³aby. W innym w¹tku napisa³eœ, ¿e z Polsatem kojarz¹ siê Lis, Smoktunowicz, Dowbor, Ibisz i M³ynarska. Tak, bo ¿adnej innej gwiazdy tam po prostu nie ma. Nikogo z ostatniej trójki nie chcia³bym ogl¹daÌ w TVN, bo nie mam te¿ ochotê na nich patrzeÌ w Polsacie. Gwiazd nie mo¿na traktowaÌ jak Ibisza, bo ka¿dy w koùcu bêdzie mia³ ich doœÌ.

Teraz do wziĂŞcia sÂą panie Fajkowska i Dowbor - kto wie, moÂże i dla nich znajdzie siĂŞ miejsce na Wiertniczej?

Mam nadziejĂŞ, Âże Âżadna z nich nigdy przenigdy nie trafi do TVN. Do Polsatu - prĂŞdzej. Tam lubiÂą takie postaci. I Terentiew Nina z przyjemnoÂściÂą przygarnie swoje dawne gwiazdki.
ArtykuÂł czysto propagandowy.. przecieÂż Onet musi chwaiĂŚ TVN..

TrochĂŞ tak. SzczegĂłlnie jeÂśli chodzi o wychwalanie wniebogÂłosy np. Magdy MoÂłek. :uhh: "Magda MoÂłek na firmamencie TVN-owskich gwiazd Âświeci juÂż od kilku lat" - a ja mam wraÂżenie, Âże od kilku lat za pewnymi wyjÂątkami psuje powierzone jej projekty. Ostatnio tylko nic nie zepsuÂła i niech tak pozostanie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:
Teraz do wziĂŞcia sÂą panie Fajkowska i Dowbor - kto wie, moÂże i dla nich znajdzie siĂŞ miejsce na Wiertniczej?

Mam nadziejĂŞ, Âże Âżadna z nich nigdy przenigdy nie trafi do TVN. Do Polsatu - prĂŞdzej. Tam lubiÂą takie postaci. I Terentiew Nina z przyjemnoÂściÂą przygarnie swoje dawne gwiazdki.
Oj, nie wiesz o czymœ, a piszesz... Po pierwsze, to panie Dowbor i Fajkowska nie koùcz¹ wspó³pracy z TVP, a po drugie, to ju¿ kiedyœ Terentiew powiedzia³a, ¿e nie bêdzie œci¹gaÌ do Polsatu wszystkich, byle tylko byli - najpierw musz¹ zrobiÌ pasmo poranne, ¿eby tam te panie ewentualnie ulokowaÌ.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Akurat eksploatowanie Ibisza, Dowbora czy M³ynarskiej to bardzo skuteczny trik, Polsat musia³ wypromowac jakieœ osobowoœci.. Agata M³ynarska jest tak¹ polsatowsk¹ Magd¹ Mo³ek, a Ibisz Urbaùskim.. tylko, ze te osoby z Polsatu s¹ po prostu czêsciej pokazywane, co niesie za sob¹ wiêksz¹ popularnoœÌ.. Nina zapowiada³a swój program na jesieù, mo¿e wiêc nied³ugo czegoœ sie o nim dowiemy.. a co do tego, ze sie nie pokazuje to sie nie zgadzam.. by³a na Top Trendach, finale JOŒ, Sylwestrze Polsatu, Koncercie w Toruniu.. ona to nadzoruje, nic dziwnego, ze nie pcha sie przed kamere
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Akurat eksploatowanie Ibisza, Dowbora czy MÂłynarskiej to bardzo skuteczny trik


Raczej koniecznoœÌ. Mnie ten trick na pewno nie przekonuje, bo mam ju¿ tych Paùstwa serdecznie doœÌ.
Agata MÂłynarska jest takÂą polsatowskÂą MagdÂą MoÂłek, a Ibisz UrbaĂąskim..

Jako ¿ywo, ogarn¹³ mnie g³oœny œmiech. :szalony: :lol2: Mo³ek nie jest rewelacyjna - wielokrotnie j¹ krytykowa³em - ale festynowa M³ynarska jest od niej du¿o gorsza. Ibisz Urbaùski? No có¿, a¿ ¿al to komentowaÌ. Urbaùski to raczej klasa sama w sobie, a Ibisz tylko prowadzi podobne programy.
.. tylko, ze te osoby z Polsatu s¹ po prostu czêsciej pokazywane, co niesie za sob¹ wiêksz¹ popularnoœÌ..

Taa... MÂłynarska popularniejsza od MoÂłek, a Ibisz od UrbaĂąskiego? Nie Âżartujmy. :devil:

Urbaùski zdoby³ olbrzymi¹ popularnoœÌ w "Milionerach", potem kontynuowa³ budowanie wizerunku kontrowersyjnym zachowaniem w "JJJ", prowadzeniem "Robinsona" i wreszcie "Taùcem z gwiazdami". Ibisz pojawia³ siê za to, gdzie popadnie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość