[TVN] Prosto w serce

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

luklis21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 23 sty 2011, 15:43

Re: Prosto w serce

Post autor: luklis21 »

Nie przepadam za Muchą ale z drugiej strony żadnej innej aktorki nie wyobrazam sobie w tej roli.Jednak nie jest w stanie zagrac tego tak jak to zrobila Natalia Oreiro. :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Prosto w serce

Post autor: mojpierwszyraz »

luklis21 pisze:Nie przepadam za Muchą ale z drugiej strony żadnej innej aktorki nie wyobrazam sobie w tej roli.Jednak nie jest w stanie zagrac tego tak jak to zrobila Natalia Oreiro. :)
Serial super, jednakże BrzydUla z dotychczasowych była najlepsza. Ilekroć oglądam powtórki na TVN7, tak zawsze chętnie mogłbym obejrzeć ją jeszcze raz. Majka - fatalnie. Ale w tej sprawie już bodajże się wypowiadałem...
tvn - latem programowo najgorsza!
antares140
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: środa 26 sie 2009, 08:27

Re: Prosto w serce

Post autor: antares140 »

Ja bardzo lubię ten serial i uważam że obsada jest fantastyczna! Ale zmartwiony jestem tym że Anna Mucha jest w ciąży i w serialu wyjedzie z po za Warszawy a w firmie zjawi się nowa asystentka gdy również wierzyć prasie Anna Mucha rzadko będzie pojawiać się w serialu a być może pojawi się w finale serialu dla mnie to głupie bo w oryginalnej wersji prezes żeni się z swoją asystentką, głupie jest to że serial był dla Anny Muchy i ona w nim grała główną rolę jest w czołówce serialu a teraz zniknie jak nigdy nic i już się więcej nie pojawi w serialu ? To głupie!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prosto w serce

Post autor: adik1148 »

Też jestem zmartwiony tą informacją . Mam nadzieję , że po prostu będzie jej mniej , a nie zniknie :/
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prosto w serce

Post autor: adik1148 »

Też jestem zmartwiony tą informacją . Mam nadzieję , że po prostu będzie jej mniej , a nie zniknie :/
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Prosto w serce

Post autor: r_r16 »

Troszeczkę dziwne byłoby gdyby główna bohaterka przestała pojawiać się w serialu. Nie wiem, gdzie to przeczytaliście, ale mogę się założyć, że to zwykłe plotki. W końcu w którym ona jest miesiącu? Wątpię, że jest w tak zaawansowanej ciąży, żeby musiała przerwać pracę, no i żeby było coś już widać.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Prosto w serce

Post autor: adik1148 »

W grudniu rodzi , a praca na planie serialu jest do listopada , więc będzie już w MEGA zaawansowanej ciązy , a u niej już teraz bardzo widać brzuszek :/
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Prosto w serce

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:W grudniu rodzi , a praca na planie serialu jest do listopada , więc będzie już w MEGA zaawansowanej ciązy , a u niej już teraz bardzo widać brzuszek :/
Też jestem ciekawa jak to produkcja rozwiąże :mhm: Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z Cichopek w Tancerzach :ech: Wiadomo było, że jest w ciąży i to mocna widocznej, kamera niby próbowała omijać ten jej brzuszek, ale i tak było widać, więc zrobiono z niej ...obżartucha, beznadziejne to było :D13
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Prosto w serce

Post autor: prze_kw »

Ależ oczywiście, że postać Muchy będzie w ciąży :D Przeczytajcie sobie oryginalny scenariusz.
Liczą się tylko Fakty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Prosto w serce

Post autor: r_r16 »

Przed chwilą TVN wyemitował ostatni odcinek "Prosto w serce". Co ciekawe - odcinek skończył się zupełnie inaczej niż jego prapremiera wczoraj na TVN Player. W Internecie pokazali, co będzie się działo 25 lat później. Odcinek wyemitowany w telewizji tej końcówki został pozbawiony. Dlaczego?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości