Marcin Majewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Marcin Majewski

Post autor: matik »

Marcin Majewski jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę magisterską pisał o radiowej sprawozdawczości sportowej. Został uhonorowany stypendium Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego i Międzynarodowej Akademii Olimpijskiej. Jego pasja to olimpizm i żużel. Nie wyobraża sobie życia bez... bajderek.
Warto zaznaczyć, że Majewski został szefem sekcji żużla w nc+ :)

Obrazek
Obrazek
zaptv.minus.com
Na fotografii poniżej, po raz pierwszy w programie żużlowym, ze studia Canal+ dla Canal+, nSport i TVN Turbo
Obrazek
Peter Parker - ncpluszapy.minus.com
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Marcin Majewski

Post autor: matik »

Obrazek
Obrazek
fansportu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: piątek 08 lis 2013, 17:35

Re: Marcin Majewski

Post autor: fansportu »

Witam!

Mam nadzieję, że przeczyta Pan tę informację lub ktoś ją Panu przekaże. Bardzo źle się Pana słucha. Powodem tego jest ciągłe wtrącanie między słowami "mnyy...". Czy Pan ogląda swoje wypowiedzi w telewizji?! Jest to tak strasznie irytujące, że za każdym razem przełączam na inny program, gdy tylko Pan się wypowiada. Jest Pan bardzo dobrym dziennikarzem sportowym, więc powinien Pan zwrócić na to uwagę i wyeliminować ten nawyk. Moja uwaga nie jest złośliwa, chcę tylko aby zdał Pan sobie z tego sprawę.

Pozdrawiam!
fansportu
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 26 gości