[TVN] Narodowy Test Inteligencji

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ÂŚwintuchy - biegiem do forum zamkniĂŞtego, nie gorszyĂŚ maluczkich!!!!! :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a ty niby nie bierzesz udziaÂłu w tej ciekawej dyskusji :):) :lol: :lol:
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale ograniczam siê tylko do forum zamkniêtego - w myœ³ zasady NIE PSUJ MALUTKICH. :D :D :D :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja bym tam poprzesta³ na tej drugiej edycji, choÌ na pytanie "jak d³ugo mozna mierzyÌ ludziom inteligencje" odpowiem: w nieskoùczonoœÌ. Wyniki jak widac ró¿ni¹ siê od sievie i to znacznie. WiêkszoœÌ uwaza, i¿ ten test by³ trudniejszy od poprzeniego, a tym czasem mój wynik podskoczy³ gdzies o 18 pkt (osi¹gn¹³em 135). Wspomnian¹ tu ju¿ "plamê" przed pytaniem 57 przemilczê, ale zainteresowa³o mnie stwierdzenie M. Mo³ek "pytanie 57. nie jest jeszcze gotowe", a co? Oni tworzyli te pytania równie "live" jak program by³ nadawny? Wspó³czuje prezenterom, w tak niedogodnch dla nich sytuacjach... :-)
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A Âżeby byÂło ciekawiej to w tym roku zajmujemy w Europie 3 miejsce w wynikach z takich testĂłw, a zaskakujÂąco niski iloraz uzyskali Francuzi, o ile siĂŞ nie mylĂŞ :)

(tak podaÂła "Uwaga!")
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja siĂŞ tam nie dziwie naszemu wynikowi... w koĂącu niejesteÂśmy aÂż tacy gÂłupi. Dla mnie bardziej interesujÂące byÂł wyniki podane na iq.onet.pl. Najbardziej ucieszyÂł mnie fakt, iÂż przy "sympatykach poszczegĂłlnych parti", Âśrednie wchaÂły siĂŞ koÂło 95, padÂły nawet dwie 100, to sympatycy Samoobrony osiÂągnĂŞli najniÂższy wynik 88.3. Haha... dziwiĂŚ siĂŞ nie moÂżna, tylko cieszyĂŚ :P.
Pozdrawiam, Filip
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja wybralem w ankiecie ze nie jestem sympatykiem zadnej partii :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

i tak powiedz¹ ze to prowokacja i specjalnie ludzie zaznaczali Chamoobronê a potem Ÿle odpowiadali :wink: a moja ulubiona partia w samej czo³ówce :D :arrow:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a ja nie mam ulubionej partii jak pojde na wybory to zakresle chyba z zamnknietymi oczyma :) :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Test byÂł ok, ale wielka bardzo wielka szkoda ze nie prowadziÂła go Ewa Drzyzga i to ona nie czytaÂła pytaĂą :( :cry: :cry:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

no ewa bardzo dobrze prowadzila ten tesk magda tesh ale nie da sie ukryc ze gorzej
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Duet Drzyzga so³tysik by³ beznadziejny. Wrzeszcza³a jak przekupa na jarmarku, t³umaczy³a zadania liczbowe czytaj¹c z kartki i widaŸÌ by³o, ¿e kompletnie tego nie rozumie. Poza tym kulturysta kiwn¹³ do niej okiem.

TVN specjalnie daÂł dwie najmniej inteligentne osoby do prowadzenia testu, aby widzowie poczuli siĂŞ dowartoÂściowani, Âże z ich IQ mimo wszystko przy nich nie bĂŞdzie na pewno najgorze.

Poza tym byÂł to pierwszy program, olbrzymia sensacja i wszyscy ciÂągle o nim mĂłwili przed i po. I wyszedÂł lepiej technicznie. Duet Majewski-MoÂłek byÂł lepszy, ale kompletne skaszanienie programu pod wzglĂŞdem technicznym i prowizorka sprawiÂła, Âże mimo wszystko z przyjemnoÂściÂą wraca siĂŞ do tego programu sprzed roku. (No i IQ byÂło wtedy wyÂższe :D ).
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

dwie najmniej inteligentne osoby, niesadze o ewie z cala pewnoscia nie mozesz w ten sposob powiedziec bo zdanie to jest jak najbardziej nie sluszne i krzywdzace, a sposob prowadzenia ewy jak najbardziej mi odpowiada
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Tegoroczny test inteligencji wygraÂł jak dla mnie, Majewski byÂł przedni.
A pikanterii wszystkiemu dodaÂły - zapewne niespodziewane ze strony prowadzÂących/realizatorĂłw, ale wcale nie tak trudne przecieÂż do przewidzenia - wpadki techniczne. :) Prezenterom zapewne do Âśmiechu nie byÂło, ale niestety - prawa Murphy'ego dziaÂłajÂą wtedy, kiedy tego najmniej chcemy... ;)
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Nie zgadzam sie z Toba "michal" ze Drzyzga i SoÂłtysik to najmniej inteligentna para. Ewa w TVN odniosÂła duzy sukces, pytania czytaÂła swietnie i nie wydaje mi sie ze ich nie rozumiaÂła. Co do MoÂłek i Majewskiego hm... lubie majewskiego ale lepiej mu wychodzi prowadzenie "Mamy Cie". Troche obaj sie gubili i nie czuli sie zbyt pewnie. Uwazam ze TVN postapiÂł Âźle nie powierzajÂąc testu IQ i tym razem Ewie (chyba ze byÂła to jej decyzja :))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości