[TVN] Narodowy Test Inteligencji

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

aniab pisze:Nie zgadzam sie z Toba "michal" ze Drzyzga i SoÂłtysik to najmniej inteligentna para. Ewa w TVN odniosÂła duzy sukces, pytania czytaÂła swietnie i nie wydaje mi sie ze ich nie rozumiaÂła.
Och jaka ta Ewa zdolna, jak bÂłyskotliwa, jaka mÂądra :!: :!: :!: OpanowaÂła umijĂŞtnoÂści dziecka ze szkoÂły podstawowej. MoÂże powinna startowaĂŚ w programie "Dzieciaki z klasÂą"? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

do dzieciakow z kalsa nadaje sie cale ekipa tv wiadomosci...razem z warakomska :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Twój poziom Mocne ogniwo jest po prostu powalaj¹cy. Szkoda s³ów ch³opie.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Mocne_ogniwo pisze:do dzieciakow z kalsa nadaje sie cale ekipa tv wiadomosci...razem z warakomska :lol: :lol: :lol:
Nie przesadzasz...? :roll: :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a na jakiej podstawie oceniasz moj poziom na takiej ze moje zdanie jest diamatralnie inne od twojego...no to twoj rowniez nie ejst powalajacy
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie wiem, Mocne ogniwo ile masz lat, jednak ostatnio zachowujesz siĂŞ jak maÂłe dziecko. Rozumiem, Âże moÂżesz nie lubiĂŚ TVP, jej dziennikarzy etc, ale prosze, bÂądÂź tak Âłaskawy i przynajmniej na forum nie drĂŞcz nas takimi gÂłupkowatymi postami, bo tylko brudzisz i nie wiadomo w jakim celu nabijasz liczbĂŞ postĂłw. Wybacz, ale Âśmiem twierdziĂŚ, ze Twoje posty nie wnoszÂą niczego do dyskusji. Nie zamierzam siĂŞ wymÂądrzaĂŚ, przywoÂływaĂŚ kogoÂś do porzÂądku etc. JesteÂś juÂż nudny i irytujÂący. :?
Pozdrawiam Faustus
Ostatnio zmieniony piątek 29 paź 2004, 21:02 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Panowie, nie dajcie siĂŞ ponosiĂŚ emocjom! Wyluzujcie! :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ale przec sekunda wyglosilem podobny poglad na temat ewy drzyzgi, poglad ktory mi rowniez wydal sie bezsensowny...mam 18 lat, a wiec prawo i pewnie czesciowa ochote do uzurpownia sobie zachowac dziecka
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Po pierwsze zastanĂłw siĂŞ o czym chcesz napisaĂŚ, a dopiero potem pisz. Po drugie. Nigdyn nikomu nie zakazywaÂłem wyraÂżaĂŚ wÂłasnych poglÂądĂłw. Jednak w tym sĂŞk, Âże naleÂży robiĂŚ to w zupeÂłnie inny sposĂłb niz TwĂłj. Piszesz same krĂłtke, ograniczajÂące siĂŞ do jednego zdania posty i jeszcze Âśmiesz siĂŞ czepiaĂŚ, Âże ktoÂś zwrĂłciÂł ci uwagĂŞ. Prosze - napisz czego nie lubisz w Wiadomosciach (wszak masz do tego prawo), ale niech Twa wypowiedÂź bĂŞdzie dÂłuÂża, niech zawiera argumenty etc. W rzeczywistoÂści wiĂŞkszoÂśc Twoich wypowiedzi wyglÂąda jak jakis aksjomat, z ktĂłrym nie trzeba i nie naleÂży dyskutowac etc. MaÂłe dziecie teÂż twierdzÂą, Âże zawsze majÂą racje, ktĂłrej nie trzeba udowadniaĂŚ. MaÂłe.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Ludzi opanujcie sie, badÂźmy troche beradziej tolerancyjni.

jedni lubi¹ TVP inni TVN, ja toleruje to i to i chyba tak jest najlepiej. Tylko prosze nie piszcie ze Drzyzga jest ma³o inteligentna itd, bo to z ca³¹ pewnoscia nie jest prawda...
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

blad nie wszyutskie moje posty sa krotkie poprostu na niektore tematy mam nie wile do powiedzenia, wiem ze to sie moze wydac i zapewne wydaje sie dziwne ale nie potrfaie uzasadnic dlaczego nie lubie ogldac wiadomosci, za uzasadnienie, pewnie w twoim przekonaniu nijakie posluzec moze fakt iz niemam ochoty przelaczac na wiadomosci, natomiast za kazdym razem automatycznie przelaczam kiedy sa fakty i najslbsze ogniwo czy chgocby rozmowy w toku...dla mnie to jest argument przewodni...moja podswiadomosc sama wybiera programu na podstawie podswiadomej oceny kazdego z nich, ocena wiadomosci nie ejst wysoka wiec dlatego ich nie ogldam, nie lubiue, a zasczycam to forum rowniez dlugimi postami moje posty na temat najslbszego ogniwa sa obszerne, niestty ty tych tematow nie odwiedzasz wiec sakd mzoesz wiedziec...
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

I to teÂż byl obszerny post :) :D
Ewaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: środa 13 paź 2004, 15:32

Post autor: Ewaa »

WracajÂąc do tematu, bo nie wypowidaÂłam siĂŞ jeszcze...

'Narodowego Testu...' nie oglÂądaÂłam [widziaÂłam tylko odpowiedzi], za to zrobiÂłam go w necie.

Co do prowadz¹cych - S.Majewski jakoœ mi nie odpowiada³; M.Mo³ek zreszt¹ te¿ [w dodatku ma podobn¹ fryzurê jak kiedyœ Marzena Sienkiewicz i J.Je¿ewska - siostra Jacka z 'M jak Mi³oœÌ' :roll: ].
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

Nom ta jej fryzurka to taka troszke :?
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

a mi sie jej fryzura podobala, ale faktycznie w mojej krwi ma duzo ladniejsza pomimo ze tak bardzo podobna jakos tam jest lepiej podkreslona :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości