Jesień 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kaśka:):)

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: kaśka:):) »

A wie ktoś może kiedy jest konferencja dotycząca ramówki tvn24????
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

jezarekd pisze:Pierwsza seria nazywała się "Dom pod rozlewiskiem". Kontynuacja tego serialu nosi inny tytuł tzn. "Miłość nad rozlewiskiem".
Acha, to nie wiedziałem, dzięki :D .

W temacie seriali "TVP" (chociaż to nie temat na takie dyskusje, ale niech admini i moderatorzy będą łaskawi :D ), to uważam, że najlepszym w tej chwili jest "Czas Honoru" ! Naprawdę świetna robota, która uczy na temat II Wojny Światowej dużo lepiej, niż lekcje historii (bez urazy dla nauczycieli historii tu obecnych :D ), podobnie jak "Sprawiedliwi" (tam znowu podobało mi się to, że niemcy mówili naprawdę po niemiecku, a tłumaczenie było w formie napisów, więc można się było nauczyć języka, no i realizm większy :D !), a ze starszych "Sfora", "Fałszerze Powrót Sfory", "Ekstradycja", czy "Pokój 107" :D .
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: pixie »

dziś w faktach troche powiedzieli o jesieni w tvn ;d
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

popcorner.pl pisze:Na szczególną uwagę w tym roku zasługuje spot wizerunkowy, który w minionym roku nie zachwycił. W tym postarano się dużo bardziej. Wyszło super - dynamicznie, z pomysłem i odwagą, dzięki której wygrywa się nagrody na międzynarodowych konkursach. Spot już w piątek będziecie mogli obejrzeć w Popcornerze. Na razie możecie zobaczyć galerię zdjęć z jego kręcenia.


W takim razie oczekujmy do piątku :D

Innowacyjność ramówki? Chodzi mi o to, że ramówka w ogóle nie jest innowacyjna - żadnego nowego serialu, jedno duże nowe reality i decyzja o przeniesieniu "Usta Usta" na wtorek, który od samego początku powinien być dniem jego emisji. Nie wiem, co podziało się z zapewnieniami, że program Kuby Wojewódzkiego jest przesuwany na wtorek, by lepiej przejmować widzów z lead-inów - było to sensowne, gdy po "Tzg" wprowadzono godzinę produkcji własnej. Aktualnie jedynie wtorek ma jakąś logiczną konstrukcję. Poniedziałek po Majewskim zapchany serialem ze Stanów (a było spójne pasmo talk-shows politycznych), po najchętniej oglądanych "Mam talent" i "Tańcu z gwiazdami" lecą powtarzane po raz piąty filmy. Sądzę, że gdyby "KSD" weszło w slot po "Teraz albo nigdy!", a "Usta Usta" od razu emitowane byłyby we wtorek obydwa seriale odniosłyby większy niż umiarkowany sukces oglądalnościowy.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: ktos »

mojpierwszyraz pisze:-taniec z gwiazdami - powrót rancza może sporo namieszac na rynku. oby pozostali nr. 1
Tylko że Rancza nawet nie zaczęli kręcić jeszcze a premiera ma być w 2011 to na pewno nie zagrozi :P
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

ktos pisze:
mojpierwszyraz pisze:-taniec z gwiazdami - powrót rancza może sporo namieszac na rynku. oby pozostali nr. 1
Tylko że Rancza nawet nie zaczęli kręcić jeszcze a premiera ma być w 2011 to na pewno nie zagrozi :P[/quote

Sorki, ale dla mnie to żadna różnica czy Blondynka czy Ranczo czy ta Miłość nad... Dla mnie to wielka szmira, której powstawanie z wielu względów dla mnie nie ma sensu. Mogą to puszczać nawet 24 h/ na dobe. dziwie sie tylko ludziom, że TVP zrobi byle co (patrz; MJM, BS, MNR, Ranczo) a oni po prostu sikają ze szczescia gdy to widzą. Załosne.
tvn - latem programowo najgorsza!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Generalnie bardziej interesują mnie ramówki kanałów tematycznych, ale najmocniejszą pozycją są w tej chwili, jak dla mnie, te reality show kulinarne. Tylko pory ich emisji będą niekorzystne, więc albo będę zdany na powtórki, albo włączę nagrywarkę. Tak poza tym, to ewentualnie jeszcze "Mam talent!" i "Taniec z gwiazdami", jak uda się być w tym czasie w domu. Na niczym więcej nie da się oka zawiesić.
Bartek0203
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 07 sie 2010, 13:45

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Bartek0203 »

Mi się ramówka bardzo podoba. Nie uważam, że co sezon powinna być inna, dlatego nie narzekam na jej innowacyjność. Top Model po obejrzeniu filmików może być całkiem fajne, choć nie nastawiałem się wcześniej na hit. Z serialami jest średnio, ale może będzie lepiej na wiosnę. Czekam z niecierpliwością na filmy z serii Prawdziwe Historie. Tak czy inaczej moim zdaniem TVP to nieskończony szajs i nie ma co konkurować z TVNem, bo tam wszystko jest gorsze, wykonanie każdego programu czy serial pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tego po prostu nie da się oglądać. Oprócz tego, ta ich publicystyka i dziennikarstwo (!) :
- http://wyborcza.pl/1,75478,7935938,Niew ... i_TVP.html
- http://www.tvp.pl/warszawa/kultura/qadr ... 10/2237140
;P
W tych przypadkach nawet słowo "żałosne" jest komplementem.
Tak więc czekam na spot i jesień i trzymam kcuki za TVN. :)
Pozdrawiam!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Bartek0203 pisze:Mi się ramówka bardzo podoba. Nie uważam, że co sezon powinna być inna, dlatego nie narzekam na jej innowacyjność. Top Model po obejrzeniu filmików może być całkiem fajne, choć nie nastawiałem się wcześniej na hit. Z serialami jest średnio, ale może będzie lepiej na wiosnę. Czekam z niecierpliwością na filmy z serii Prawdziwe Historie. Tak czy inaczej moim zdaniem TVP to nieskończony szajs i nie ma co konkurować z TVNem, bo tam wszystko jest gorsze, wykonanie każdego programu czy serial pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tego po prostu nie da się oglądać. Oprócz tego, ta ich publicystyka i dziennikarstwo (!) :
Co do publicystyki w "TVP" to masz całkowitą rację (miejmy nadzieję coś się w tej sprawie zmieni, jak nowa "KRRiT" zacznie na dobre działać), ale w serialach "TVP" ma według mnie zdecydowaną przewagę zarówno nad "TVN", jak i "Polsatem".

Jedynym seriałem "TVN", którego byłem fanem był "Teraz Albo Nigdy" (oryginalny fajny pomysł, dobrze dobrana obsada i ciekawa promocja, tzn. wydanie książki autorstwa Basi Jasnyk, czy poradnika "Żyj Tak Jak Chcesz") i szkoda, że "TVN" dość szybko ten serial zakończył, bo gdyby jeszcze lepiej dobrano porę emisji mógłby być naprawdę poważną konkurencją dla "M Jak Miłość", czy "Barw Szczęścia".

Aktualne seriale (choćby "Majka" czy "Usta Usta") nie mają dla mnie jakby klimatu, nie są wciągające, ale to oczywiście kwestia gustu.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Frazes pisze:
Bartek0203 pisze:Mi się ramówka bardzo podoba. Nie uważam, że co sezon powinna być inna, dlatego nie narzekam na jej innowacyjność. Top Model po obejrzeniu filmików może być całkiem fajne, choć nie nastawiałem się wcześniej na hit. Z serialami jest średnio, ale może będzie lepiej na wiosnę. Czekam z niecierpliwością na filmy z serii Prawdziwe Historie. Tak czy inaczej moim zdaniem TVP to nieskończony szajs i nie ma co konkurować z TVNem, bo tam wszystko jest gorsze, wykonanie każdego programu czy serial pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tego po prostu nie da się oglądać. Oprócz tego, ta ich publicystyka i dziennikarstwo (!) :
Co do publicystyki w "TVP" to masz całkowitą rację (miejmy nadzieję coś się w tej sprawie zmieni, jak nowa "KRRiT" zacznie na dobre działać), ale w serialach "TVP" ma według mnie zdecydowaną przewagę zarówno nad "TVN", jak i "Polsatem".

Jedynym seriałem "TVN", którego byłem fanem był "Teraz Albo Nigdy" (oryginalny fajny pomysł, dobrze dobrana obsada i ciekawa promocja, tzn. wydanie książki autorstwa Basi Jasnyk, czy poradnika "Żyj Tak Jak Chcesz") i szkoda, że "TVN" dość szybko ten serial zakończył, bo gdyby jeszcze lepiej dobrano porę emisji mógłby być naprawdę poważną konkurencją dla "M Jak Miłość", czy "Barw Szczęścia".

Aktualne seriale (choćby "Majka" czy "Usta Usta") nie mają dla mnie jakby klimatu, nie są wciągające, ale to oczywiście kwestia gustu.
A u mnie własnie jest odwrotnie i nie mówię tego z przymusu. Jedyny serialem TVNu kóry mnie nie zainteresował było Teraz Albo Nigdy - mam na myśli seriale od 2005/2006+. A Usta, Usta - wdg. mnie i znajomych to chyba najlepszy polski serial jaki zrealizowano kiedykolwiek (na czele z BrzydUlą). Swietna realizacja, wspaniała obsada, super scenariusz. Przyznam że od premiery każdego odcinka UU, których nie przegapiłem, oglądałem każdy odcinek chyba z 10 razy ;) I podobnie było z Brzydulą.
Co do seriali TVP, bo o nich też była mowa - tak jak powiedziałem wczesniej - zaden serial TVP mnie NIGDY nie zainteresował. No może z wyjątkiem Pogody na piątek i serialu U Fryzjera. Niestety, ale polacy są niesamowicie przywiązani do TVP, dlatego też stacje tejże grupy notują tak dobre wyniki. Gdyby to jednak oferta TVP znalazła się w TVNie, to dawno pan Miszczak i Walter poszliby z torbami... niestety ale takie są realia polskiej telewizji...Tyle!
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

No i już znamy szczegoły kolejnej nowości TVN - program emitowany po południu, ok. godziny 15, formuła ma przypominać DDTVN. Startuje chyba w paździeerniku. Więcej na media2.pl
tvn - latem programowo najgorsza!
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Ciekawe, chociaż ja bym raczej wprowadził coś w stylu "Dobranoc TVN" (czasem prowadzący "DDTVN" przy okazji jakiejś wpadki żartowali właśnie, że "Dobranoc TVN" jeszcze nie ma :D ), zaczynający się w okolicach 21:00, 22:00, gdzie mogłyby być poruszane ostrzejsze tematy, niż w edycji porannej (inna sprawa, że to by była konkurencja dla "Szkła Kontaktowego", więc szanse na wprowadzenie tego w życie są nikłe... ).
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Isadora »

Przyznam, że nie brakuje mi nowego serialu, chociaż na wiosnę już oczekiwałabym jakiejś serialowej niespodzianki. Z jesiennych propozycji chętnie obejrzę nowe odcinki z Martyną W., Martą Gessler (b. lubię :D ) i Prawdziwe historie, oczywiście TzG, oglądałam wszystkie edycje i pewnie Usta, usta, jeśli u konkurencji nie pojawi się coś ciekawszego. Nowy spot zwariowany, nie wiem czy spodoba mi się bardziej niż ten nagrodzony :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Isadora pisze:Przyznam, że nie brakuje mi nowego serialu, chociaż na wiosnę już oczekiwałabym jakiejś serialowej niespodzianki. Z jesiennych propozycji chętnie obejrzę nowe odcinki z Martyną W., Martą Gessler (b. lubię :D ) i Prawdziwe historie, oczywiście TzG, oglądałam wszystkie edycje i pewnie Usta, usta, jeśli u konkurencji nie pojawi się coś ciekawszego. Nowy spot zwariowany, nie wiem czy spodoba mi się bardziej niż ten nagrodzony :?
Wiosną znowu dwie nowe propozycje serialowe - tak powiedział pan Miszczak. I dobrze ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości