Jesień 2011 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Amy »

Czemu "Kuchenne Rewolucje" będą w czwartek?! Już się przyzwyczaiłam, że są w sobotę, miałam tak ułożony plan, że najpierw to, później "Fakty"... :D
No, ale cóż, ważne, że będzie następny sezon :)

"Przepis na życie" we wtorek - to dobra decyzja. Jak był w niedzielę po "X Factor", to dosyć późno chodziłam spać, a tu rano pobudka o 6.10...

Co do "ADHD TV", to trochę szkoda, że jest tak późno, ale liczę, że będą powtórki. ;)
This is not the end, this is not the beginning.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: r_r16 »

http://www.tvn.pl/news/5819/view

Lekko zmodyfikowana wersja spotu - zmianie uległy tytuły produkcji (Tap Madl, Qba Wojewódzki, czy Taniec z ***). Dziwne, mam nadzieję, że to tylko wersja internetowa (na końcu spotu pojawia się adres tvn.pl).
GumiJax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 09 sie 2011, 19:47

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: GumiJax »

Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Pavloo »

r_r16 pisze: zmianie uległy tytuły produkcji (Tap Madl, Qba Wojewódzki, czy Taniec z ***)
Do tego jeszcze "Wszyscy <3 Romana".
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: adik1148 »

Oby dwa fajne :)Chociaż bardziej dla normalnych ten zwykły , dla wtajemniczonych w internet ten drugi :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Isadora »

adik1148 pisze:Czołówka Układu strasznie głupia !!!
Hmm, po takiej czołówce właściwie nie bardzo wiadomo czego w filmie się spodziewać :?
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Isadora »

GumiJax pisze:http://www.dailymotion.com/video/xkg62x ... shortfilms
a tutaj normalny spot.
Spot pomysłowy, podoba mi się :D , a tak na marginesie, czy ktoś wie gdzie odbyła się konferencja, bo chyba w postach nic nie było na ten temat :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Tej jesieni na pewno kilka zaskoczeń. Jedną z nich jest nowa pora emisji Kuchennych rewolucji. Myślę, że program sobie poradzi i pokona polsatowskie seriale. Podoba mi się też wstawienie Miliona w minutę w poniedziałki o 21:30. Nada to na pewno jakiejś świeżości, której w poniedziałki od dawna nie mieliśmy. Jednak według mnie ADHD TV o 22:30 dużego sukcesu nie odniesie. Zaskoczyła mnie zmiana pory emisji Przepisu na życie, ale z drugiej strony serial ten ma już swoich fanów, więc oglądalność powinna być na tak dobrym poziomie jak w ubiegłym sezonie. Niedziela 22:00 to na pewno lepsza pora emisji dla Układu Warszawskiego niż wtorek 21:30. Po Tańcu z gwiazdami z całą pewnością sporo widzów zostanie przed telewizorami. Ciekawe jak sprawdzi się serial Wszyscy kochają Romana. Pora emisji dosyć trudna, ale serial może sobie poradzić (chociaż obstawiam, że 2 seria będzie już miała nowy dzień emisji).

Spot ramówkowy ok, ale brakuje w nim przede wszystkim Miliona w minutę i ADHD TV...
GumiJax
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 09 sie 2011, 19:47

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: GumiJax »

Kuchenne Rewolucje w czwartki o 21:30 myślę że to fajna pora i się sprawdzi, patrząc zawsze po wynikach oglądalności TVN w czwartek zawsze wygrywał i był najchętniej oglądaną stacją danego dnia poza tym to konkurencja dla polsatowskich seriali właśnie. Przepis na życie we wtorki o 21:30 ta pora też się sprawdzi jest tuż przed Kubą Wojewódzkim :)
Ciekawią mnie te nowe seriale zwłaszcza Wszyscy Kochają Romana... ciekawe czy będzie to taki hit jak choćby Niania no i czy doczeka się tych 210 odcinków tak jak to miało miejsce a Ameryce? :lol:
Wyśle że ta jesień w TVN będzie ciekawa... ale wszystko się okaże 8)

No i wszystkie nowości serialowe będą już pod koniec sierpnia w na http://vod.onet.pl/ :)

Pod koniec sierpnia ruszają także strony seriali http://ukladwarszawski.tvn.pl/ i http://roman.tvn.pl/
rogi
Bywalec
Bywalec
Posty: 695
Rejestracja: piątek 15 lip 2011, 10:00

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: rogi »

GumiJax pisze: Ciekawią mnie te nowe seriale zwłaszcza Wszyscy Kochają Romana... ciekawe czy będzie to taki hit jak choćby Niania no i czy doczeka się tych 210 odcinków tak jak to miało miejsce a Ameryce? :lol:
Jakoś nie wydaję mi się, że będzie 210 odcinków skoro serial będzie nadawany raz w tygodniu.
lukas_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wtorek 22 lip 2008, 17:10

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: lukas_k »

Pozwólcie, że ocenię dzisiejszą konferencję ;)
Milion w minutę - no cóż, teleturniej będę oglądał, bo to coś na wzór Chwili Prawdy, a ten teleturniej bardzo lubiłem. Mam tylko dwa ale:
1) Dlaczego program będzie prowadził Prokop? Moim zdaniem zdecydowanie pasował by tu Chajzer.
2) Dlaczego akurat w poniedziałek? Teleturniej idealnie pasuje w niedzielę o 18 (zamiast Milionerów).
ADHD TV - program zapowiada się fajnie, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, dla mnie ważne jest to, że będą "Rozmowy w tłoku" :P
Układ Warszawski - serial zapowiada się dość ciekawie, na pewno obejrzę pierwsze odcinki, a później zdecyduję czy będą oglądał dalej czy nie. Tylko dlaczego w niedzielę o 22? Akurat by mi tu pasował wtorek.
Wszyscy kochają Romana - oryginalnej wersji nie oglądałem, więc nie wiem jak się to zapowiada, ale coś tam zerknę zawsze. Szkoda tylko, że przez ten serial Superkino zostało przesunięte na 20:30.
Mam Talent - wiadomo, że program będzie fajny, dla mnie minusem będzie brak Wojewódzkiego, który rozkręcał to jury. Zobaczymy jak Kozyra się pokaże.
Taniec z Gwiazdami - tego programu nigdy nie oglądałem i nie będę raczej oglądał, ale pary w tej edycji to chyba jakiś żart. Ariunbataar, Mazur, Karpiel-Bułecka, Korder czy Szpak? To są gwiazdy? Jedynie kto do tego programu się nadaje to Zielińska i Kuszewski.
Top Model. Zostań modelką - nie oglądałem pierwszej części i nie zamierzam oglądać drugiej, więc jestem obojętny co do tego programu.
Kuba Wojewódzki - lubię ten program, ale rzadko go oglądam, mam jednak nadzieję, że teraz znowu zacznę regularnie go oglądać ;)
S.O.S. dla Świata - pozytywne zaskoczenie, dla mnie bardzo fajnie się to zapowiada, prawdopodobnie będę oglądał.
Kobieta na krańcu świata - nie oglądałem i raczej nie będę oglądał.
Kulinarne rewolucje - nie byłem i nie jestem fanem tego programu, dlatego nie będę oglądał, ale zaskoczyła mnie informacja o przeniesieniu na czwartek na 21:30. Widać, że TVN chce zabrać widzów Polsatowi.
Nowe odcinki seriali i programów - no więc tak, na pewno będę oglądał Sędzia Anna Maria Wesołowska i Sąd Rodzinny, Detektywów obejrzę, jak nic lepszego nie będzie, Na Wspólnej i tak będę oglądał powtórkowo w wakacje, a reszty seriali i programów nie oglądam.
Superkino na 20:30 - dla mnie duży minus, przyzwyczaiłem się, że zawsze Superkino o 20, a tu teraz pół godziny później. Szkoda, bo jak będzie np. film trwał do 23:30 czy 0:00 to będzie ciężko wysiedzieć, jak skończą się wakacje.
Szkoda, że TVN nie podał też filmów, jakie będziemy mogli u nich zobaczyć. Bardzo nad tym ubolewam, bo w tamtym roku fajnie to rozpisali i podali, więc można było zobaczyć, gdzie jaki film będzie i czego się można spodziewać ;)
Ogólnie rzecz mówiąc, konferencja na plus i zobaczymy jak to wyjdzie jesienią.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: adik1148 »

Widział ktoś już może nowy spot w TVN'ie ? Ja na niego poluje w TVN HD , ale na razie nie widziałem :/

A co do ramówki to :

ADHD TV - miłe zaskoczenie po zwiastunie . Fajnie , że miesza w innych programach TVN'u , czyli w Top Model. Mam nadzieję , że będzie takich sytuacji więcej. Pora dla Szymona na stówę MAKABRYCZNA. Teraz będą go ciągle porównywać do Kuby , bo są w tym samym czasie antenowym :)

Milion w minutę - dobrze dobrany prowadzący , pora wyśmienita , choć trudna konfrontacja z Tomaszem Lisem na żywo :/ Myślę , że widownia nie przebije granicy 3 mln :(

Przepis na życie - szkoda , że na konferencji nie pokazano zwiastunów , a pora emisji dla tego serialu zła. I tak pewnie przebije inne seriale emitowane w tym samym czasie na antenie TVN'u wcześniej , czyli Twarzą w twarz , 39 i pół i tak dalej ...

Top Model - chyba 2 seria będzie lepsza od pierwszej , szczególnie castingi, które były tragiczne w zeszłej edycji :) Wzruszyłą mnie ta Michalina na początku , jednak teraz sądzę , że robi to pod publikę :/

Kuchenne Rewolucje - myślę , że to bardzo dobre posunięcie , ponieważ odbierze to widownię Polsatowi , a w sobotę o 18.00 na pewno będzie także , czyli jeden odcinek na siebie zarobi 2 razy więcej :)

Wszyscy Kochają Romana - jak dla mnie pora emisji dobra , bo zawsze brakowało mi jakiegoś programu w piątek , a filmy w Superkinie nie zawsze mi odpowiadały :)

Mam Talent - ta seria może i będzie miała najniższą oglądalność , ale na pewno nie będzie najgorsza :) Widownia 4 mln obstawiam.

Taniec z Gwiazdami - 5 mln widzów na stówę ! Zmiany i mała konkurencja ( Życie nad rozlewiskiem nie będzie miało widowni większej niż 4,5 mln , więc to nie Ranczo :) )

Dzień Dobry TVN - nie wiem czy ktoś zauważył , ale Kinga Rusin nie wyszła Razem z Robertem Karteinerem (czy jakoś tak :p) przy prezentacji programu. Wydaje mi się , że się wstydziła jego i , że nie jest w jakimś bardziej wartościowym programie :) Ww wrześniu mogliby zmienić trochę scenografię ( dodać więcej kanap i scenę "przesuwną" dać , czyli taką którą można byłoby wnosić i wynosić )

Ogólnie konferencja jest na wielki PLUS ! Świetna realizacja , retransmisja niczym w TV . Fajnie , że TVN się rozwija ze swoją stroną tvn.pl i tam teraz będą wszystkie premiery seriali i strony internetowe :) Ciekawe, jak będą wyglądały te strony i TVN Player ?
Amy
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 376
Rejestracja: wtorek 26 lip 2011, 12:42
Lokalizacja: odwyk

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Amy »

Spot leciał wczoraj w "Faktach" :)

Proszę, tutaj można go zobaczyć: :)

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/gw ... -tvn-wideo#

I krótka notka ze strony:
Nowy spot jesiennej ramówki TVN

Każdy sezon zaczyna się w stacjach od ostrej promocji nowych ramówek. Jest już tradycją, że telewizje szykują na ten moment filmiki promocyjne.

TVN przygotowuje chyba najciekawsze.

Tej jesieni stacja reklamuje się za pomocą wideo utrzymanego w konwencji filmiku rejestrowanego kamerą internetową. Wszyscy, których będziemy mogli oglądać od września w TV, pokazują się nam jakby przez taką właśnie kamerkę.

Tłem filmu jest piosenka Come Closer Milesa Kane'a.
This is not the end, this is not the beginning.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: prze_kw »

adik1148 pisze: Dzień Dobry TVN - nie wiem czy ktoś zauważył , ale Kinga Rusin nie wyszła Razem z Robertem Karteinerem (czy jakoś tak :p) przy prezentacji programu. Wydaje mi się , że się wstydziła jego i , że nie jest w jakimś bardziej wartościowym programie :)
Dziecko, ale masz chore pomysły. Kinga po prostu się spóźniła na konferencję i dlatego nie pojawiła się na dywanie przy robieniu zdjęć. To samo Durczok czy Józefowicz. Nie sądzę, by DDTVN było dla niej nie wartościowe, tym bardziej że jest największą gwiazdą tego programu, prowadzi go od samego początku, ba! od pierwszego wydania! i to właśnie "Dzień Dobry" dało jej tak wielką popularność.

Poza tym Robert KANTEREIT.
Liczą się tylko Fakty.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2011 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jesień 2011 to nie tylko nowa ramówka, ale także nieco inna koncepcja TVN-u, który ma być bardziej internetowy. Jak uzasadnił Miszczak rynek telewizyjny kurczy się dramatycznie na rzecz internetu. Stąd nie długo ruszy portal TVN Online na którym będzie aplikacja TVN Player. Zmienione zostaną także serwisy internetowe niektórych programów, które teraz będą podpięte pod TVN, a nie portal Plejada.pl (związany z Onet.pl). Oto daty startu nowych serwisów TVN-u.

roman.tvn.pl - start 16 sierpnia. Prapremiera serialu "Wszyscy kochają Romana" na tvn.pl już 26 sierpnia
ukladwarszawski.tvn.pl - start 22 sierpnia. Prapremiera serialu od 28 sierpnia.
topmodel.tvn.pl - start - 26 sierpnia
dziendobry.tvn.pl - start - 26 sierpnia
nakrancuswiata.tvn.pl - start - 26 sierpnia
mamtalent.tvn.pl - start - 31 sierpnia
prostowserce.tvn.pl - start - 1 września - prapremiera serialu już 2 września
przepisnazycie.tvn.pl - start -2 września - prapremiera już 30 sierpnia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości