Wiosna 2011 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Jestem ciekaw , kiedy będzie konferencja ramówkowa TVN'u ( zazwyczaj miesiąc przed rozpoczęciem ramówki marcowej ,czyli w lutym ) i spot promocyjny ( także w tym czasie ). Zostało im niecałe pół miesiąca :) Już się nie mogę doczekać tych wszystkich filmików na plejadzie :)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Trochę fakty "obczaiłem" i już wiem o co chodzi z tym spotem. Ostatnio Czesław Mozil na swoim Facebook'u zamieścił video o tym , że niby nie będzie w X FACTOR. W tym filmiku byli także Borys Szyc i Wojciech Mencwaldowski. Wszyscy są w nowej ramówce TVN'u gwiazdami. Mozil - X FACTOR , Szyc - PnŻ , a Mencwaldowski- Usta Usta :) Z tego by wynikało , że to video było kręcone podczas kręcenia spotu reklamowego i musieli się spotkać w jednym miejscu. To video też wskazuje , że jest to w jakimś dużym pomieszczeniu , czyli już wiadomo , że to musi być jakaś sesyjka albo spot. I mamy już zagatkę rozwiązaną.Mozil zobaczył na tym planie Szyca i Mencwala i poprosił ich , aby nakręcić ironiczny i zabawny filmik w przerwie pomiędzy nagraniami spotu TVN'u . Czyżby w spocie, X FACTOR reklamowali tylko Wojewódzki i Mozil ( + ewentualnie Kuźniar) ? Coś by było nie tak. Chyba , że Maję jakoś wkręcą do tego spotu poprzez komputer :P
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: peterq90 »

Albo Maja już podpisała kontrakt tylko nie chca zdradzic;]
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Trochę fakty "obczaiłem" i już wiem o co chodzi z tym spotem. Ostatnio Czesław Mozil na swoim Facebook'u zamieścił video o tym , że niby nie będzie w X FACTOR. W tym filmiku byli także Borys Szyc i Wojciech Mencwaldowski. Wszyscy są w nowej ramówce TVN'u gwiazdami. Mozil - X FACTOR , Szyc - PnŻ , a Mencwaldowski- Usta Usta :) Z tego by wynikało , że to video było kręcone podczas kręcenia spotu reklamowego i musieli się spotkać w jednym miejscu. To video też wskazuje , że jest to w jakimś dużym pomieszczeniu , czyli już wiadomo , że to musi być jakaś sesyjka albo spot. I mamy już zagatkę rozwiązaną.Mozil zobaczył na tym planie Szyca i Mencwala i poprosił ich , aby nakręcić ironiczny i zabawny filmik w przerwie pomiędzy nagraniami spotu TVN'u . Czyżby w spocie, X FACTOR reklamowali tylko Wojewódzki i Mozil ( + ewentualnie Kuźniar) ? Coś by było nie tak. Chyba , że Maję jakoś wkręcą do tego spotu poprzez komputer :P
Wojewódzki może reklamowac swój program a Mozil z Kuźniarem - XF. Sam nie wiem. Duże pomieszczenie - w sam raz wirtualne studio :D A Sablewską dodadzą przez teleportację (jak w TVN24)
:D
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Trochę fakty "obczaiłem" i już wiem o co chodzi z tym spotem. Ostatnio Czesław Mozil na swoim Facebook'u zamieścił video o tym , że niby nie będzie w X FACTOR. W tym filmiku byli także Borys Szyc i Wojciech Mencwaldowski. Wszyscy są w nowej ramówce TVN'u gwiazdami. Mozil - X FACTOR , Szyc - PnŻ , a Mencwaldowski- Usta Usta :) Z tego by wynikało , że to video było kręcone podczas kręcenia spotu reklamowego i musieli się spotkać w jednym miejscu. To video też wskazuje , że jest to w jakimś dużym pomieszczeniu , czyli już wiadomo , że to musi być jakaś sesyjka albo spot. I mamy już zagatkę rozwiązaną.Mozil zobaczył na tym planie Szyca i Mencwala i poprosił ich , aby nakręcić ironiczny i zabawny filmik w przerwie pomiędzy nagraniami spotu TVN'u . Czyżby w spocie, X FACTOR reklamowali tylko Wojewódzki i Mozil ( + ewentualnie Kuźniar) ? Coś by było nie tak. Chyba , że Maję jakoś wkręcą do tego spotu poprzez komputer :P
Chłopaki i dziewczyny...
Ja wyczaiłem w głosie Anne Muchę z PwS :D (ok 0:55-0:58) :D
Poza tym ' chodź na plan' :D Brawo adik ;)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

mojpierwszyraz pisze:
adik1148 pisze:Trochę fakty "obczaiłem" i już wiem o co chodzi z tym spotem. Ostatnio Czesław Mozil na swoim Facebook'u zamieścił video o tym , że niby nie będzie w X FACTOR. W tym filmiku byli także Borys Szyc i Wojciech Mencwaldowski. Wszyscy są w nowej ramówce TVN'u gwiazdami. Mozil - X FACTOR , Szyc - PnŻ , a Mencwaldowski- Usta Usta :) Z tego by wynikało , że to video było kręcone podczas kręcenia spotu reklamowego i musieli się spotkać w jednym miejscu. To video też wskazuje , że jest to w jakimś dużym pomieszczeniu , czyli już wiadomo , że to musi być jakaś sesyjka albo spot. I mamy już zagatkę rozwiązaną.Mozil zobaczył na tym planie Szyca i Mencwala i poprosił ich , aby nakręcić ironiczny i zabawny filmik w przerwie pomiędzy nagraniami spotu TVN'u . Czyżby w spocie, X FACTOR reklamowali tylko Wojewódzki i Mozil ( + ewentualnie Kuźniar) ? Coś by było nie tak. Chyba , że Maję jakoś wkręcą do tego spotu poprzez komputer :P
Chłopaki i dziewczyny...
Ja wyczaiłem w głosie Anne Muchę z PwS :D (ok 0:55-0:58) :D
Poza tym ' chodź na plan' :D Brawo adik ;)
Rzeczywiście , masz rację :) Annę Muchę też tam słychać :P
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Jeśli nagrywali to w okolicach 14 stycznia , to spotu można się spodziewać po 1 lutego :) Przed spotem musi być też konferencja , na której będzie prapremiera spotu dla "gwiazd" ramówki :) Stawiam na 1 lutego - konferencja ramówkowa TVN'u , a 5-6 lutego - premiera spotu wiosennego TVN'u !
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

W zeszłym roku konferencja wiosenna - ramówkowa TVN'u odbyła się 11 lutego , a więc około tego dnia będzie też ta konferencja :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/lu ... przyjaciol

Dziwna decyzja odnośnie Pamiętników wampirów. 22 lutego TVN nada 10 odcinek po czym od poniedziałku 28 lutego o 22:00 dalsze odcinki (od 11) emitować będzie TVN7 (do tvn powraca Kuba Wojewódzki, a serialu widac nie chcieli dawać o 23:30).
adi8512ak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 29 sty 2011, 12:01

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adi8512ak »

Jesienią ubiegłego roku Bogdan Czaja zastępca dyrektora programowego TVN zapowiadał że wiosną 2011 TVN wprowadzi co najmniej 3 nowe seriale własnej produkcji nie licząc codziennego tzn. Prosto w serce. Mamy koniec stycznia i zapowiada się że te rewelacje się nie sprawdzą bo w produkcji jest tylko jeden nowy serial "Przepis na życie" a z tej informacji wynikało że powinno pojawić się co najmniej jeszcze dwa. Przydałby się np. serial kryminalny podobny do Kryminalnych.
TVN będzie się tłumaczył że nie ma miejsca w ramówce a takie miejsce jest np.

Poniedziałek 21:30 nowy serial, na 22:30 przesunąć Szymon Majewski Show

Wtorek 21:30 Przepis na życie

Sobota 20:00 Program rozrywkowy np ten zapowiadany teleturniej prowadzony przez Chajzera, 21:15 Nowy serial

Niedziela 20:00 X Factor, 22:00 Nowy serial

W ten sposób oprócz Przepisu na życie znalazłem miejsce na jeszcze trzy nowe seriale :)
lukis
Początkujący
Początkujący
Posty: 109
Rejestracja: środa 11 sie 2010, 20:52

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: lukis »

Nie. TVN nie zapowiadał 3 nowych seriali. Tylko była mowa o 3 serialach w ramówce. Czyli jest 'Usta usta', będzie 'Przepis na życie' więc brakuje tylko jednego.
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

wtorek na pewno będzie dla UU lub PnŻ. Króryś z nich musi trafić także i w sobotę. Obstawiam UU - ostatnia seria, konkurencja duża. Szkoda dawać innego formatu skoro za rok będzie trzeba znaleść coś nowego w miejsce MT. UU się konczy - tylko 10 odc. Przesunięcie SMS - wdg. mnie nie wchodzi w grę. Szkoda formatu.
adi8512ak pisze:Jesienią ubiegłego roku Bogdan Czaja zastępca dyrektora programowego TVN zapowiadał że wiosną 2011 TVN wprowadzi co najmniej 3 nowe seriale własnej produkcji nie licząc codziennego tzn. Prosto w serce. Mamy koniec stycznia i zapowiada się że te rewelacje się nie sprawdzą bo w produkcji jest tylko jeden nowy serial "Przepis na życie" a z tej informacji wynikało że powinno pojawić się co najmniej jeszcze dwa. Przydałby się np. serial kryminalny podobny do Kryminalnych.
TVN będzie się tłumaczył że nie ma miejsca w ramówce a takie miejsce jest np.

Poniedziałek 21:30 nowy serial, na 22:30 przesunąć Szymon Majewski Show

Wtorek 21:30 Przepis na życie

Sobota 20:00 Program rozrywkowy np ten zapowiadany teleturniej prowadzony przez Chajzera, 21:15 Nowy serial

Niedziela 20:00 X Factor, 22:00 Nowy serial

W ten sposób oprócz Przepisu na życie znalazłem miejsce na jeszcze trzy nowe seriale :)
Co do miejsca w ramówce - nie uwazasz, że oprócz Wipe Out, Przepisu na życie, Cofnij zegar, nowej serii Ugotowaych - co bądź nowego pasma, X - Factora który pochłonie masę pieniędzy, You can dance, Prawdziwych historii w czwartki , wprowadzenia telenoweli zamiast Majki, wypromowania Między kuchnią a salonem oraz innych produkcji TVN ma aż tyle pieniędzy i czasu na promocję? Nowości można się spodziewać jesienią (coś zamiast Usta usta, może zagospodarowanie czwartku, powrót 'starych' formatów, być może wymiata Ugotowanych, Cofinj zegar i być może Kuchennych rewolucji na system 1x do roku? Zabudowa pasma po Szymonie, większa zabudowa day-time w dni robocze, weekendy oraz wiosną. TVN co roku do tego dąży co im się zresztą udaje. Nawet pamietam jak day-time zaczynał się o 17-tej. teraz jest to 14:55. I najwyraźniej nie na tym koniec... Wdg. mnie ramówka świetna, oby oferta filmowa była jeszcze lepsza. Szkoda tylko pasma wtorek 23:30 z s serialami zagranicznymi. No i SuperWizjera bym wyrzucił w poniedziałki dając serial zagraniczny i pasmo filmowe (podobnie we wtorek i czwartek po 21:30) Chociaż nie wiadomo co TVN nam może zaserwować od marca ;) Obstawiam że za jakieś parę lat ramówka TVNu produkcjami własnymi będzie zapełniona nie tylko od 20 do (pasmo 20:00-21:30 i 21:30, 22:30, 23:30-0:30) ale i od 10:55 do 19, co w 50% w obu przypadkach już jest zrobione. Czas przyniósł zmiany w ramówce- TVN nie obstawiał wprowadzenia XF - ba nawet Wipe Out. Stąd zrodził sie pomysł na system 1X na rok. Plany sie zmieniły. Seriali i pomysłów na nie jest w TVNie sporo i za jakiś czas na pewno gdy ramówka się ustatkuje TVN zrealizuje swoje pomysły i 'marzenia'
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Gwiazdy i serwisy plotkarskie dostały już zaproszenia na konferencje ramówkową ,która odbędzie się oficjalnie 7 lutego 2011 r. :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Gwiazdy i serwisy plotkarskie dostały już zaproszenia na konferencje ramówkową ,która odbędzie się oficjalnie 7 lutego 2011 r. :)
No ale to już jest wiadome :)
tvn - latem programowo najgorsza!
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Wiosna 2011 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

http://www.facebook.com/video/video.php ... 7&comments
To zabawne przedstawienie tego, co we wiosennym TVNowskim spocie...
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości