[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Project Runway

Post autor: po31 »

Coś czuje że nie zobaczymy Top model na wiosnę, tylko ten program wejdzie w pasmo środę wieczorem czyli 21:30
Paulina00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 09 sie 2013, 14:15

Re: Project Runway

Post autor: Paulina00 »

Nie wiem po co tvn się pakuje w produkcje takich shows. Tyyyle tego naprodukował- MT, XF, TM, YCD itd i jeszcza następny?
Przecież to chyba nie jest przyszłość telewizji. Nie lepiej dodać z 2 seriale? Jeden kryminalny, np. Coś w stylu kości, albo skazany na śmierć, tylko że w 100% w polskiej stylistyce, drugi np. Komediowy, 30 minutowy, lekki, przyjemny np, o 3 studentach, chłopakach, takich ciasteczkach heheh i ich życiu? Taki na maska komediowy z tekstami marii czubaszek! A nie taki kolejny szit. Do tego o 22.30 coś w stylu tomasza lisa na żywo i tyyyyle.

Dla mnie idealnie byłoby gdyby wawa non stop, była raz w tygodniu, z profesjonalną produkcją i znanymi aktorami, a w rolach głównych- tak jak wspomniałam wcześniej- trzech chłopaków debiutanów. Jeden tępak/matoł, drugi gej i trzeci taki zwykły chłopak. Tutył 'chłopcy z klatki B' hehee :D
Wiem, ze to nie ten watek, ale chciałam nawiązać do poprzedniego postu.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Project Runway

Post autor: tomalapt »

Na facebooku Mai Sablewskiej znalazłem jej komentarz: "Już wkrótce wielkie przygotowania do nowej produkcji TVN". Czyżby Pani miała zasiąść w jury RUNWAY?
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

XD XD XD Nie wierzę ...
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

tomalapt pisze:Na facebooku Mai Sablewskiej znalazłem jej komentarz: "Już wkrótce wielkie przygotowania do nowej produkcji TVN". Czyżby Pani miała zasiąść w jury RUNWAY?
Na oficjalnym profilu Sablewskiej nie znalazłem takiego komentarza, więc na przyszłość może podawaj linki w celach weryfikacji, bo na Facebooku łatwo trafić na sztuczny profil.

Co do "Projectu Runway" to są nowe informacje: http://tvnfakty.pl/trwa_nabor_do_project_runway
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Link nieaktywny ;).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

Jak najbardziej aktywny ;) To w innym miejscu dałem nieaktywny ;)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

matik pisze:
tomalapt pisze:Na facebooku Mai Sablewskiej znalazłem jej komentarz: "Już wkrótce wielkie przygotowania do nowej produkcji TVN". Czyżby Pani miała zasiąść w jury RUNWAY?
Na oficjalnym profilu Sablewskiej nie znalazłem takiego komentarza, więc na przyszłość może podawaj linki w celach weryfikacji, bo na Facebooku łatwo trafić na sztuczny profil.

Co do "Projectu Runway" to są nowe informacje: http://tvnfakty.pl/trwa_nabor_do_project_runway
Ale coś w tym musi być. TVN na głównej stronie w sondzie zapytał, który stylista TVNu jest najlepszy. Z 5 czy 6 osób Sablewska uzyskała prawie 70% głosów ;)
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

Przed tym zanim poznaliśmy nową prowadzącą X Factora była podobna ankieta, z tym, że Kazadi w niej nie było ;)
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

Nie wiem jaka sonda była przed X-Factorem, ale wiem jaka jest przed PR ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/an ... nway-w-tvn

A ja bym wolał Magdę Mielcarz niż Anję Rubik jako gospodynię. I mam nadzieję, że nie dopuszczą do jury Sablewskiej... Dużo bardziej widzę tam Dorotę Williams.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

Bardzo podoba mi sie pomysł ;D i anje i mielcarz lubie ;)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Project Runway

Post autor: r_r16 »

Pytanie, czy TVN stać na Anje, i czy jej grafik pozwoli na zaangażowanie się w taki projekt, który jednak trochę czasu zajmuje.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Project Runway

Post autor: prze_kw »

Według informacji Super Expressu jurorami w programie mają być Anna Przybylska, Joanna Przetakiewcz oraz Michał Piróg i Anja Rubik/Magda Mielcarz. Ostatnia dwójka ma pełnić również rolę gospodarzy.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

w sumie to prócz Przetakiewicz byłoby to zbyt oklepane jury. Ale SE często się myli, więc może i tym razem to jakiś fake.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość