[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Gocha
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:55
Lokalizacja: Bialystok/Wroclaw

Post autor: Gocha »

ja takze namawiam do glosowania na Eweline! Jedna z kilku piosenek i wokalistek, ktore mowia o czyms waznym! chodzi mi oczywoscie o Sopot Festival!
Mandaryna jako najpopularniejsza "gwazdka" tego sezonu wakacyjnego niestety nie ma talentu wokalnego... wyslalabym ja raczej do "tanca z gwiazdami" gdzie mialaby szanse ujawnic swoj prawdziwy talent, w ktorym moze nie miec sobie rownych. No niestety spiewac ona nie umie... walke o nagrode powinni podjac tacy artysci, ktorzy maja cos do powiedzenia oraz posiadaja odpowiednie warunki aby to przekazywac! a Gwiazdki sezonowe moga podbijac okrosowo stacje radiowe i dyskoteki a konkursy wokalne powinny sobie darowac.
w gruncie rzeczy jestem ciekawa jak na zywo zabrzmi "Ev'ry night" :>
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ÂŚpiewaĂŚ nie umie. W sumie fakt. Ale dzisiaj dla wielu liczy siĂŞ szoÂł, jaki Mandaryna potrafi zrobiĂŚ, dlatego ma jakieÂś szanse na zwyciĂŞstwo. Wystarczy, Âże siĂŞubierze w jakieÂś blaszane majtki i biustonosz, coÂś tam zaÂśpiewa (udolnie, czy nie - tu mniejsza o to), zataĂączy, poskacze i juÂż bĂŞdzie szoÂł. JednoczeÂśnie wszyscy zapomnÂą o piosence i Âże trzeba wybraĂŚ najlepszÂą. Prawdopodobne zatem jest, Âże wybiorÂą osobĂŞ, ktĂłra zaÂśpiewa nie najlepiej, a najlepiej zrobi szoÂł.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a ciekawe kto dostanie nagdodĂŞ MTV za najlepszy teledysk nominowani:
--Abradab "Rapowe Ziarno 2 (Szyderap)"
--Brodka "Ten"
--Sidney Polak "Chorwat"
--Sistars "My Music"
--Tomek Makowiecki "MiĂŞdzy nocÂą a dniem"
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Macka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czwartek 25 sie 2005, 13:29

Post autor: Macka »

Wszystkie Festiwale skupiajÂą sie na extra show super widowisku :( mnie to wqrza :( bo zapominajÂą wszyscy,Âże to konkurs-festiwal muzyczny - wokalny, a nie konkurs na to kto Âładniej bedzie wyglÂądaÂł, kto bedzie miaÂł mniej na sobie i kto Âładniej bedzie krĂŞciÂł pupciÂą :/
moim zdaniem Ewelina Flinta, KiljaĂąski czy Goya to raczej nie z tych co robiÂą show.
Widzia³am na VIVIE wywiad z Flinta i mówi³a, ze mimo ca³ej otoczki,¿e wszysyc robi¹ show to ona i jej muzycy stawiaj¹ na muzyke, wokal na autentycznoœc, ¿e nie bedzie robi³a show po to, zeby robic. Zawsze bedzie robi³a to co czuje i na sile nie bedzie zatrudnia³¹ tancerzy itp. Szacunek jej za to :)
pekaes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 17:12
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: pekaes »

Ewel !! :)
najlepiej gdyby dostala 2... ale nie moÂżna byc pazernym prawda... wiĂŞ drugi moÂże byc dla : krzysia, makowca, piaska, Âłez, emi, albo goyi ;)
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Marcin pisze:ÂŚpiewaĂŚ nie umie. W sumie fakt. Ale dzisiaj dla wielu liczy siĂŞ szoÂł, jaki Mandaryna potrafi zrobiĂŚ, dlatego ma jakieÂś szanse na zwyciĂŞstwo. Wystarczy, Âże siĂŞubierze w jakieÂś blaszane majtki i biustonosz, coÂś tam zaÂśpiewa (udolnie, czy nie - tu mniejsza o to), zataĂączy, poskacze i juÂż bĂŞdzie szoÂł. JednoczeÂśnie wszyscy zapomnÂą o piosence i Âże trzeba wybraĂŚ najlepszÂą. Prawdopodobne zatem jest, Âże wybiorÂą osobĂŞ, ktĂłra zaÂśpiewa nie najlepiej, a najlepiej zrobi szoÂł.
Ach, ten Âświat schodzi na psy! :evil: Ludzie zapominajÂą, Âże to festiwal muzyczny i liczy siĂŞ wokal przede wszystkim! A teraz wystarczy, Âże ktoÂś ubierze siĂŞ super skompo, powiĂŞkszy biust, szaÂłowo umaluje i koniec. Nic wiĂŞcej sie nie liczy! NaprawdĂŞ nie mogĂŞ zrozumiec jak moÂżna byc tak Âślepym!
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja lubie sÂłuchaĂŚ Eweliny. Nawet chciaÂłem sobie pojechaĂŚ na "Rozgrzewke na molo", nawet rodzinka mieszkajÂąca w GdĂąsku zapraszaÂła nas do siebie, ale niewypaliÂło, a szkoda
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mandaryna ma du¿e szanse, ¿eby zaj¹Ì jedno z wy¿szych miejsc w tym konkursie SMS i...

BĂŞdĂŞ ÂśpiewaĂŚ na Âżywo razem z muzykami - wyznaÂła wokalistka podczas czatu w portalu Onet.pl.

No i to mi siĂŞ podoba ;]

Zapis rozmowy dostĂŞpny jest TUTAJ.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ciekawe czy bdzie kolejbna rozgrzewka na molo pewnie nie bo po dwoch rozgrzewkach akurat mamy 6 osob.Zobaczymy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ciekawe kiedy miaÂła by byĂŚ do wystÂąpienia finaÂłowej 6 juÂż tylko 6 dni we wtorek pewnie siĂŞ pojawiÂą reklamy z gÂłosowaniem na swojego ulubieĂąca/Ăłw i ten kto otrzyma najwiĂŞcej gÂłosĂłw dostanie sÂłowika publicznoÂści bo chyba bursztynowego sÂłowika przyzna jury tak mi sie wydaje :|
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Pewnie beda planszy z szĂłstka finaBowcĂłw jju| po zakonczeniu programu "kierunek ASopot", a co do bursztynowego slowika to rzeczywiscie glosuje Jury jak ja bym byl w jury to dal bym Ewelinie
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja nadal opstawiam za Virgin!!
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Ja nadal opstawiam za Virgin!!
:lol: :lol: :lol: Szans nie ma ale jak sobie chcesz(powinni ja zdyskwalifikowaĂŚ bo to p;iĂŞkny plagiat Adamsa).Ja obstawiam Âże wygra Mandaryna. :wink:
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

A ja sÂądze, Âże Virgin ma szanse i to spore napewno bĂŞdize w pierwszej piÂątce, zobaczymy co dalej
Wróciłem!!
Awatar użytkownika
mati
Początkujący
Początkujący
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 21 lip 2005, 00:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Post autor: mati »

Virgin ma szanse wygraĂŚ ale mysle ze pewniakiem jest Mandaryna.W dzisiejszym Fakcie jest artykuÂł opowiadajÂący o tym,jak piosenki Mandaryny podbijajÂą kurorty nad Morzem ÂŚrĂłdziemnym.Pisze teÂż Âże w Tajlandi i Indonezji teÂż sÂłuchajÂą Mandaryny.
Oto caÂły artykuÂł:
"Mandaryna podbija swiat"
"Mandaryna"(27 l)ktĂłra sama o sobie mĂłwi,ze nie potrafi ÂśpiewaĂŚ,z duÂżymi sukcesami przerabia przebije znanych wokalistĂłw.
Tej jesieni w dyskotekach na wyspie Bali w Indonezji, a byc mo¿e tak¿e w kurortach Tajlandii królowaÌ ma jej nowy przebój "You Give Love A Bad Name".Jest to przeróbka przeboju Jona Bon Jovi.Dodajmy ¿e wakacyjny hit Mandaryny Ev'ry Night" œwiêci triumfy w oœrodkach wczasowych nad Morzem Sródziemnym.Na letniej sk³¹dance wydanej przez jedn¹ z hiszpaùskich stacji radiowych znalaz³y siê dwa przeboje polskiej wokalistki!
A na Sopot Festival Mandaryna przygotowa³¹ unowoczeœnion¹ wersjê przebojuj 2+1 "Winda do nieba".Niech zyj¹ przeróbki!
WiĂŞc mamy chyba gwiazde "na eksport" :D .MoÂże wygra Sopot Festival dziĂŞki sesji w CKM-e? 8)
Liczą się tylko FAKTY.Codziennie o 19.00 w TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości