Seriale zagraniczne w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Smallville

Post autor: Lex_2005 »

Na g³ównej stronie tvn.tvi.pl zamieszczono zapowiedŸ Smallville i po najechaniu na ni¹ wyskakuje opis serialu, którego koùcówka brzmi: "... W najbli¿szych odcinkach dowiemy siê kto próbowa³ zabiÌ Lexa i co zmieni w zyciu Clarka Kenta Lois Lane." Co do pierwszego mogê siê zgodziÌ (kto spowodowa³ katastrofê samolotu), ale Lois Lane pojawia siê dopiero w czwartym sezonie :!: No, chyba, ¿e pisz¹cy to, mia³ na myœli wiele najbli¿szych odcinków...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Yhm, no masz racjĂŞ ;]

Ale i tak w najbliÂższym czasie wszystkie trzy opisy siĂŞ zmieniÂą na jakieÂś inne, wiĂŞc tekstu o "Smallville" chyba juÂż nie bĂŞdziemy przerabiaĂŚ.
:)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

jak pierwszy odcinek trzeciego sezonu byÂł tak fajny to ciekawe jakie bĂŞdÂą nastĂŞpne
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

"We wtorek, 7 marca telewizja TVN rozpocznie emisjĂŞ drugiej serii serialu obyczajowego "Magda M." :mad:

A co ze SMALLVILLE przecie¿ po "Magdzie M." bêdzie jeszcze "Teraz My" - katastrofa jak puszcz¹ SM o 23.30. Chyba, ¿e przenios¹ SM na inny dzieù, albo co gorsza zawiesz¹ i puszcz¹ przed wakacjami, bo kiedyœ chyba tak zrobili, ¿e by³a przerwa w sezonie i puœcili go póŸniej :evil: Ciekawe jak TVN to za³atwi.

Macie mo¿e jakieœ informacje o ogl¹dalnoœci SM :?: Jeœli jest doœÌ wysoka to mo¿e nie przesun¹ na póŸn¹ godzinê :roll:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ogl¹dalnoœÌ? Proszê:
Odcinek z 24 stycznia - 2,6 mln.
Odcinek z 17 stycznia - 2,1 mln
Odcinek z 10 stycznia - 2 mln
Odcinek z 3 stycznia - mniej niÂż 2,1 mln.

WiĂŞc nie jest Âźle, ba... wedÂług mnie jest dobrze. Z odcinka na odcinek coraz lepiej, no ale to, Âże Smallville zmieni porĂŞ lub dzieĂą emisji jest juÂż pewne. Mam nadziejĂŞ, Âże nie przeniosÂą na 23:00, bo wielu ludzi nie mogÂłoby serialu o tej porze oglÂądaĂŚ. MogÂą teÂż zmieniĂŚ dzieĂą, a godzina by zostaÂła (21:30). W takim wypadku do gry wchodzÂą: Âśroda i czwartek, z czego nie chciaÂłbym, Âżeby byÂł to czwartek, bo wtedy mogÂą lecieĂŚ nowe odcinki "Gotowych na wzystko" ;P

No i jest ma³a mo¿liwoœÌ, ¿e emisja bêdzie w weekend po po³udniu... lub j¹ zaiwesz¹ na jakiœ czas...
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Moim zdaniem ten serial wÂłaÂśnie bĂŞdzie od marca po 23... :roll: ÂŚroda i czwartek o 21:30 to czas filmĂłw i napewno z tego TVN nie zrezygnuje. Ale moÂże bĂŞdzie o 22:30 w poniedziaÂłki zaraz po "Szymon Majewski SHOW" ?? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No, ale mogliby jeden z filmów puszczaÌ o 22:25, a nie o 21:30. I znalaz³oby siê miejsce na Smallville. Te filmy na prawdziwych faktach i tak s¹ w kó³ko powtarzane, wiêc chyba nikt nie bêdzie za nimi p³aka³ :d

OczywiÂście tylko tak sobie marzĂŞ, bo to chyba jest nierealne. Nie w TVN. Serial amerykaĂąski o 21:30? Na wiosnĂŞ? Dobre sobie... ;) Ale chciaÂłbym siĂŞ mile zaskoczyĂŚ w ÂśrodĂŞ.

PS: Dla mnie godzina 23:00 nie jest przeszkod¹, ale szkoda mi tych, którzy nie s¹ przyzwyczajeni do póŸnego ogl¹dania tv.
:)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Dobra, jak ktoÂś chce to niech usunie sobie tego po(u)sta, bo ja nie zamierzam siĂŞ bawiĂŚ w kopiowanie, kasowanie i wklejanie. No.

No i staÂło siĂŞ! "Tajemnice Smallville" o godzinie 23:15. Straszne... serial dla mÂłodzieÂży puszczajÂą nocÂą, a w przerwach reklamowych pewnie bĂŞdÂą goÂłe babska ;P

No coÂż... Ci ktĂłrzy nie bĂŞda mogli oglÂądaĂŚ teraz niech poczekajÂą na powtĂłrki w TVN Siedem. Stawiam, Âże bĂŞdÂą one gdzieÂś w okolicach wakacji :]
:)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

szymcio9 pisze:No i staÂło siĂŞ! "Tajemnice Smallville" o godzinie 23:15. Straszne... serial dla mÂłodzieÂży puszczajÂą nocÂą, a w przerwach reklamowych pewnie bĂŞdÂą goÂłe babska ;P
To raczej by³o do pzewidzenia... :cry: I w³asnie dobra pora dla niego to gdzieœ 21:30 i to w œrodê. Jak napisa³eœ te filmy z cyklu "Prawdziwe Historie" i tak s¹ powtarzane wiêc jakby je przesun¹Ì o godzinê to by nic im siê nie sta³o.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Fatality
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 16 mar 2006, 13:34
Kontakt:

TS

Post autor: Fatality »

Dlaczego oni przesuneli godzine emisji TS przeciez bylo tak fajnie o 21,15 a teraz jest o 23,15 ja od poczatku marca nie widzialem zednego odcinka bo zawsze zasypiam o tej porze.

Moze wyslemy im petycje o zmiane godziny nadawania TS??
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przesuneli poniewaÂż pojawiÂły siĂŞ nowe odcinki "Magdy M.". :roll:
Fatality pisze:(...)Moze wyslemy im petycje o zmiane godziny nadawania TS??
I tak to nic nie da. :] Wczesniej nie ma juÂż miejsca na ten serial. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Zamiast telenowel o 15.00 mogÂłyby byĂŚ te zagraniczne seriale:

Poniedzia³ek - SzeœÌ stóp pod ziemi¹
Wtorek - Tajemnice Smallville
ÂŚroda - Detektyw Monk
Czwartek - Rodzina Soprano
PiÂątek - Dowody Zbrodni
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To by napewno inni narzekali Âże jest za wczeÂśnie... :?

A co do "Detektywa Monka" on jest na TVN o 13:00. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

A ja myÂślaÂłem, Âże Detektyw Monk jest tylko w weekendy. Ale przejdÂźmy to tematu. :arrow:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Lex_2005
Początkujący
Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 23:53
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Lex_2005 »

A póŸniej siê dziwi¹, ze SM ma ma³¹ ogl¹dalnoœÌ, pewnie jak siê skoùczy sezon to dadz¹ go w TVN7 :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości