Zmiany ramówkowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Dziwne, że odwołują "Szkło" w trakcie kampanii wyborczej, wszak na brak materiałów chyba narzekać nie mogą. :hyh:
Czyżby testowali grunt pod coś innego?
Pan Miecugow mówił, że po prostu mają ciekawy film do wyemitowania, ale jest długi i nie ma go kiedy za bardzo wyemitować, dlatego Szkło ustępuje na jeden dzień miejsce temu filmowi
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Ostatnie w tym sezonie wydanie "Drugiego śniadania mistrzów" zostanie nadane wyjątkowo w sobotę, 28 czerwca o godz. 11:10. Od tego dnia o 12:10 tak jak rok temu będą "Zaczytane wakacje" a zamiast "Wstajesz i Weekend" będzie "Wstajesz i Wakacje" (od 6, a nie jak rok temu od 7).
W lipcu "Teleserwis" nadawany będzie o 17:30 i 20:30, a o 21:00 pojawi się nowy program "Dwa światy".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Camilo »

Warto dodać, że DŚM z nowym sezonem wróci na antenę już 26 lipca.
matik pisze:o 21:00 pojawi się nowy program "Dwa światy"
Tytuł trąci publicystyką w stylu "Tak czy nie" z Polsat News. :> Bo o dobrym magazynie reportażowym to chyba nie ma co marzyć. :hyh:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Camilo pisze:Warto dodać, że DŚM z nowym sezonem wróci na antenę już 26 lipca.
I będzie emitowane o 11:10 (prawdopodobnie do końca wakacji, dopóki będą "Zaczytane wakacje").
Camilo pisze:
matik pisze:o 21:00 pojawi się nowy program "Dwa światy"
Tytuł trąci publicystyką w stylu "Tak czy nie" z Polsat News. :> Bo o dobrym magazynie reportażowym to chyba nie ma co marzyć. :hyh:
Ja bym obstawiał jakąś wakacyjną promocję TVN24 BiŚ, gdzie o 20:00 ma być nowy program, więc może to to, bo inaczej by przecież nie musieli zamieniać tego z Teleserwisem.
W tym roku tradycyjnie zamiast "Kropki nad i", "Piaskiem po oczach" oraz "Jeden na jeden" będą serwisy informacyjne. Nie będzie za to wakacyjnej edycji "Rozmowy bardzo politycznej" - w miejsce "Kawy na ławę" pojawi się "Ława polityków".
Mr Joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 27 maja 2014, 07:24

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Mr Joker »

Dziś nie było teleserwisu o 17:30 zamiast tego było Fakty po południu
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

matik pisze:
Camilo pisze:
matik pisze:o 21:00 pojawi się nowy program "Dwa światy"
Tytuł trąci publicystyką w stylu "Tak czy nie" z Polsat News. :> Bo o dobrym magazynie reportażowym to chyba nie ma co marzyć. :hyh:
Ja bym obstawiał jakąś wakacyjną promocję TVN24 BiŚ, gdzie o 20:00 ma być nowy program, więc może to to, bo inaczej by przecież nie musieli zamieniać tego z Teleserwisem.
To nie zgadłem. A poza tym program już otrzymał nowy tytuł - "Dwie prawdy". Emisja już od najbliższego poniedziałku o 21:00.
Lord_info
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1463
Rejestracja: czwartek 26 maja 2011, 17:08

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Lord_info »

O nowym programie „Dwie prawdy”, prowadzą: Jan Wróbel i Roman Kurkiewicz
http://tvdzis.pl/dwie-prawdy-nowy-progr ... nie-tvn24/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: matik »

Zgodnie z tym co napisali na pasku TVN24, dziś o 21 zamiast Dwóch prawd będzie Piaskiem po oczach.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: tracer2013 »

Polska i Świat dzisiaj wyjątkowo od 21:00 . Jest napisane, że ma trwać niby godzinę, bo dalej jest zapowiedź Szkła Kontaktowego.

Zastanawia mnie , jakie będzie dzisiaj te Szkło jeżeli w ogóle będzie. Czy zrobią jakieś wydanie specjalne , że cały czas będą mówić o zamachu w Tunezji , czy będzie zwykłe, ale większość Szkła poświęcą na zamach w Tunezji, a później przejdą do tematów z Polski.

Jednak Szkła Kontaktowego dzisiaj nie ma.
Ciekawe czy jutro będzie . Miejmy nadzieję, że jutro się nic strasznego nie wydarzy i, że Szkło będzie.
Ostatnio zmieniony środa 18 mar 2015, 20:59 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączono 2 posty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Camilo »

Przed chwilą słyszałem już rozważania nt. wprowadzenia żałoby narodowej, więc wszystko jest możliwe...

Zamiast "Szkła kontaktowego" - specjalne wydanie programu "24 godziny" w TVN24 i TVN24 BiŚ na stojąco sprzed telebimu. Prowadzi Michał Sznajder.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: Trzeciak »

Poszło o to, że Sikorski publicznie potwierdził w TVN24, że będzie żałoba narodowa, po czym Katarzyna Kolenda-Zaleska na Twitterze napisała, że Prezydent nie ogłosi żałoby i jest to informacja potwierdzona z Kancelarii Prezydenta. Tyle, że prawdziwe potwierdzenie tej informacji wygląda tak: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,1759 ... aloba.html

Swoją drogą i reporterka i Marszałek Sejmu RP zrobili niezłe zamieszanie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Być może 'Dzień po Dniu" też się wydłuży (wspólne pasmo z TVN24 BIŚ).
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Piaskiem po oczach dziś o 21. 00, choć to już staje się regułą, podczas emisji "Debaty Faktów" (19. 26 - 20. 52).
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Dziś o 21. 30 po powtórce "Debaty Faktów" - na antenie TVN24 serwis informacyjny.
To tylko moje skromne zdanie
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Zmiany ramówkowe

Post autor: michal_borkowski »

Na antenie TVN24 trwa wydanie specjalne. Relację z Olszewa k. Środy Wielkopolskiej, nad którym - cytując pasek tvn24 - przeszła trąba powietrzna, a wiatr zerwał dachy z kilkunastu domów, nadawał m.in. reporter Przemysław Przybylski. Serwis informacyjny prowadzi Piotr Jacoń.
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość