[TVN] Project Runway

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Project Runway

Post autor: felek »

Z Pirógiem mogą już sobie dać spokój ;)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Raczej to plotka. W DDTVN z tego, co pamiętam mówili, że w jury będą 2 osoby + 3 wymienna + prowadzący też jest jurorem. I mają to być profesjonaliści.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

Przetakiewicz i Rubik byłyby jasymi punktami programu ;d
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

Adrian ;P pisze:Raczej to plotka. W DDTVN z tego, co pamiętam mówili, że w jury będą 2 osoby + 3 wymienna + prowadzący też jest jurorem. I mają to być profesjonaliści.
A no plotka -nie spojrzałem na ilość osób, a regulamin programu jasno mówi, że tylko 3 osoby będą w jury (w tym może być prowadzący).
qba5000
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2013, 10:29

Re: Project Runway

Post autor: qba5000 »

Przybylska na instagramie zdementowała plotki. Zamiast niej w jury widziałbym Małgorzatę Kożuchowską, bo po pierwsze jest ikoną mody, a po drugie niedługo zostanie bez pracy w TV. Zdejmują rodzinkę, nie wiadomo jak utrzyma się Prawo Agaty, więc to szansa dla niej. Natomiast zamiast Przetakiewicz lepiej wypadłaby jakaś znana modowa bloggerka (Merceden, Maffashion, Macademian Girl) czy aktorka, znawczyni mody Ada Fijał. A na trzecim fotelu widziałbym jakiegoś projektanta lub duet (Bohoboco, Paprocki&Brzozowski). To takie moje luźne sugestie, mam nadzieję, że coś się sprawdzi. ;)
klaudia12055
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51

Re: Project Runway

Post autor: klaudia12055 »

Po co te meile na które mozna wysyłać pomysły na nowe programy jeśli się spodobaja to odpowiadaja jeśli pomysł jest słaby to ie .Logiczne...
A więc pytam dlaczego skoro ponad rok temu około kwietnia 2012 roku wysłałam pod wskazany Mi adres meila!!(otrzymałam adres meila od sekretarki do osoby zajmującej sie taka własnie produkcją) i oczywiście wyjaśniła że jeśli pomysł wpadnie w gusta to sie odezwą...A więc czekałam ponagliłam jeszce jednym meilem aby może dali Mi jakieś wskazówki co dalej mogę z tym zrobić.Ale przechodząć do sprawy.Właśnie w kwietniu 2012 roku wysłałam opisany w skrucie pomysł na progream coś w stylu Project Runway tylko mój program był zatytuowany Project Stylista!!Co ja przez to mam sobie myśleć i rozumieć ??Czemu nie otrzymałam żadnej informacji o tym że program już był w planach ale....poprostu uważam że ;podsunełam telewizjio bardzo dobry pomysł .Pani Ewa Leja wyprodukowała kolejny HIT ale szkoda , że nikt nie odpisał Mi nawet na głupiego meila typu jest juz w planach taki program dziękujemy!!!A teraz przydało by sie aby ktoś sie tym zainteresował czy już program był wcześniej wyreżyserowany i poprostu czekał na swoj czas.
Zawsze szanowałam ta stacje ale jestem zdruzgotana i bardzo było Mi przykro jak tylko zobaczyłam zwiastun nowego Programu PR byłam w wielkim szoku!!!

Co Wy o tym sądzicie>???Czy coś można z tym zrobić??
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Project Runway

Post autor: matik »

Program, który będzie emitowany wiosną jest na zagranicznej licencji, więc jeżeli chodzi o jakąkolwiek rekompensatę, za wykorzystanie pomysłu, to Tobie się to nie należy, bo to jednak nie jest Twój pomysł. Co innego, gdyby okazał się Twoim autorskim i byłoby to do udowodnienia, to wtedy mogłabyś na coś liczyć. A czy w kwietniu 2012 roku, czyli 1,5 roku temu były plany na temat stworzenia programu opartego na takiej formule to trudno powiedzieć. Tego prawdopodobnie Ty jak i my nigdy się nie dowiemy. Teraz na koniec września dopiero zakończyły się zgłoszenia do programu, więc nie mógł też wcześniej powstać i czekać na emisję. Odcinki będą dopiero nagrywane.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

OFICJALNIE !
Ana Rubik prowadząca , Przetakiewicz jurorką !
Podoba mi sie kierunek , w którym idzie TVN :) Sama górna półka !
klaudia12055
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51

Re: Project Runway

Post autor: klaudia12055 »

Oczywiście jak najbardziej zgodzę się że jest na zagranicznej licencji tak jak wszytko inne co ściągamy z zagranicy czyli X FACTOR czy inne programy.Nie mniej jednak uważam że można było poradzić Mi jako osobie która zaproponowała jakiś pomysł (może nie mój co w tej chwili jest najmniej ważne)co dalej zrobić czy szukać sponsora na wyemitowanie czy w którym kierunku trzeba iść a tak to po prostu uważam ze podsunełam stacji znakomity pomysł na nowy program który będzie na pewno strzałem w 10!!!Każdy musi od czegoś zacząć czyli każdy jeden program był ściągnięty i reżyserowane były przez firmy produkcyjne więc nie rozumiem czego nie zapytano Mnie o mój program .A co najważniejsze mój program miał się opierać na czymś podobnym a, nie kropka w kropkę ściągać tak jak Project Runway został opisany!!Niesztuką jest coś ściągnąć tylko można coś przerobić na nowe lepsze ale, podobne.Tak czy inaczej potraktowano Mnie obojętnie sami na pewno nie wpadli producenci TVN na ten pomysł jestem tego pewna .
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Project Runway

Post autor: Trzeciak »

Za niecałe dwa tygodnie stacja Fox Life startuje z podobnym programem pt. "Projektanci na start", który jest autorskim projektem ATM-u. Więc jak widać, można pewne rzeczy ominąć.
klaudia12055
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 paź 2013, 12:51

Re: Project Runway

Post autor: klaudia12055 »

A no właśnie o to Mi chodzi Dziekuje z ainformacje:)Nie musiał to byc program na licencji tylko cos podobnego, wymyslonego, pozmienianego przeze mnie ,tak właśnie myśłałam widz wysłał pomysł ktoś tam z góry go przeczytał ,nie skontaktował się ze mną bo po co wciągać w to "zwykłych szarych ludzi".Więc po co te oszustwa że mozna mieć szanse itp.podaja meile gdzie wysyłać pomysły,pewnie nie tylko ja jestem w ten sposób potraktowana. Powinni co kolwiek odpisać?! Prosiłam o pomoc co dalej,czy znależć producenta czy co tu robić...i tym sposobem teraz bym mogła (jak by sie udało)wyemitowac fajny program sama to niestety nie po TVN go podkradł.:)Ale mam sporo pomysłów już wiem jak to zrobić więc teraz kwestia super pomysłu i może konkurencja będzie łaskawsza. :D
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Project Runway

Post autor: adik1148 »

Znamy oficjalne jury programu ! ;D ( + foty z planu !) :

http://projectrunway.tvn.pl/aktualnosci ... 04579.html
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/pr ... a-widownia

Wprawdzie to trochę co innego, ale "Projektanci na star" w FOXie nie okazali się hitem. Program miał średnio 16 tys. widzów - jest to oczywiście wynik lepszy niż średnia stacji i moglibyśmy to uznać za hit gdyby nie to, że zagraniczne seriale jak "Chirurdzy" potrafią zdobyć tam nawet 186 tys. widzów.

Daje to do myślenia, czy "Project Runway" przyjmie się lepiej. Wiadomo - nie będzie to oglądalność rangi FOXa, ale zapewne koło 2 mln widzów. Mimo to myślę, że może być ciężko z tym programem - to jednak zupełnie coś innego niż "Top Model".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Project Runway

Post autor: Adrian ;P »

Program będzie trwał 60, a nie 45 minut. Emisja 21:00-22:15.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Project Runway

Post autor: kamico7 »

To "Na językach " się przesuną o kilkanaście minut
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość