POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Polsat

Post autor: r_r16 »

Po 1 - po jaką cholerę Polsatowi dwa letnie festiwale w tym samym miejscu?

Po 2 - gdzie konkurs o Bursztynowego Słowika?

Po 3 - Sopot Festival to festiwal międzynarodowy, a ja widzę samych polskich artystów.

EDIT: A OK, widzę, że "Top of The Top" to konkurs o Słowika, w którym faktycznie jest kilku zagranicznych artystów.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

r_r16 pisze:Po 1 - po jaką cholerę Polsatowi dwa letnie festiwale w tym samym miejscu?
Ma kasę i dobrą współpracę z Sopotem podczas Top Trendów, to i ma Polsat drugi festiwal w Sopocie.

Swoją drogą można i odwrotnie - dlaczego TVP nie ubiegała się o organizację Sopot Festivalu? Nie uważacie, że to dla TVP pewnego rodzaju wstyd, czy może trochę za ostro ujęte?
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

nie ma co obsada bardzo słaba, z tych zagranicznych gwiazd to kojarzę tylko tego szweda co był na Eurowizji reszty nie :P

jak dla mnie to przypomina to imprezę radia Eska niż festiwal w Sopocie 8)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

ktos pisze:nie ma co obsada bardzo słaba, z tych zagranicznych gwiazd to kojarzę tylko tego szweda co był na Eurowizji reszty nie :P

jak dla mnie to przypomina to imprezę radia Eska niż festiwal w Sopocie 8)
Dokładnie :D
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

ktos pisze:nie ma co obsada bardzo słaba, z tych zagranicznych gwiazd to kojarzę tylko tego szweda co był na Eurowizji reszty nie :P

jak dla mnie to przypomina to imprezę radia Eska niż festiwal w Sopocie 8)
Dokładnie :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

ktos pisze:nie ma co obsada bardzo słaba, z tych zagranicznych gwiazd to kojarzę tylko tego szweda co był na Eurowizji reszty nie :P

jak dla mnie to przypomina to imprezę radia Eska niż festiwal w Sopocie 8)
Czy to będzie słaba obsada - to raczej się okaże. Z pewnością nie było co liczyć na gwiazdę pokroju Adele (zbyt duże koszty). Poza tym znam dość dobrze eskowe imprezy i raczej lista tych wykonawców nie przypomina tą z koncertów organizowane przez to radio.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Polsat

Post autor: ktos »

a o za tym nie wiem po co ten konkurs jak i tak Bednarek wygra :P

nie ma z kim przegrać nawet także już mu mogą dać tego słowika i sobie odpuścić ten festiwal :D
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Polsat

Post autor: matik »

ktos pisze:i tak Bednarek wygra :P

nie ma z kim przegrać
A znasz tych wszystkich, którzy wystąpią na festiwalu? Przesłuchałeś muzykę z ich dorobku artystycznego? Ja to zrobiłem i stwierdzam, że część z nich jest naprawdę dobra.
Poza tym jak można przeczytać już w sieci, Polsat odcina się od Sopot Festivalu i to ma być zupełnie coś nowego, nowy festiwal - "Sopot TOP Of The TOP Festival 2012"
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Ci, którzy bedą głosowali nie bedą patrzyli na kogoś dorobek muzyczny, a cokolwiek nie zaśpiewałby Bednarek to i tak wygra, w końcu będą głosowali tylko nasi rodacy.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Średnio mi się podoba cała idea tego Festivalu w Polsacie. Takie Top of the Top można spokojnie dorzucić do TopTrendy i byłoby ok, a nie robić z tego kolejny Festival
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Polsat

Post autor: Trzeciak »

felek pisze:Ci, którzy bedą głosowali nie bedą patrzyli na kogoś dorobek muzyczny, a cokolwiek nie zaśpiewałby Bednarek to i tak wygra, w końcu będą głosowali tylko nasi rodacy.
Przepraszam, ale kto mówił, że w koncercie "TOP of the TOP" będzie głosowanie widzów i według niego będą klasyfikowani muzycy? Koncert formułą przypomina koncert "TOP" podczas Top Trendów i pewnie tak będzie wyglądać ten koncert.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Polsat

Post autor: felek »

Trzeciak pisze:
felek pisze:Ci, którzy bedą głosowali nie bedą patrzyli na kogoś dorobek muzyczny, a cokolwiek nie zaśpiewałby Bednarek to i tak wygra, w końcu będą głosowali tylko nasi rodacy.
Przepraszam, ale kto mówił, że w koncercie "TOP of the TOP" będzie głosowanie widzów i według niego będą klasyfikowani muzycy? Koncert formułą przypomina koncert "TOP" podczas Top Trendów i pewnie tak będzie wyglądać ten koncert.
No jeśli tak to będzie wyglądało to będzie to niesprawiedliwe. Jak można porównywać reprezentanta Łotwy do zespołu, wokalistki tudzieź wokalisty z np. Francji.
To samo tyczy się ewentualnego głosowania widzów- wynik bedzie przewidywalny.
Pomysł na festival bardzo słaby, wykonawcy dla szerokiej publiczności nieznani co czyni festival mało atrakcyjnym.
To miała być reaktywacja Sopot festival, a ten twór niczym go nie przypomina. Gdzie te wielkie gwiazdy, które wystepowały na nim w przeszłości? Dlaczego nie można zaprosić kogoś pokroju Eltona Johna, Katie Malua czy Heleny Vondrackowej. Cenie Polsat za Top trendy, ale nie rozumiem sensu tworzenia kolejnych do złudzenia podobnych festivali. Był przecież Sopot Hit.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Polsat rezygnuje z Pamiętników z wakacji oraz Się kręci na żywo. W przypadku tego 1 jestem trochę zaskoczony, bo wyniki oglądalności były bardzo dobre. Nowy serial na pewno nie osiągnie tak szybko takiej oglądalności także powinien zyskać na tym TVN, który w tym czasie będzie nadawał Kuchenne rewolucje i Ugotowanych. Się kręci mimo wszystko mogli zostawić, bo to dobra opcja na autopromocję stacji. Jakoś nie przemawia do mnie argument, że program się wyczerpał. To tak jakby powiedzieć, że formuła DDTVN się wyczerpała.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Polsat

Post autor: Pavloo »

Za "Pamiętniki z wakacji" Polsat wyemituje serial o genialnym tytule "Niemożliwe? A jednak"... Myślałem, że niżej nie można upaść...
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Polsat

Post autor: rogi »

Pavloo pisze:Za "Pamiętniki z wakacji" Polsat wyemituje serial o genialnym tytule "Niemożliwe? A jednak"... Myślałem, że niżej nie można upaść...
A jednak... Wychodzi na to, że i Polsat większe ukłony składa w kierunku miernoty.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość