[TVN] Surowi rodzice

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: TheXF »

lukaszbialas pisze:
TheXF pisze:lukaszbialas ZNÓW zaczynasz tę bezsensowną dyskusję, której byłeś tu "sprawcą" 2 strony wstecz? Daruj sobie i nam. Poważnie.
Nie zaczynam dyskusji, a stwierdzam fakt.

Fakt to Ty stwierdziłeś chwilę przed rozpoczęciem swojej poprzedniej dyskusji w tym temacie taki:

Obrazek
( link do postu: viewtopic.php?p=158278#p158278 )

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Surowi rodzice

Post autor: prze_kw »

Proszę wziąć pod uwagę, że "Surowi rodzice" są absolutnie wyreżyserowani, tak jak "Idealna Niania". Ale fakt faktem - program ma żenujący poziom i mam nadzieję że pożegnamy się z nim w czerwcu.
Liczą się tylko Fakty.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Surowi rodzice

Post autor: lukaszbialas »

czerk pisze:Proszę wziąć pod uwagę, że "Surowi rodzice" są absolutnie wyreżyserowani, tak jak "Idealna Niania". Ale fakt faktem - program ma żenujący poziom i mam nadzieję że pożegnamy się z nim w czerwcu.
Skoro są wyreżyserowani to tym większy skandal, jeśli @TheXF nie widzisz nic złego w przemocy to gratuluję. Po za tym to Ty zacząłeś po raz kolejny dyskusję, ja tylko stwierdziłem oczywisty fakt.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Surowi rodzice

Post autor: felek »

Drodzy moi, to jest program TELEWIZYJNY. Jest robiony na potrzeby telewizji, ma dostarczyć ludziom mniejszą lub większą rozrywkę. Program jest wyreżyserowany? Ja myślałem, że każdy program ma reżysera, widocznie są takie, które reżyserów nie mają ;)
W TVP może i miałby mieć jakąś misję, ale w TVN to czysta komercja i czysty zysk ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości