Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

...............i wrĂłciÂła ta jĂŞdza. Do tego wszystkiego ma wieczĂłr i teraz prowadzi Raport Wieczorny, a bĂŞdzie siĂŞ dziÂś dziaÂło i dzieje :roll: szkoda ze nie ma alternatywy do TVN24, bym wybraÂł z pewnoÂściÂą.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
light
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 13:15

Post autor: light »

dzis Ania przefarbowala sobie czerep i wyglada nie gorzej niz poprzednio 8)

widzial ktos? a moze ma zrzuty z ekranu i wstawi je na forum :D
ZeTek
Początkujący
Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: piątek 06 maja 2005, 15:24

Post autor: ZeTek »

Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Poraz pierwszy dziœ wspó³czu³em Jêdrzejowskiej, kiedy ogl¹da³em ddtvn :( Nie ¿ebym zmieni³ zdanie na temat jej ''profesjonalizmu'', czy s³usznoœci czêstych jej dy¿urów, ale zrobi³o mi siê jej ¿al ... tak po ludzku :roll: Kiedy uœwiadomi³em sobie, ¿e jest bardzo podexcytowana faktem, i¿ wystêpuje przed wiêksz¹ publicznoœci¹. A jeszcze bardziej jak w ostatnim wejœciu, ¿egnaj¹c siê zaczê³a nawijaÌ m.in o tym jak to jej by³o mi³o, ¿e mog³a spêdziÌ ten czas z widzami tvn :?
No ale trudno siĂŞ dziwiĂŚ, Âże ma do tego takie podejÂście :D KaÂżdy pracownik tvn24 ma chrapkĂŞ na tvn, pracownicy tvn24 ÂłapiÂą tlen, kiedy wystĂŞpujÂą w tvn :lol:
To nie zmienia faktu, Âże JĂŞdrzejowska mogÂła trochĂŞ pohamowaĂŚ emocje :? :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie byÂłam nigdy uprzedzona do Anny JĂŞdrzejowskiej, ale niestety jak dla mnie to ona wypada najgorzej ze wszystkich prezenterĂłw tvn24 , nie pamietam serwisu w ktĂłrym by sie kiedykolwiek usmiechaÂła, wieje chÂłodem od tej pani i to mocno... :neutral:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

nika pisze: nie pamietam serwisu w ktĂłrym by sie kiedykolwiek usmiechaÂła, wieje chÂłodem od tej pani i to mocno... :neutral:
to tak jak kiedyÂś, dawno, dawno temu...Anita Werner, to jej przynioslo sukces...

nika pisze:Nie byÂłam nigdy uprzedzona do Anny JĂŞdrzejowskiej, ale niestety jak dla mnie to ona wypada najgorzej ze wszystkich prezenterĂłw tvn24(...)
nie tylko to twoje zdanie
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

a ja tam lubiĂŞ AnnĂŞ JĂŞdrzejowskÂą ...
natomiast kilka prezenterek TVN nie trawie ...
ale by nikogo nie uraziĂŚ powstrzymam siĂŞ od epitetĂłw jak bardzo ich nie lubiĂŞ.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

sybic pisze:a ja tam lubiĂŞ AnnĂŞ JĂŞdrzejowskÂą ...
natomiast kilka prezenterek TVN nie trawie ...
ale by nikogo nie uraziĂŚ powstrzymam siĂŞ od epitetĂłw jak bardzo ich nie lubiĂŞ.
DokÂładnie - ja teÂż do Pani Anny nic nie mam :D LubiĂŞ jÂą napewno bardziej niÂż niektĂłre inne prezenterki TVN24 :D
A Pani Anna na wizji siĂŞ prezentuje caÂłkiem, caÂłkiem :D oczywiÂście wg mnie :D
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

nika pisze: nie pamietam serwisu w ktĂłrym by sie kiedykolwiek usmiechaÂła, wieje chÂłodem od tej pani i to mocno... :neutral:
Ponad 2 miesiÂące temu wyraziÂłam tego typu opinie na temat Anny JĂŞdrzejowskiej. I wiecie co, przez ten czas moim zdaniem wiele siĂŞ zmieniÂło, szczegĂłlnie do ostatniego miesiÂąca gdy widze tÂą paniÂą w serwisach zauwaÂżyÂłam, Âże umie sie uÂśmiechaĂŚ i juÂż nie jest taka lodowata jak przedtem, i z tego co zauwaÂżyÂłam to najlepszy ma humor jak prowadzi w parze serwis bÂądÂż raport. Jaki z tego wniosek?!-Ona chyba czyta nasze forum i bierze sobie nasze wypowiedzi do serca! :tanczy:
wuwaldi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 sty 2006, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: wuwaldi »

Bardzo mi siĂŞ podoba fryzura Anny JĂŞdrzejowskiej. MoÂże jest za bardzo "przylizana", ale jest o wiele lepsza niÂż poprzednia. Nareszcie grzywka nie zasÂłania czoÂła.
zuz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 13:22

Post autor: zuz »

Kto ma Jej jakiekolwiek zdjecie?
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

oto ona Obrazek
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj pani Anna bardzo Âładnie wyglÂądaÂła w tej swojej nowej fryzurze. Ciemne wÂłosy, Âżakiet i tÂło oraz jasny makijaÂż podkreÂślajÂą jej urodĂŞ. :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

tak sobie my¶lê o tym jej ch³odzie i doszed³em do wniosku,¿e to mo¿e byæ ¶wietna alternatywa dla prezenterek,które prezentuj± typ albo "kruchego ciasteczka" albo po prostu "cukrzyca".najwa¿niejsza jest umiejêtno¶æ przekazywania informacji i umiejêtno¶æ t± w pe³ni posiada ANNA JÊDRZEJOWSKA.kontakt z widzem?to s± informacje a nie talk show;)
ps.a wÂłaÂśnie,gdzie ona siĂŞ podziewa ostatnio...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

W zeszÂłym tygodniu miaÂła DnÂŻ. A JĂŞdrzejowska jak juÂż siĂŞ pojawi to nie schodzi z wizji przez najbliÂższe kilka dni :))
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości