Wiosna 2011 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Wiosna 2011 w TVN

Post autor: mojpierwszyraz »

Sezon jesienny częściowo za nami, a nowości co raz to więcej. W związku z tym, warto przedstawić wszystkie nowości i zmiany w najnowszej, wiosennej ramówce stacji z Wiertniczej ;)

Programy, których wiosną zapewne nie zobaczymy...

-Mam Talent
-Kobieta na krańcu świata
-Majka

Niepewny (zarówno ze względu na porę roku nadawania, jak i możliwą kontynuację) los czeka programy...
-Top Model. Zostań Modelką (możliwe, ze emisja reality-show tylko jesienią)
-Ugotowani (niewiadome wyniki)
-Między kuchnią a salonem (stałe 3-miejsce i ta sama oglądalność niż przed nadawaniem show)
-Usta usta (III seria gotowa, emisja niepewna)

Produkcje, których kontynuacja jest RACZEJ pewna...-dodu-crime (w11,detektywi, sędzia anna maria wesołowska, sąd rodzinny)
-Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler
-Milionerzy
-Taniec z gwiazdami XIII
-Szymon Majewski Show
-Kuba Wojewódzki
-Na wspólnej
-Fakty, Uwaga, Super wizjer
-Rozmowy w toku
-Dzień dobry TVN

POWROTY i NOWOŚCI
-You Can Dance VI
-Przepis na zycie – nowy, kulinarny serial na podstawie polskiego scenariusza; 15 odcinków, produckcja w jeszcze w tym roku, Akson Studio
-adaptacja serialu Sophie Paquin
-adaptacja serialu Sos mi vida pt. Prosto w serce
-teleturniej Wipeout.
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: lukis »

Top model raczej będzie kontynuowany, ale pewnie dopiero za rok. Ja chciałbym żeby TVN zrobił X factor lub Sirriwol. ale generalnie wiosenne nowości mi sie podobają.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Kuba »

"Między kuchnią a salonem" też raczej wróci, ma OK wyniki jak na pierwszy tydzień nadawania i prawie zerową promocję; do tego popołudniowe programy TVNu zawsze rosną z czasem :D "Top Model" też raczej przedłużą na II sezon, wyniki są OK, ale stawiam, że będzie leciał tylko jesienią. "Usta Usta" na sto procent wrócą do ramówki, jestem tego pewien. BTW, czeski tytuł "Wipeout" to "Drtivá porážka" :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Ja podobnie obstawiam, że wszystkie produkcje z działu "Niepewny los" będą kontynuowane.
Chciałem tylko podbudować napięcie :D

Co do marzeń... Oprócz 6-tki w totka, marzy mi się polska wersja 1VS100, Duel, X factor, powrót agenta, hells kitchen, Zabudowanie pasma 10:55-14:55 premierowymi produkcjami, zabudowanie czwartku (21:30-23:30), częsciowo środy i poniedziałku (22:30-23:30). No i oczywiscie sobota i niedziela: (22-23:30/0:00) oraz sobota i niedziela 10:55-19. I dzień Dobry TVN od 7:00!!
W zasadzie to całą ramówke wartoby zabudować. :D
No i co najważniejsze, to stworzenie 3-go sezonu premier - zima. Latem więcej odpoczynku i DD Wakacje ;) ;) Myślę jednak, że z biegiem lat moje marzenia się spełnią ;) Wasze może też :D
tvn - latem programowo najgorsza!
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: lukis »

"TVN nie planuje emisji programu w tym roku. – Włączyliśmy się w ten projekt, bo była okazja, żeby go w tym roku zrealizować. Ale decyzja o terminie emisji jeszcze nie zapadła – mówi ”Presserwisowi” rzecznik prasowy TVN Karol Smoląg. – Może to być wiosna lub jesień przyszłego roku. W każdym razie wprowadzenie tego programu na antenę na pewno poprzedzi odpowiednia promocja – dodaje. "
Więc program w wiosennej ramówce stoi pod znakiem zapytania.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Może taki małe podsumowanie: ;)
- W ostatnim odcinku magazynu Co za tydzień ekipa gościła na planie serialu Usta, usta. Kręcono wówczas odcinki do III serii. I to już pewne - nowy sezon wiosną 2011 w TVN!
- Plotkarskie portale co raz częsciej rozpisują sie nt. nowej serii Top Model. Jak podają niektóre osoby z produkcji, zarządowi stacji wyniki programu bardzo się podobają, dlatego tez rozważają dołączenie Top Model 2 do nowej wiosennej ramówki.
- Los programu "Ugotowani" raczej przesądzony. Słabe, 4-te miejsce spowoduje usunięcie tej pozycji z ramówki.
- Już wkrótce zostaną ogłoszone miejsca castingów do nowego YCD. Jest tylko 1 "problem". Otóz te same plotkarskie portale uważają, że władze zastanawiają się nad przesunieciem emisji nowej edycji YCD na rzecz nowego "Tap Madl".

Niewiem czy pamietacie jak było głośno nt. nowego talk-show prowadzacych MT. Czy to był tylko wymysł prasy czy może coś więcej??
Ponad to, liczba nowych seriali na wiosnę jest obfita. Zapowiedział to zresztą sam E. Miszczak. Także wiosna przynajmniej na razie zapowiada się bardzo ciekawie ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Isadora »

A co z TzG :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
shortise
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2010, 16:33
Lokalizacja: Katowice-Śródmieście

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: shortise »

Gdzie by TzG nie było. Przecie to legenda :lol:
A tak na serio, to myślę, że będzie następna edycja :]
5 lat na forum ;)

Na innym forum także @brk
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Isadora »

shortise pisze:Gdzie by TzG nie było. Przecie to legenda :lol:
A tak na serio, to myślę, że będzie następna edycja :]
Pewnie będzie, wczoraj na widowni była Laura Łącz, kolejna kandydatka? :lol2:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Stilic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czwartek 02 gru 2010, 23:02

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Stilic »

Chyba jednak Top Model pojawi się dopiero na jesień, a szkoda, gdyż uważam że taki program powinien być umieszczany w ramówce wiosennej.
Zapewne jedynymi zmianami na Wiosnę będą :
Środa zamiast Top Model = YCD
Sobota zamiast Mam Talent = XFactor
Zamiast Majki serial Prosto w Serce
Obym się mylił i TVN pokazał coś ciekawego i może zdjął któryś z programów : W-11, Detektywi ale niestety to pewnie mało realne
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Sezon jesienny za nami, a nowości co raz to więcej. W związku z tym, warto przedstawić wszystkie nowości i zmiany w najnowszej, wiosennej ramówce stacji z Wiertniczej ;)

Programy, których wiosną nie zobaczymy...
-Mam Talent
-Kobieta na krańcu świata
-Majka
-Top Model. Zostań Modelką

Niepewny (zarówno ze względu na porę roku nadawania, jak i możliwą kontynuację) los czeka programy...
-Ugotowani (niewiadome wyniki)
-Taniec z gwiazdami - chodza słuchy, że show ma być nadawane raz w roku, jesienią...

Produkcje, których kontynuacja jest RACZEJ pewna...
-dodu-crime (w11,detektywi, sędzia anna maria wesołowska, sąd rodzinny)
-Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler
-Milionerzy
-Taniec z gwiazdami XIII
-Szymon Majewski Show
-Kuba Wojewódzki
-Na wspólnej
-Fakty, Uwaga, Super wizjer
-Rozmowy w toku
-Dzień dobry TVN
- Między kuchnią a salonem

POWROTY i NOWOŚCI
-You Can Dance VI - produkcjia zamiast Top Model;
-Przepis na zycie – nowy, kulinarny serial na podstawie polskiego scenariusza; 15 odcinków, produckcja w jeszcze w tym roku, Akson Studio
-adaptacja serialu Sophie Paquin
-adaptacja serialu Sos mi vida pt. Prosto w serce, na stałe od 3-go stycznia 2011, prapremier - 23.12, 18:25
-teleturniej Wipeout (emijsa niepewna)
-X Factor - program zamiast Mam Talent wiosną

No to na razie tyle ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Stilic pisze:Chyba jednak Top Model pojawi się dopiero na jesień, a szkoda, gdyż uważam że taki program powinien być umieszczany w ramówce wiosennej.
Jak sobie wyobrażasz paradujące dziewczyny w bikini na śniegu?? :D
tvn - latem programowo najgorsza!
Lypa21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 03 gru 2010, 16:36

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Lypa21 »

Jako wierny fan Milionerów jestem ciekaw o ich losy, czy wyniki są wystarczające aby program pojawił się w wiosennej ramówce?
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Lypa21 pisze:Jako wierny fan Milionerów jestem ciekaw o ich losy, czy wyniki są wystarczające aby program pojawił się w wiosennej ramówce?
Oby nie... ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Zapewne będzie/jest tak:
- TVN zostawi wiosną seriale dodu-crime, ale już rozgląda się za czymś nowym (spadająca oglądalność)
- w środy wiosną wipeout, jesienią Top Model
- w soboty wiosną X Factor, jesienią Mam Talent
- w niedziele wiosną YCD (?) a jesienią Taniec z Gwiazdami
- pusty zostaje czwartek - chybaże zostałby TzG wiosną, wtedy w czwatki wipe out, a ycd jak zwykle w środy
- zapewne jeszcze zagospodarowane zostanie pasmo poniedziałek 22:30,
- niewiadomoe miejsce serialu 'kulinarnego'...

Także będzie ciekawie, a sezon co raz bliżej... :D Pozostało 3 miesiace, bez 3 dni ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości