Programy specjalne - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TiM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 17 lis 2013, 16:19

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: TiM »

Szymon pisze:Anna Jedrzejowska i specjalne wydanie faktów po poludniu
Obrazek
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: pkp »

Dziś chyba też nie będzie "15:00 na żywo", bo nie ma na przewijającym się pasku, a rano było. W takim wypadku fajnie by było jakby pani Ania dziś też poprowadziła "Fakty po południu".
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: sybic »

crystiano69 pisze:Teraz na TVN24 aż roi się od informacji z Ukrainy. Teraz to Ukraina, a nie zimowe igrzyska w Soczi jest w centrum świata.
i żeby te informacje były jeszcze rzetelne...
na razie cały czas pokazują jedną stronę, a z dziennikarskiego obowiązku dobrze by było przekazać relację z punktu widzenia tej drugiej strony.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

Niedzielny program specjalny z okazji kanonizacji obu Papieży od godz. 9:30 poprowadzi Bogdan Rymanowski, a wśród gości będą Brygida Grysiak, Jacek Pałasiński i Szymon Hołownia.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: epsztajnek »

Oooo, a ja już myślałem, że Brydzia po cichu zamknęłą za sobą drzwi na Wiertniczej :rozglada: :)
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: lukaszbialas »

Na antenach TVN24 i TVN24 Biznes i Świat trwa wspólny program specjalny na temat katastrofy samolotu pasażerskiego na Ukrainie. W związku z tym nie nadano dziś w TVN24 programu Tak jest.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Camilo »

Jutro program specjalny w TVN24. Wieczorem zapraszają Katarzyna Zdanowicz i Radosław Mróz ze studia w Warszawie oraz Michał Tracz z Brukseli.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

No nie wiem czy aby na pewno wieczorem, bo od 20:00 zapraszają Andrzej Morozowski i Jacek Stawiski. Może ta dwójka poprowadzi program o 15:00?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Camilo »

Informację o tragicznej śmierci Dariusza Kmiecika z rodziną w specjalnym programie z Katowic podał Kamil Durczok. W studio był zaś Radosław Mróz.

Obecnie na antenie jest plansza z wizerunkiem pary. W logo stacji wpleciono kir, pojawił się też czarny pasek.
D4M14N
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 22 sie 2014, 07:43

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: D4M14N »

Piątkowy program specjalny w TVN24 według mnie był trochę zbędny. Tym bardziej, że to nie było w godzinach 10:00-15:00 lub 16:00-18:00, gdy na antenie nie ma nic ciekawego, lecz w godzinach wieczornych, kiedy to miało być Czarno na białym i Dwie prawdy. Poza tym ta katastrofa to, jak dla mnie, raczej ciekawostka i niech sobie w TVN24 Biznes i Świat to pokazują, bo od tego ten kanał jest, ale w ogólnotematycznym TVN24 wystarczyłaby informacja na żółtym pasku.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Greg Haus »

Już w niedziele specjalny Wieczór Wyborczy w tvn24. Znowu na kilka godzin studio ożyję, będą dynamiczne loty kamerowe, fajne ujęcia, dobra grafika. I Kuźniar, który zrobi ze studia użytek.

Potem nastanie poniedziałek i znów mało dynamiczne i nudnawe prezentowanie informacji wróci do normy
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: matik »

"Czas decyzji - wybory samorządowe" w najbliższą niedziele od 20:00 według ramówki, mimo, że w zapowiedziach z Kamilem Durczokiem podają, że od 20:45.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Łukasz »

Zapraszam, trochę zdjęć z dzisiejszego wieczoru wyborczego: http://www.tvnfakty.pl/podsumowanie-wie ... zego-tvn24
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: Camilo »

Jakoś przestało mnie to wszystko emocjonować, toteż dopiero niespełna godzinę temu włączyłem TVN24 i co zwróciło moją uwagę to nieprzygotowanie Krzysztofa Skórzyńskiego oraz brak PiSowskiej akredytacji dla TVN (czyżby miał być Sobieniowski?).

Warto dodać, że przez całą noc, co godzinę, na antenie pojawiać się będą serwisy informacyjne na żywo, które prowadzi Radosław Mróz.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Programy specjalne - dyskusja ogólna

Post autor: epsztajnek »

Zgadza się, Sobieniowski został zbanowany :))))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości