[TVN] Między kuchnią a salonem

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: adik1148 »

No ciekawe , czy będzie wersja jesienna 2011 :) Ja ten program uwielbiałem i czekam z niecierpliwością na 2 serię !
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: rogi »

Mógłby powrócic, ale liczę na zmianę prowadzących. Nie nadają się wg mnie.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: adik1148 »

rogi pisze:Mógłby powrócic, ale liczę na zmianę prowadzących. Nie nadają się wg mnie.
Zapewne zmienią :) Chciałbym w tej roli kogoś profesjonalnego , ale spontanicznego zarazem :)
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: rogi »

Jakieś propozycje?
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: rogi »

Moja propozycja to Weronika Wawrzkowicz i Kamila Ryciak z ostatnio zakończonego kanału TVN Warszawa.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: matik »

rogi pisze:Moja propozycja to Weronika Wawrzkowicz i Kamila Ryciak z ostatnio zakończonego kanału TVN Warszawa.
Dobry pomysł. Lubie te panie.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: mojpierwszyraz »

A ja jestem za tym, aby Pani Deląg podziękowała już produkcji. Olga była genialna. A propozycja Kamili Ryciak - bardzo fajna, spontaniczna osoba. Jestem za, choć wątpię e program powróci w takiej formie jaka była dotychczas.
tvn - latem programowo najgorsza!
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: rogi »

Ja bardzo chciałbym, żeby wróciła na nasze ekrany.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: ktos »

Definitywny koniec „Między kuchnią a salonem” w TVN
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/de ... onem-w-tvn
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: rogi »

I to jest właśnie zła decyzja. TVN woli pościć jakiś amerykański serialik, żeby zanudzić ;/ a taki program jak "MKAS" był dobrą chwilą spędzoną przed telewizorem.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: adik1148 »

A tak lubiłem ten program :(
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: r_r16 »

To było do przewidzenia - identyczna sytuacja jak niegdyś z "Dwururką". Program zawieszono, żeby dopracować formułę i... nie wyszło.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: Trzeciak »

rogi pisze:I to jest właśnie zła decyzja. TVN woli pościć jakiś amerykański serialik, żeby zanudzić ;/ a taki program jak "MKAS" był dobrą chwilą spędzoną przed telewizorem.
Zła? Właśnie, że dobra decyzja, bo jaki jest sens puszczać program charakteryzujący się ciągłą regularnością, skoro za pół roku znów miałby zniknąć?

To było duży program, ale zbyt duże show jak na tą porę. Akurat lepiej puścić jest właśnie nudny serialik, bo statystyczny polski widz, który wraca z pracy o tej porze nie oczekuje "ciężkich" programów, tylko coś spokojnego, relaksującego dzięki czemu będzie mógł odpocząć, a nie się "domęczyć".

Rozumiem, że niektórzy chcą, żeby TVN realizował model "amerykańskiej" telewizji, tylko realia pokazały, że większość polskich widzów oczekuje czego innego.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: mfdtv4 »

Nawet nie amerykańskiej telewizji, bo w amerykańskich TV o tej porze lecą zwykle albo opery mydlane, albo teleturnieje dziennie, programy informacyjne albo powtórki. MKS był skazany na porażkę. W sumie się nie dziwie. Bo ile można? Rano DDTVN później MKS. Morning show ok ale to "coś" o godzinie 14:55 było tak okropne i nudne i do tego takie dziwne. No i błędem było założenie, że jest to program kierowany głównie do kobiet, które o tej porze robią zwykle obiad :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Między kuchnią a salonem

Post autor: r_r16 »

mfdtv4 pisze: No i błędem było założenie, że jest to program kierowany głównie do kobiet, które o tej porze robią zwykle obiad :D
Błędem było wogóle kierowanie programu do kobiet nadając w ogólnotematycznej stacji.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości