Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Post autor: mfdtv4 »

Co sądzicie o tej akcji? Ja jestem nią bardzo mile zaskoczony, uważam, że to wspaniała akcja. Jednak jest jedno ale: od 15 maja nie ma ani kart ani bransoletek na allegro.pl, również w moim mieście w Rossmanie nie ma już tych "gadżetów", mało tego: w okolicznych miastach również już nie ma i nie będzie??? Dlaczego TVN reklamuje wciąż tą akcje skoro tych bransoletek nie ma już nigdzie?! Niech dowiozą albo wyprodukują nowe! Akcja miała trwać cały maj a już po tygodni bransoletek nie ma! :(
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Post autor: piotrek888 »

Jestem jak najbardziej tak. Noszę bransoletę a w portfelu kartę. Takie akcje są potrzebne. Nie zrażajcie się tym, że nie można kupić tych jak to określasz "gadżetów". Przecież nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Możesz sobie wydrukować z internetu oświadczenie swojej woli i nosić je w portfelu czy kieszeni. Tu nie chodzi o to by nosić bransoletkę i jak to się mówi "lansować" tylko po to by komuś pomóc.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Post autor: mfdtv4 »

Tak zrobiłem. Szkoda, że nie można zdobyć tej bransoletki :(
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Post autor: sybic »

mfdtv4 pisze:Co sądzicie o tej akcji?
Jest wyjątkowo szkodliwa, bo mąci obywatelowi w głowie.
Stan prawny na dzień dzisiejszy jest taki, że wszyscy są za, a ten kto jest przeciw zgłasza ten fakt w rejestrze sprzeciwu, którą to zdaje się można wypełnić nawet w internecie. Dane pacjenta u którego komisja lekarska stwierdziła śmierć pnia mózgu i który posiada organy zdolne do przeszczepu sprawdzane są w rejestrze sprzeciwu, jeśli ich nie ma, organy mogą być przeszczepione. Koniec kropka. Lekarze mają dobre serca i pytają o zgodę rodzinę, a czasem nie... bo nie muszą!
Proszę sobie wyobrazić teraz taką sytuację, że u młodego człowieka stwierdzono śmierć pnia mózgu. Lekarze rozmawiają z zapłakaną matką, przekonują... a tym czasem matka, dzięki TVN ma jeden dodatkowy argument, taki że mój syn nie powiedział tak, a wiec jest przeciw! No i jak ją teraz przekonać?
Pewnie był na tak, ale tej głupawej bransoletki sobie nie kupił.
Bzdurna akcja i tyle.
Rozmawiałem ostatnio ze znajomymi i ci stwierdzili, że jeśli powiem tak, go godzę się na przeszczep organów. W przeciwnym razie jestem przeciw. Na tej podstawie twierdzę, że akcja jest szkodliwa.
Jeśli TVN bierze się za tego typu akcję, to najpierw powinien społeczeństwu uświadomić jaki jest w tej kwestii stan prawny, a dopiero potem zacząć uświadamiać.

Ja testem na TAK, bo nie wyraziłem tego w rejestrze sprzeciwów. O tym fakcie poinformowałem moją rodzinę, tak wiec w razie czego będą wiedzieli jak się zachować. Czego więcej trzeba?
Po co te bransoletki?
Żeby dać komuś zarobić?
Akcja powinna brzmieć - poinformuj o swojej woli rodzinę. To wystarczy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Powiedz Tak - Magiczna akcja Fundacji TVN

Post autor: Marcin »

Tak, akcja w tej postaci może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość