[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Adrian ;P »

No chyba sobie naprawdę odpuścili... 1 dzień Sopotu będzie trwał 2,5 godziny, a drugi jedynie 2 h :shock: :x
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Adrian ;P pisze:No chyba sobie naprawdę odpuścili... 1 dzień Sopotu będzie trwał 2,5 godziny, a drugi jedynie 2 h :shock: :x
Masakra - pewnie tvn nie widzi zysku w festivalu.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

A skąd to info? Czy to możliwe, aby konkurs trwał tylko 2, no max 2,5h? Z tego co piszesz, cały festiwal trwałby tyle co jeden dzień TOPtrendów.

A jeśli to co napisałeś prawda, to to już będzie podchodziło pod kompletne olewanie sprawy. Ja nie wiem, co się z nimi w tym roku dzieje, ani nie ma koncertów, ani strony, ani żadnych wieści, ani potwierdzonych gwiazd, na półtora miesiąca przed festiwalem nic nie wiadomo. To jest bez sensu, cały tydzień prób, budowanie sceny, wynajem opery, żeby pograć 4,5h, w tym pewnie 2h reklam. To nie ma sensu.
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Adrian ;P »

Info mam stąd, że na stronie tvn jest już cennik reklam i ramówka na sierpień... :?

I wygląda na to, że w niedziele będzie tylko Sabrina i ta Fox. Koncert jest podzielony na 2 części... 20:00-22:10 trwa całość. W tym 30 minut reklam. 1 część 20:00-21:10, a druga 21:20-22:10....
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

No faktycznie, masz rację, czyli wszystko jasne, w końcu to wiarygodne źródło. Czyli jednak pewnie Kylie nie będzie... Ehh... festiwal zrobiony tylko na odczepkę... Za łatwo się poddają, robią wg mnie najlepsze i najnowoczesniejsze widowisko, tylko nie reklamują go, zwiastun festiwalu leci w co 10 reklamie, a na tym polsacie to w dosłownie każdej przerwie była reklama Toptrendów, i jeszcze jakieś odliczanie. Ja nie wiem, co oni się boją robić tę reklamę czy co? Jak nie umią zadbać o promocję, to niech mają taki festiwal na odczepne
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Czyli festiwal organizują tylko dlatego, że muszą. Festiwal dopiero od 20:00, ceny spotów dość niskie (w zeszłym roku były coś chyba nawet koło 50 tys. zł.). Już im się znudził SF? Festival został skrócony po to, żeby dłużej trwały poszczególne koncerty. Jest jeszcze malutka nadzieją, że coś się jednak zmieni. Co do promocji, to pierwszy fetival w TVN miał porządną (teledyski, spoty, Kierunek Sopot przez całe wakacje, animowane logo w prawym górnym). Teraz się nie zdziwię jak nawet Kierunku Sopot nie będzie. :/
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

no jezeli nie bedzie powaznej zagranicznej gwiazdy "na topie" to festiwal uważam za pogrzebany :( /normalnie jest tak jak z oprawą graficzną :P taka analogia nmi sie przypomniala wybaczcie
TVN innowacja i nowoczesność...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: podmark »

Totalna olewka ze strony TVN. Ale co się dziwić - zeszłoroczne wyniki były zabójcze. Jednak nie sądziłem, że Walter tak łatwo odpuszcza.

Mam nadzieję, że chociaż w tym roku będzie orkiestra, a nie tak jak w roku ubiegłym...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Ja zawsze sobie rezerwowałem czas na dni festiwalu - teraz chyba z tego zrezygnuję. Nic nie stracę oglądając poucinaną powtórkę.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

No ja tak samo, jak był festiwal to w sumie tylko to się dla mnie liczyło, a teraz mam to gdzieś. Póki co to niestety kiepski rok w TVN, może pomijając oglądalność (zła nowa oprawa, odejście kilku twarzy ze stacji, nie pamiętam co tam jeszcze ). Nieudany Sopot jeszcze bardziej sprawi, że nie będzie się z czego cieszyć.
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

A to nie w tym tygodniu mieliśmy poznać oficjalną listę gwiazd festiwalu? Tydzień powoli się kończy...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

dokładnie!codziennie sprawdzam newsy odnośnie sf a o gwieździe nic sie nie mówi, a tydzień faktycznie się kończy, widzieliście rozkład gwiazd na koncert tvp2 do opery leśnej?! tam dopiero się bedzie działo!
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Atrakcje i promocja SF 2008:
- łacznie 4,5 h koncertu
- redukcja festiwalu do 2 z 3 dni
- brak gwiazdy światowego formatu
- brak informacji, promocji
- strona internetowa - tragedia - bardziej to przypomina któtką notę na plejadzie
- ogromna ilość reklam podczas koncertu
- brak koncertów na molo
- brak programu "Kierunek Sopot"

Komentarza nie trzeba pisać? 8)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Adrian ;P »

Niektórzy mówią, że za mało reklam Sopotu w TV. Moim zdaniem trochę chyba jeszcze za wcześnie. Mamy 1,5 miesiąca. Czy Polsat reklamował już swój koncert w maju? :shock: Chyba nie... Więc TVN zacznie bardziej pewnie w sierpniu :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Ja pisałem o reklamach, ale nie chodzi o to, że jeszcze za wcześnie, tylko o to że za małe "natężenie" reklam. Spot reklamujący SF pojawia się w co 10 przerwie, a spot TOPtrendów był chyba podczas każdej przerwy.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości