Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: ciasteczkowo :)

Post autor: szarotek »

enigma13 pisze:Widzieliście to?... :)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
Profil wygląda sympatycznie. Mam nadzieję, że AW może go kontrolować :D
HyzioSmietana
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 05 sie 2012, 14:46

Re: Anita Werner

Post autor: HyzioSmietana »

Anita powinna założyc swoje oficjalne konto na Facebooku,tak jak inni dziennikarze i reporterzy TVNu 8)
Obrazek
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

HyzioSmietana pisze:Anita powinna założyc swoje oficjalne konto na Facebooku,tak jak inni dziennikarze i reporterzy TVNu 8)
Też tak uwazam. Przynajmniej będzie miała nad nim kontrolę.
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

szarotek pisze: Profil wygląda sympatycznie. Mam nadzieję, że AW może go kontrolować :D

Profil wygląda sympatycznie, choć ktoś kto nim "zarządza" po dziś dzień nie zaakceptował mego zaproszenia do znajomych :lol2:
AW pewnie i by mogła go kontrolować, gdyby tylko chciała. Pytanie - czy chce :lol: bo mam wrażenie, że nie jest zainteresowana żadną tego typu aktywnością internetową ;)
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

szarotek pisze:
HyzioSmietana pisze:Anita powinna założyc swoje oficjalne konto na Facebooku,tak jak inni dziennikarze i reporterzy TVNu 8)
Też tak uwazam. Przynajmniej będzie miała nad nim kontrolę.

No ba! Pewnie, że powinna założyć sobie i prowadzić takie konto, ale [jak już wyżej napisałam] Pani Anita jakoś w ogóle nie przejawia zainteresowania tego typu tematami. A szkoda :(
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
HyzioSmietana
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 05 sie 2012, 14:46

Re: Anita Werner

Post autor: HyzioSmietana »

Wydaje mi sie ze te publiczne konta innych reporterow to nie ich wlasna inicjatywa,ale po prostu obowiazek,ktory nakazuja im przelozoni.
Obrazek
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

HyzioSmietana pisze:Wydaje mi sie ze te publiczne konta innych reporterow to nie ich wlasna inicjatywa,ale po prostu obowiazek,ktory nakazuja im przelozoni.
Hmm, w takim razie co z obowiązkowym wypełnianiem poleceń przełożonych u Pani Anity?... ;) :D
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Jasne, nie każdy chce "wisieć " na jakimś amerykańskim serwerze. To może niech im zrobią na TVN-owskim?
enigma13
Początkujący
Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: środa 21 lis 2012, 17:46

Re: Anita Werner

Post autor: enigma13 »

szarotek pisze:Jasne, nie każdy chce "wisieć " na jakimś amerykańskim serwerze. To może niech im zrobią na TVN-owskim?
To jest pomysł i to nawet całkiem dobry. Tylko jakoś trzeba by go było podrzucić szanownym władzom tvn'u ;)
"Gdy kobieta, która ma tak wiele do powiedzenia milczy, cisza może być ogłuszająca."
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Po raz kolejny pochwalę AW za wyczucie i styl prowadzenia Faktów.
Teraz biorę się za FpF ... tylko z uwagi na osobę prowadzącą. Dobrze, że nie rozmwia z moimi "faworytami" , bo trzeba by było wyłączyć głos ;) !
p.s. też mam opór przez założeniem konta na Facebooku, ale przyznaję, że oglądam profile :roll:
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

zdaje się, że Anita bardzo ceni sobie swoją prywatność, co często podkreśla w wywiadach, nawet w DDTVN Kinga Rusin kiedyś narzekała, że trudno o niej cokolwiek znaleźć, a Anita na to, że jest z tego bardzo zadowolona
dla mnie ma to swój urok i cieszy mnie to, że nie chodzi od programu do programu i nie opowiada jak prowadzi dom czy ma psa i jakie dżinsy lubi we wtorki ubierać
chociaż to widać gołym okiem, że jest coś takiego jak presja pracodawcy do prowadzenia tego typu działalności jak Facebook czy wywiady w gali
zresztą musi się czasem przypomnieć szerszej widowni żeby istnieć na antenie, takie czasy
ja osobiście w Niej to cenie
marcin_25
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 214
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 16:24

Re: Anita Werner

Post autor: marcin_25 »

ps. zachęcam do udziału w Forumerach 2012

viewtopic.php?f=1&t=6033

wiece na kogo głosować "Miss srebrnego ekranu"
szczególnie w drugiej turze :D
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

eeeee...weekend z AW minął i nie było filmiku pt. "Mam cię ;)" ... ani kuchni.... :ech: ... nie oczekuję wywiadu dla Gali ;) ale takie drobne prywatności, jakie dotychczas były, są mile widziane :D11
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Anita Werner

Post autor: Arecki »

dzisiejsza rozmowa w Anity Werner z panem piętakiem utwierdza mnie w przekonaniu że to baba z jajami :D :D
szarotek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: wtorek 31 sty 2012, 22:38

Re: Anita Werner

Post autor: szarotek »

Arecki pisze:dzisiejsza rozmowa w Anity Werner z panem piętakiem utwierdza mnie w przekonaniu że to baba z jajami :D :D
"Pani Anito, Pani Anito" jakoś dzielnie zniosła, a gdyby zagadał Pani Anitko ;) ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości