[TVN] Surowi rodzice

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Surowi rodzice

Post autor: sybic »

lukaszbialas pisze:To co się działo w dzisiejszym odcinku przekracza wszelkie granice. Szarpanie, przetrzymywanie godzinami na dworze. Niebywały skandal.
A Twój komentarz do poprzedniego odcinka był podobny :
lukaszbialas pisze:Dzisiaj te krzyki i szarpanie to już przekracza wszelkie granice.
A mój komentarz jest taki, że program jest w sumie pouczający, bo pokazuje obraz zagubionych młodych ludzi i ich skandaliczne zachowanie. Do chwili tego programu pojęcia nie miałem, że takie coś w ogóle ma miejsce. Podziwiam surowych rodziców za ich opanowanie, a dla przedstawionych w ostatnim programie dzieci, albo raczej postaci, bo sądzę, że one są odegrane (cały czas nie dowierzam, że taka młodzież w ogóle istnieje) wróżę rychły pobyt we więźniu.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: lukaszbialas »

@sybic:
Zobacz sobie odcinek z przed dwóch tygodni. Tam facet się po prostu wydzierał na dziewczynę. Komentarz był taki sam bo moje zdanie na temat tego programu się nie zmieniło. Dzieci same się takie "złe" nie stały. To przykład i zachowanie rodziców do tego doprowadza. Niektórzy ludzie nie nadają się po prostu na rodziców.
@TheXF:
Nie mam dzieci, ale gdybym je miał nie używałbym wobec nich jakiejkolwiek przemocy fizycznej, czy psychicznej. Skoro to nie było szarpanie to chyba nie chce wiedzieć jak wygląda prawdziwe szarpanie.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Surowi rodzice

Post autor: tomalapt »

A jak inaczej przybrani "Surowi Rodzice" mają przemówić do tych w większości "bezmózgów" w ciągu kilku dni?
Podziwiam Surowych Rodziców, gdybym napotkał takie tępe "wieśniary", jak to w poprzednim odcinku wyrażały się dziewczyny na opiekunów, marny był by ich los.
Jeszcze raz szacun za cierpliwość.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Surowi rodzice

Post autor: sybic »

lukaszbialas pisze:Dzieci same się takie "złe" nie stały. To przykład i zachowanie rodziców do tego doprowadza.
W tym przypadku biologicznych...
lukaszbialas pisze:Niektórzy ludzie nie nadają się po prostu na rodziców.
Zgadza się i dlatego na tydzień dzieci przechodzą pod opiekę innych, "surowych" rodziców w ramach eksperymentu.
lukaszbialas pisze: Nie mam dzieci, ale gdybym je miał nie używałbym wobec nich jakiejkolwiek przemocy fizycznej, czy psychicznej. Skoro to nie było szarpanie to chyba nie chce wiedzieć jak wygląda prawdziwe szarpanie.
Cały czas nie rozumiesz, że te dzieci są tam na tydzień i surowi rodzice przez ten tydzień chcą pokazać jak działa mechanizm pracy, obowiązku, szacunku, kary i nagrody.
Rodzaj przemocy słownej, małego szantażu jest zwykle ostatnim etapem w eksperymencie, czasem skutecznym. Tu nie odniósł skutku i jak wiesz, surowi rodzice odesłali ich do domów.
Nie sądzisz chyba, że da się naprawić coś przez tydzień, coś co inne psuli przez 15 lat?
lukaszbialas pisze: Nie mam dzieci, ale gdybym je miał nie używałbym wobec nich jakiejkolwiek przemocy fizycznej, czy psychicznej.
A przez ten tydzień jakie metody byś zastosował?
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Surowi rodzice

Post autor: 3405t »

lukaszbialas pisze:@sybic:
Zobacz sobie odcinek z przed dwóch tygodni. Tam facet się po prostu wydzierał na dziewczynę. Komentarz był taki sam bo moje zdanie na temat tego programu się nie zmieniło. Dzieci same się takie "złe" nie stały. To przykład i zachowanie rodziców do tego doprowadza. Niektórzy ludzie nie nadają się po prostu na rodziców.
@TheXF:
Nie mam dzieci, ale gdybym je miał nie używałbym wobec nich jakiejkolwiek przemocy fizycznej, czy psychicznej. Skoro to nie było szarpanie to chyba nie chce wiedzieć jak wygląda prawdziwe szarpanie.
Łukasz ja Ci radzę nie oglądać tego programu i się nie nakręcać ;)
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Surowi rodzice

Post autor: radzimir »

Nie wiem gdzie to napisać, tak więc postanowiłem dodać post w dziale o podobnej tematyce. Powstaje nowy serial paradokumentalny- godzina wychowawcza, to roboczy tytuł. Może już taka informacja się tutaj pojawiła, ale ja jej nie widziałem, :D ciekawi mnie to, gdzie będzie emitowany, dla jakiej telwizji. Tematyka przypomina właśnie surowych rodziców, poszukiwani są uczniowie z 'problemami' oraz ich rodzice, opiekunowie, nauczyciele, ale będzie to serial, a nie realiti szoł.czy ktoś coś wie? Może to zastępstwo za surowych rodziców?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Surowi rodzice

Post autor: prze_kw »

Biorąc pod uwagę doniesienia, że Polsat robi coś podobnego do Masterchefa, nie zdziwiłbym się gdyby "Godzina Wychowawcza" trafiła właśnie tam... ;)
Liczą się tylko Fakty.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Surowi rodzice

Post autor: adik1148 »

http://surowirodzice.tvn.pl/informacje/ ... 076,1.html

TVN planuje kolejna edycje Surowych rodziców ;/ Mam nadzieję , że chociaż w innej porze nadawania
radzimir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wtorek 25 cze 2013, 10:55

Re: Surowi rodzice

Post autor: radzimir »

Jak to jest mozliwe ze tvn chce nadal produkowac ten badziew. Przeciez udzialy, ogladalność były kiepskie. Nie rozumiem :mhm:
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: matik »

czerk pisze:
radzimir pisze:Powstaje nowy serial paradokumentalny- godzina wychowawcza, to roboczy tytuł. ciekawi mnie to, gdzie będzie emitowany, dla jakiej telwizji.
Biorąc pod uwagę doniesienia, że Polsat robi coś podobnego do Masterchefa, nie zdziwiłbym się gdyby "Godzina Wychowawcza" trafiła właśnie tam... ;)
"Godzina wychowawcza" to serial paradokumentalny tworzony na potrzeby TVP.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Surowi rodzice

Post autor: matik »

Tak cicho było o tym programie a tu wiosną jednak będzie i to w nowym paśmie....
Poniedziałki, 22:30.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: lukaszbialas »

matik pisze:Tak cicho było o tym programie a tu wiosną jednak będzie i to w nowym paśmie....
Poniedziałki, 22:30.
Szkoda, że ten program powrócił moim zdaniem jest skandaliczny, zachowanie tych ludzi, którzy są "surowymi rodzicami", jest niebywałe. Szkoda, że TVN promuje przemoc psychiczne, a także niekiedy fizyczną. Oczywiście pokazane zachowania dzieci i młodzieży też jest nieodpowiednie, ale dyscypliną i "surowością" tych problemów się nie rozwiąże.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: lukaszbialas »

lukaszbialas pisze:
matik pisze:Tak cicho było o tym programie a tu wiosną jednak będzie i to w nowym paśmie....
Poniedziałki, 22:30.
Szkoda, że ten program powrócił moim zdaniem jest skandaliczny, zachowanie tych ludzi, którzy są "surowymi rodzicami", jest niebywałe. Szkoda, że TVN promuje przemoc psychiczne, a także niekiedy fizyczną. Oczywiście pokazane zachowania dzieci i młodzieży też jest nieodpowiednie, ale dyscypliną i "surowością" tych problemów się nie rozwiąże.
To zwiastun nowego sezonu "Surowych rodziców", jeszcze bardziej skandaliczny i niebywały jak poprzednie serie. Ten program bardziej nadaje się do Telewizji Trwam, a nie do TVN, bo jestem pewien, że większość widzów TVN nie popiera tych "metod wychowawczych" "surowych rodziców".
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: TheXF »

lukaszbialas ZNÓW zaczynasz tę bezsensowną dyskusję, której byłeś tu "sprawcą" 2 strony wstecz? Daruj sobie i nam. Poważnie :)
Ostatnio zmieniony sobota 08 lut 2014, 23:58 przez TheXF, łącznie zmieniany 4 razy.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: lukaszbialas »

TheXF pisze:lukaszbialas ZNÓW zaczynasz tę bezsensowną dyskusję, której byłeś tu "sprawcą" 2 strony wstecz? Daruj sobie i nam. Poważnie.
Nie zaczynam dyskusji, a stwierdzam fakt.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości