[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a ciekawe czy nasze typy wogĂłle wejdÂą do 6 ktĂłra zaspiewa w Operze LeÂśnej w Sopocie :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

jak by Mandaryna miaÂła ÂśpiewaĂŚ bez playbacku to by nie zaÂśpiewaÂła :D kto oglÂądaÂł wiadomy odcinek jestem jaki jestem :D wie o czym mĂłwiĂŞ :D

Ja pomimo ze Dody nie lubiĂŞ gÂłosuje na Virgin fajna piosenka
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

SÂłowik PublicznoÂści dla Papa Dance, ale pewnie dostanie Mandaryna. ;/
Bursztynowy SÂłowik dla Piaska. :]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja opstawiam dwie osoby Eweline Flinte i Virgil, obie piosenki sa bardzo dobre i maja to coÂś co przyciÂąga sÂłuchaczy
Wróciłem!!
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Moim prywatnym faworytem jest Krzysztof Kiliaùski. Ma przyjemny g³os i dobr¹ piosenkê. Liczê, ze któryœ ze S³owików powêdruje w³aœnie do niego. Mam nadziejê, ¿e w g³osowaniu przepadnie Papa Dance i Mandaryna. Ich piosenki s¹ kiczowate, Mandaryna nawet nie umie œpiewaÌ. Powiela schematy z Niemiec, które takich piosenek produkuj¹ tysi¹ce, zreszt¹ zdaje sie, ¿e wspó³pracuje z kimœ z tego kraju. Piosenki te to typowa wakacyjna produkcja, w której licz¹ sie tylko pieni¹dze. W nastêpne wakacje ju¿ nikt o nich nie pamiêta ( i dobrze!!! ).
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mac pisze: Piosenki te to typowa wakacyjna produkcja, w ktĂłrej liczÂą sie tylko pieniÂądze. W nastĂŞpne wakacje juÂż nikt o nich nie pamiĂŞta ( i dobrze!!! ).
zgadza sie :x a w nastĂŞpne wakacje powstajÂą kolejne takie piosenki ktĂłre tylko bĂŞda popularne w wakacje i tak co roku a interes siĂŞ krĂŞci
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ale czy to Ÿle, ¿e istniej¹ tzw. "Przeboje lata"? Zreszt¹, w ka¿dym miesi¹cu powstaje wiele piosenek, które s¹ hitami przez jakiœ czas, a póŸniej s¹ zapominane.

Co do tej sondy, to na razie nie gÂłosujĂŞ :)
Tymczasem wytypujĂŞ 'czwĂłrkĂŞ', ktĂłra moim zdaniem nie powinna mieĂŚ moÂżliwoÂści do zaprezentowania siĂŞ w Sopocie. A sÂą to... tadammm:
Papa Dance, ÂŁzy, Makowiecki Band i Ewelina Flinta ;P

Gdzies czytaÂłem, Âże na Festivalu trzeba bĂŞdzie zaÂśpiewaĂŚ live. Nie wiem, na ile prawdziwa jest ta informacja, ale chciaÂłbym, Âżeby tak wÂłaÂśnie byÂło. ;P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szymcio9 pisze:Co do tej sondy, to na razie nie gÂłosujĂŞ :)
Tymczasem wytypujĂŞ 'czwĂłrkĂŞ', ktĂłra moim zdaniem nie powinna mieĂŚ moÂżliwoÂści do zaprezentowania siĂŞ w Sopocie. A sÂą to... tadammm:
Papa Dance, ÂŁzy, Makowiecki Band i Ewelina Flinta ;P
raczej na 1 miejscu nie powinna sie dostaĂŚ mandaryna poniewaÂż ciÂągle Âśpiewa z playbacku no i tego nie da sie ukryĂŚ
szymcio9 pisze:Gdzies czytaÂłem, Âże na Festivalu trzeba bĂŞdzie zaÂśpiewaĂŚ live. Nie wiem, na ile prawdziwa jest ta informacja, ale chciaÂłbym, Âżeby tak wÂłaÂśnie byÂło. ;P
no jakby tak byÂło to mandaryna miaÂła by niezÂły problem :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja siĂŞ przyznam Âże wysÂłaÂłem SMS na Eweline FlintĂŞ, a i dziĂŞki za ankiete
Ostatnio zmieniony środa 24 sie 2005, 21:08 przez chandler, łącznie zmieniany 2 razy.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Co to bêdzie jak do "g³ównego" konkursu dostanie siê Mandaryna i niebêdzie mia³a playbacjku albo gorzej p³yta siê zatnie w czasie jej wystêpu
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Trudno kogoœ eliminowaÌ, bo chcia³bym daÌ szansê wszystkim oprócz Mandarny oczywiœcie. Moim zdaniem powinni odpaœÌ: Mandaryna (za ca³okszta³t), Papa Dance (piosenka ze s³owami bez ³adu i sk³adu, pozatym dawniej tworzyli coœ typu disco polo); Makowiecki Band (£adna melodia, mo¿e i zwrotki, ale kto wymyœli³ takie g³upie s³owa refrenu, beznadziejne), i tutaj na ostatnim do wylotu dam te¿ Goya - dlaczego ? no tak¿e przez refren, wiem piosenka nie jest z³a, ale co to za refren, Mój , mój mój. Tymbardziej, ¿e kto nie s³ucha³ ca³ej piosenki, to s³yszy w skrótach tylko ten kawa³ek. To tyle, zastanawiam siê nad Kiliaùskim - dajmy mu tak jak EMI szansê na debiut w Sopocie, jednak myœlê, ¿e móg³ Jacek Cygan napisaÌ polskie s³owa do tego kawa³ka Kiliaùskiego i odrazu by³o by ok, a tak jak leci teledysk to jest to wci¹gaj¹ce, mo¿e i wzruszaj¹ce, a jak sama melodia to dopóki siê w s³owa nie ws³uchasz to myœlisz, ¿e ci¹gle leci ten sam wers.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

dla kogo bursztynowy sÂłowik

Post autor: salladyn »

KrĂłtko:
Dwie moje ulubione piosenki to:
Krzysztof KiljaĂąski-I don't now where life's going (niezÂły klimat)
Goya-MĂłj (powĂłd dokÂładnie ten sam jak w przypadku KiljaĂąskiego)

Odpada:
Virgin-Znak pokoju (to jest ewidentny plagiat wg. mnie)

A co do Mandaryny to jeÂśli nie bĂŞdzie ÂśpiewaĂŚ z playbacky to jestem obiema rĂŞkami za tym.Dlaczego :?: Bo chcĂŞ zobaczyĂŚ jak sie mĂŞczy i faÂłszuje :evil2: :evil2: :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

OddaÂłam swĂłj gÂłos na Eweline Flinte :) nie jednego sms-a na niÂą wysÂłaÂłam, gdyÂż uwaÂżam, ze jest obecnie najlepsza wokalistkÂą. Mam nadzieje, Âże dostanie jednego SÂłowika
Virgin tez mogÂłoby dostaĂŚ, Doda ma dobry wokal, jest dobra wokalistkÂą
bethi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 15:32

Post autor: bethi »

ja wysylalam smsy na Eweline :) bezapelacyjnie najlepsze warunki glosowe, wspaniala charyzma, energia na scenie, skromna, przesympatyczna i niezwykle utalentowana z niej dziewczyna :) a "nieskonczona historia" jest piekna, choc na pewno nielatwa w odbiorze. mam nadzieje, ze zadna ze statuetek nie trafi w rece beztalencia zwanego mandaryna, bo sie pochlastam :/
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Wg. mnie na festiwalu w Sopocie powinni byÌ wyró¿nieni :
Ewelina Flinta ; Virgin b¹dz te¿ Goya. Nagrodê za "przebój lata z Radiem" czy coœ takiego mogliby wymyœliÌ mog³a by dostaÌ hmmm Mandaryna :> ale nie ma takiej nagrody :P Mandaryna za ¿ywio³ w piosence bo trzeba przyznaÌ ¿e wiêkszoœÌ utworów to piosenki spokoje :D
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość