Lato 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Lato 2010 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Tegoroczne lato w TVN pzredstawia się tak:

Z seriali zagranicznych zobaczymy 3 serią Californication, kolejne odcinki Dodowy zbrodni i Bez śladu, Bez skazy (tutaj nie wiem czy nie powtórki), 6 serię Rodziny Soprano (to chyba powtórka), 7 serię Smallville a także duże zaskoczenie czyli Dr House. Będą też seriale animowane - Zorro i Co nowego u Scooby'ego.

Do tego sobotnie wydania Dzień Dobry TVN pod nazwą Dzien Dobry Wakacje.

Będą emitowane programy z innych kanałów TVN - W roli głownej, 66 niezapomnianych, Smaki miasta, Stacja, Republika małolatów.

Pojawią się Czterej pancerni w kolorze, trylogida Władcy Pierścienia i 5 cześci Harrego Potetra (premiera Zakonu Feniksa) i sporo innych filmów.

Z polskich powtóre: Usta Usta, Szymon Majewski Show, Kuba Wojewódzki, Na Wspólnej, Rozmowy w toku, Detektywi (emisja również w pon. i wt. o 20:50), W-11, Sądy, You Can Dance, Milionerzy, Kuchenne rewolucje, Klub Szalonych Dziewic.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Lato 2010 w TVN

Post autor: bartek09 »

Faktycznie to lato w TVN zapowiada się nieźle w porównaniu z poprzednimi. Może w końcu w Polsce coś się ruszy i telewizje zaczną emitować nowości w wakacje.

"Dr House" to zaskoczenie, ale jakże miłe. :D TVN pokaże 1. i 2. sezon. To aż 46 odcinków, a więc zapewne będzie leciał kilka razy w tygodniu.

No i nakręcono bardzo fajny spot z Omeną Mensah. Niestety jest skierowany tylko do reklamodawców, ale część reklamująca poszczególne filmy i seriale pewnie będzie emitowana na antenie.
:arrow: http://reklama.tvn.pl/6902,1614772,aktualnosci.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato 2010 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Znamy szczegółwy lipcowej ramówki:
Dzień Dobry Wakacje (sobota 9:00-11:30) - od 28 sierpnia powraca Dzień Dobry TVN
Druga strona medalu (niedziela ok. 23:30)
66 niezapomnianych piosenek (niedziela ok. 16:00)
Jak dobrze wyglądać nago (niedziela 10:05 i 10:35)
Kuchenne koszmary (poniedziałek-piątek 9:45)
Milionerzy (poniedziałek-piątek 8:50), a od sierpnia o 8:50 powtórki 10 i 11 edycji Tańca z gwiazdami
Pascal (niedziela 9:00)
Podróż w nieznane (poniedziałek - piątek 9:45)
Pojechany łikend (sobota 14:10)
Republika małolatów (poniedziałek-piątek 9:45)
Spotkania Doroty (niedziela ok. 16:00)
Turbo sQUADem przez Maroko (sobota 11:55)
Uwaga, Pirat (sobota 11:55) - od sierpnia

Będzie koncert Siła muzyki, wydaje mi się, że nawet dwa. Pierwszy w czerwcu, a drugi 31 lipca.

Po zakończeniu Smallville pojawi się Chuck. House dwa odcinki w poniedziałki.

Orange Warsaw Festival - sobota 11:25, niedziela 15:00, czwartek 00:20.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato 2010 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Znamy szczegółwy lipcowej ramówki:
Dzień Dobry Wakacje (sobota 9:00-11:30) - od 28 sierpnia powraca Dzień Dobry TVN
Druga strona medalu (niedziela ok. 23:30)
66 niezapomnianych piosenek (niedziela ok. 16:00)
Jak dobrze wyglądać nago (niedziela 10:05 i 10:35)
Kuchenne koszmary (poniedziałek-piątek 9:45)
Milionerzy (poniedziałek-piątek 8:50), a od sierpnia o 8:50 powtórki 10 i 11 edycji Tańca z gwiazdami
Pascal (niedziela 9:00)
Podróż w nieznane (poniedziałek - piątek 9:45)
Pojechany łikend (sobota 14:10)
Republika małolatów (poniedziałek-piątek 9:45)
Spotkania Doroty (niedziela ok. 16:00)
Turbo sQUADem przez Maroko (sobota 11:55)
Uwaga, Pirat (sobota 11:55) - od sierpnia

Będzie koncert Siła muzyki, wydaje mi się, że nawet dwa. Pierwszy w czerwcu, a drugi 31 lipca.

Po zakończeniu Smallville pojawi się Chuck. House dwa odcinki w poniedziałki.

Orange Warsaw Festival - sobota 11:25, niedziela 15:00, czwartek 00:20.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Lato 2010 w TVN

Post autor: ktos »

Adrian ;P pisze: Będzie koncert Siła muzyki, wydaje mi się, że nawet dwa. Pierwszy w czerwcu, a drugi 31 lipca.
Koncertów ma być 6

Radio ZET i TVN organizują letnią trasę koncertową

Radio ZET i TVN zdecydowały się zorganizować letnią trasę koncertową - „Siła muzyki”. Sześć plenerowych koncertów z udziałem gwiazd będzie można śledzić żywo na obu antenach.

Pierwszy koncert odbędzie się 26 czerwca w Zielonej Górze. Transmisja na antenach TVN i Radia ZET rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa dwie godziny. Na scenie pojawią się m.in. Audiofeels, Goya, Video, Ania Wyszkoni, Kasia Wilk, IRA i dwie zagraniczne gwiazdy Katerine i Aura.

Pozostałe miasta i gwiazdy trasy nie zostały jeszcze ujawnione, ale jak ustaliśmy „Siła muzyki” na pewno zawita między innymi do Łodzi.

Przypomnijmy, że w tym roku na kolejną odsłonę trasy „Hity na czasie” zaproszą Eska i TVP2. Zaplanowano jednak tylko dwa koncerty - pierwszy z nich odbyć się ma 18 lipca, a drugi - 8 sierpnia br.

Tradycyjnie odbędzie się także „Lato z Radiem”, które otrzyma wsparcie TVP1 (bez transmisji).

Letniej trasy koncertowej konsekwentnie nie planuje RMF FM.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ra ... koncertowa
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lato 2010 w TVN

Post autor: Frazes »

Ja właśnie oglądam powtórkę wczorajszego koncertu z Zielonej Góry i w wywiadzie z Robertem Jansonem i nową wokalistką "Varius Manx" STRASZNIE mnie WKURZYŁO zupełne pominięcie Moniki Kuszyńskiej (od Marka Starybrata padło pytanie do tej nowej wokalistki czy nie boi się porównań z Anitą Lipnicką i Kasią Stankiewicz, a nazwisko Kuszyńskiej się nie pojawiło !) !

Wypadałoby według mnie ją chociaż pozdrowić (widać chcieli uniknąć niewygodnego tematu dla Pana Jansona...) !

Przepraszam, że trochę nie w temacie i ostro, ale pamiętam wywiady z Moniką Kuszyńską przed wakacjami w "DDTVN", gdzie opowiadała ile przez ten wypadek musiała przejść, a tu nagle o niej zapominają...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości