[TVN] Narodowy test wiedzy o III RP

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

tvnmaniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 8
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 13:17
Lokalizacja: SZCZECIN

[TVN] Narodowy test wiedzy o III RP

Post autor: tvnmaniak »

Tym razem TVN sprawdzi naszÂą wiedzĂŞ o najnowszej historii Polski. Po TeÂście Na Prawo Jazdy zastanawiaÂłem siĂŞ czy zostanie przygotowany kolejny test, jak siĂŞ okazuje, bĂŞdzie to "Test z III RP" :)
wiadomości bywają dobre lub złe,
informacje potwierdzają się lub nie,
TYLKO FAKTY Z LISEM były niepodważalne
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Fajnie, niestety mo¿e mieÌ jeszcze mniejsz¹ ogl¹dlnoœÌ ni¿ AutoTest...
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie sÂądzĂŞ. Mnie np. bardziej to interesuje niÂż jakiÂś tam test na prawo jezdy. Po mojej stronie stanÂą jak sÂądzĂŞ teÂż wszyscy starsi obywatele, ktĂłrzy tak jak ja interesujÂąs ie politykÂą.
Pozdrawiam - KRASU 8)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Hmmm... ostatnio du¿o zrobi³o siê tych testów w TVN -ie... ALe ten ma szansê siê przebiÌ i byÌ lepiej ogladany ni¿ naprzyk³ad Nardowy test na Prawo Jazdy... ale ró¿nie to bywa z widzami... Czas wiêc pokaze :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Testow zrobilo sie duzo - jak mowi kaseta - poniewaz mozna na nich dobrze zarobic :) . Mnie interesuje zdecydowanie bardziej taki test, niz dajmy na to, test na prawo jazdy. Mozna nie tylko samemu wziasc w takowym tescie udzial, ale i zobaczyc jakich my to madrych ludzi mamy w naszym kraju :roll: .
Pozdrawiam, Filip
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

zdecydowanie wolĂŞ historiĂŞ niÂż kodeks ruchu drogowego... moÂże byĂŚ ciekawie :D
Awatar użytkownika
aramaki
Początkujący
Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:21
Lokalizacja: z Koszalina

Post autor: aramaki »

Obawiam siê, ¿e tvn mo¿e "przegi¹Ì" z tymi testami. Co za du¿o i za czêsto to nie zdrowo.
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

Hej!!
Moim zdaniem TVN nie przegina jeszcze z testami, cieszĂŞ siĂŞ, Âże bĂŞdzie nastĂŞpny i teÂż wolĂŞ ten niÂż test z kodeksu drogowego. Nareszcie sÂą jakieÂś specjalne "eventy", a nie tylko te same programy seryjne ciÂągle. :mrgreen:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

aramaki pisze:Obawiam siê, ¿e tvn mo¿e "przegi¹Ì" z tymi testami. Co za du¿o i za czêsto to nie zdrowo.
CaÂłkowicie siĂŞ zgadzam.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

No i ju¿ po tym quizie. Jakoœ mnie nie zachwyci³. Pe³no wpadek i usterek, poza tym nie mia³ chyba tak rewealacyjnej ogladalnoœci. Najlepszy by³ TEST IQ, nastêpnie AUTO TEST i póŸniej bardzo d³ugo nic i dopiero ten ostatni z III RP.
Jedyny plus za pomysÂł.
:)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Mnie tam siĂŞ nawet odobaÂł, nie ma co! Nie byÂł taki zÂły, ale gdzieÂś ten temat byÂł juÂż zdaje sie poruszany na tym forum. Nie jestem pewien.
Pozdrawiam, Filip
kawiocha

Post autor: kawiocha »

A nie uwaÂżacie, Âże prowadzÂąca Drzyzga rzeczywicie nadaje siĂŞ tylko do talk-show'u? To przerywanie goÂściom, gÂłupie pytania...
KtoÂś kto jÂą tam wpuÂściÂł, musiaÂł byĂŚ niestety pijany, a nikt tego nadal nie zmieniÂł. MoÂże ludzie lubiÂą byĂŚ tratowani jak Âśmiecie :?:
Ostatnio zmieniony sobota 12 cze 2004, 17:07 przez kawiocha, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

No to to tak, zgodze siĂŞ. Nie wiem, chyba zabardzo przezwyczaiÂła sie do tych swoich 'RozmĂłw'. Tam teÂż tak przerywa. Moze starasie opodobniĂŚ do Szczuki. JeÂśli nawet to jej nie wychodzi, bo ona moÂże ma odzywki, ale nie przerywa przynajmniej. A Miecugow tylko mnie ÂśmieszyÂł, bo pociÂł sie jak nieboski stworzenie, co mogÂło byĂŚ winÂą zÂłego naÂświetlenia. Na szczĂŞscie nie byÂło SoÂłtysika.
Pozdrawiam, Filip
kawiocha

Post autor: kawiocha »


Taaa... SoÂłtysik tylko psuje obraz tej stacji. :!: A Miecugowa musieli tam wsadziĂŚ, bo nikt inny nie chciaÂł. Jego miejsce jest w Faktach albo w TVN24. SwojÂą drogÂą, prowadzi bardzo ciekawy program na 24, nazwy nie pamiĂŞtam, rozmawia z ludÂźmi kultury o ÂświatopoglÂądzie, broĂą boÂże o polityce! Pod koniec 2003 byÂł goÂściem u Lema. WyjÂątkowo dobra audycja!
:D
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Mowa tu o programie Inny punkt widzenia.
Ja uwaÂżam, Âże Miecugow nadaje siĂŞ tylko do takich programĂłw (rozmowy nie z politykami), prowadzi go bardzo dobrze.
Gdyby on zacz¹³ prowadziÌ serwisy informacyjne w TVN24 albo Fakty w TVN to chyba bym zrezygnowa³ z ogl¹dania tych programów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości