Edyta Górniak

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja zachêcam wszystkich do zobaczenia Forum Fanów Edyty Górniak www.edyta-forum.prv.pl na którym mam przyjemnoœÌ byÌ adminem. Dzia³amy od 8 grudnia i jest Nas ju¿ troche, ale to oczywiscie forum gwiazdy wiec uzytkownicy przybywaj¹. . :-) Czekam na opinie. :P
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Super to Forum, gratulujĂŞ. SzczegĂłlnie podoba mi siĂŞ "Kto ma wkrĂłtce urodziny?" - Âświetny pomysÂł, mam nadziejĂŞ, Âże i ÂŁukasz nam coÂś takiego kiedyÂś zrobi. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Dziêki staramy siê jak mo¿emy. Przyznam, ze namawia³em £ukasza kiedyœ do tego by forum trochê unowoczeœniÌ. No, ale có¿... Fajna rzecz z której wszyscy s¹ zadowoleni to Shout Box który widaÌ na samym dole. Dziœ rozpoczêliœmy plebiscyt na Przebój Roku 2004. Na razie tajemnic¹ jest to kto prowadzi bo jak sie okazuje mozna do koùca trwania ankiety ukryÌ wyyniki. :)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

UnowoczeÂśniĂŞ go, ale z klasÂą. A nie w stylu "przemo" bo za duÂżo bajerĂłw nie jest fajnie mieĂŚ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ale wszystkim tym mozna sterowaÌ tzn. usun¹Ì lub w³¹czyÌ. Podobno wiêkszoœc opcji (wg naszego admina technicznego) i tak jest nieaktywnych. :-)
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Sorry, Âże wygrzebujĂŞ jakiÂś stary temat, ale chciaÂłem do niego powrĂłciĂŚ. Nie uwaÂżasz Aro, Âże ta pÂłyta Edyty z przebojami "To nie ja", "Jestem kobietÂą" itd. byÂła najÂładniejsza? ÂŻadna kolejna pÂłyta jej nie dorĂłwnywaÂła. Tam praktycznie wszystkie piosenki byÂły przebojami - no moÂże poza tÂą ostatniÂą, ÂśpiewanÂą w duecie. Ale te inne: szczegĂłlnie "Szyby", "Nie opuszczaj mnie", "BĂŞdĂŞ ÂśniÂła", "Kasztany" - Âśliczne... KiedyÂś miaÂłem taki okres, Âże kaÂżej z tych piosenek sÂłuchaÂłem po kilkadziesiÂąt razy dziennie, nom ale juÂż mi na szczĂŞÂście trochĂŞ przeszÂło.

A poza tym ostatnio na emulu wygrzebaÂłem piosenkĂŞ Edyty pod tytuÂłem "SzczĂŞÂśliwej drogi juÂż czas". Nigdy wczeÂśniej tego nie sÂłyszaÂłem. Wersja taka jakaÂś jakby koncertowa. Wiesz moÂże z jakiej to pÂłyty albo przynajmniej z jakiego okresu, roku?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

"SzczĂŞÂśliwej drogi juÂż czas" to okoÂło roku 1997/8 na wystĂŞpie Miss Polonia albo Sopot 95. Nie wydaÂła tego na pÂłycie. SÂą tylko wersje koncertowe wlasnie z wystĂŞpĂłw ktĂłre przytoczyÂłem.

JeÂśli zaÂś chodzi o najlepszÂą pÂłytĂŞ Edyty to faktycznie najlepiej sprzedaÂł siĂŞ "Dotyk" (500 tysiecy egzemplarzy), ale ta pÂłyta to wlasnie taki zlepek hitĂłw. Jej najwieksze przeboje plus kilka piosenek z "Metra" i "Do grajÂącej szafy grosil wrzuĂŚ". PÂłyta nie jest jednÂą caÂłoÂściÂą. NowoÂści + zapychacze (zapchajdziury - jak kto woli).

Najlepsza moim zdaniem jest p³yta "Edyta Górniak" z 1999 roku. Nie znam angielskiego, ale bardzo podobaj¹ mi sie piosenki (g³ownie œpiew) wlasnie z tej plyty. Nawet nie jestem w stanie przytoczyÌ tytu³ów moich ulubionych piosenek. Singlami by³y "When You Come Back To Me", "Anything" i "One & One" (gdzieœ tam na œwiecie jeszcze "Linger"). Ta p³yta sprzeda³a siê doœÌ dobrze na œwiecie. Jest kilka jej wydaÌ ( m.in. Europa, Azja).

Teraz Edyta Âśpiewa po francusku. Z miesiÂąc temu w rozgÂłoÂśniach zabrzmiaÂł "Lunatique" (zupeÂłnie inny styl muzyczny), a wkrĂłtce bĂŞdzie go mozna kupiĂŚ jako singla w sklepach. Ja juÂż mam. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja teÂż chyba to mam "Lunatique". :D ZresztÂą nie wiem, czy to jest to, bo ja mam jakieÂś "Edyta GĂłrniak & Mathplanet - Lunatique". MoÂże jakiÂś remix. A poza tym na kasecie mam nagrany taki koncert Edyty, ktĂłry wiele lat temu wyemitowaÂła w wigiliĂŞ BoÂżego Nardzenia TVP. Edyta z jednym z trzech tenorĂłw. I przebĂłj "Corporas"... W kaÂżdym razie to jakiÂś koncert charytatywny byÂł.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

WÂłasnie sie dowiedziaÂłem:
EDYTA ZAATAKOWANA

Jeszcze nie tak dawno wydawaĂŚ by siĂŞ mogÂło, Âże Âżycie Edyty GĂłrniak wraca do normy. Jej najnowszy utwĂłr "Lunatique" zyskuje coraz to wyÂższe pozycje na radiowych listach przebojĂłw, a prasa ponownie skupiÂła siĂŞ na pracy artystycznej, rezygnujÂąc z "sensacji" wymyÂślanych przez dzienniki brukowe.

Wywiad, ktĂłrego Edyta udzieliÂła Kubie WojewĂłdzkiemu w jego programie, wystarczajÂąco poruszyÂł tak dotkliwe dziÂś dla niej tematy. Opis przebiegu wojny z dwoma tytuÂłami prasowymi miaÂł ostatecznie wyjaÂśniĂŚ widzom, do jakich czynĂłw paparazzi oraz niektĂłrzy "dziennikarze" sÂą zdolni, kiedy zaleÂży im na zszarganiu czyjejÂś opinii publicznej. Jak sprytnie potrafiÂą prowokowaĂŚ i manipulowaĂŚ wydarzeniami.

WydawaÂłoby siĂŞ, Âże bĂŞdÂące w toku procesy cywilne i karne wytoczone m.in. dziennikowi "Fakt" nie pozwolÂą na dalszÂą ingerencjĂŞ w prywatne Âżycie artystki.

WracajÂąc do domu, w nocy z 12 na 13 kwietnia, trzymajÂąca na rĂŞkach ÂśpiÂącego Allana, Edyta GĂłrniak ponownie zostaÂła zaatakowana przez agresywnych paparazzi wynajĂŞtych przez Grzegorza Jankowskiego - red. nacz "FAKTU".

Nie obeszÂło siĂŞ bez szarpaniny, interwencji i ochrony policji, ktĂłra po raz kolejny musiaÂła zapewniĂŚ artystce bezpieczny powrĂłt.

Kancelaria reprezentujÂąca Dariusza KrupĂŞ i EdytĂŞ GĂłrniak wystosowaÂła juÂż pismo do prokuratury z zawiadomieniem o przestĂŞpstwie.
Info z http://www.edyta.net
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

£¹czymy siê z Tob¹ w bólu, Aro, a przede wszystkim z Edyt¹ i Allanem, na którego psychice pewnie najbardziej siê odbije ca³e zajœcie :evil2: Zaczynam rozsy³aÌ smsy do znajomych i przyjació³, ¿eby jutro o 23:38 czyli w dobê po zamieszcznie przez Ciebie posta puœcili na full- ile fabryka da³a, "Impossible" Edzi (ew. "To nie ja by³am Ew¹") Niech ca³a Polska poka¿e solidarnoœÌ z Edyt¹ :!: :!: :!:
MAKEPOVERTYHISTORY
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pojebany jesteÂś. Wiesz ??
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Nie nabijaj sobie postów, jeœli nie masz nic konkretnego do powiedzenia :evil2: A to co napisa³em jest jak najbardziej serio- w obliczu zagro¿enia ( a w takim znalaz³a siê prywatnoœÌ Edzi) Polacy jednocz¹ sie :]
MAKEPOVERTYHISTORY
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

nie przepadam za EdytÂą ale to jest chamstwo... ja rozumiem ze pismaki musza coÂś pisaĂŚ ale to jest przegiĂŞcie... a akurat Kubs dla dziecka to faktycznie moglo byĂŚ traumatyczne przeÂżycie i nie ma siĂŞ co tutaj ÂśmiaĂŚ :?
Android <3
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

I do tego wydaje Ci sie, ze jesteÂś Âśmieszny. Bardziej ÂżaÂłosny.

Nie mam zamiaru wiĂŞcej z tobÂą dyskutowac. Po prostu IGNOR.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Aro, a nie uwaÂżasz, Âże przy tym "Lunatique" Edyta marnuje swĂłj talent? PrzecieÂż takie mruczenie to potrafiÂą gimnazjalistki albo Britney Spears. Ona jest stworzona do takich piosenek jak "To nie ja", czy "Nie proszĂŞ o wiĂŞcej", a nie takie smĂŞtne coÂś. ZresztÂą francuskie piosenki byÂło modne rok, dwa lata temu. Ale juÂż nie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości