Wiosna 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

kamico7 pisze:= Znaczy to co ma teraz Prokop to jest fajne dla widza , bo nie ma go wszędzie i wiosną go nie ma prawie wcale jedynie w DDTVN a jesienią jest jeszcze w MT, ale gdy do tego dojdzie jeszcze Mamy Cię ( też mi jego osoba za bardzo tam nie pasuje) to boję się że go będzie za dużo.Mogę się mylić , ale na razie mam takie przeczucie.Dlatego co już powtarzam od momentu kiedy Chylińska dostała pracę w MG ,że najbardziej na tych wszystkich decyzjach może ucierpieć właśnie Mam Talent.
Jeśli jest to jakaś osobowość medialna, to specjalnie przeszkadzać to nie będzie jego obecność w kilku programach. Przywołam przykłady z TVP, gdy Tomasz Kammel oprócz studia oprawy prowadził także m. in. "Randkę w ciemno" i kilka innych programów rozrywkowych, i jakoś to specjalnie nie przeszkadzało.
W ogóle to jest ostatni sezon z grupą ITI , bo jesień najprawdopodobniej z nowym właścicielem, więc może Jesień nie będzie już taka bogata , bo właściciel będzie chciał oszczędzać
Albo jeszcze bardziej doinwestować w ramówkę. ;) Choć specjalnych wielkich zmian bym się nie spodziewał.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Właśnie pamiętajmy o tym że od kwietnia, czy aja TVN bedzie mial nowego wlasciciela, wiec przyszle ramowki moga wygladac zupelnie inaczej, czesc porgramow moze zniknac z anteny, a pojawic sie zupelnie innei moze stacja zainwestuje wiecej z nowosci zwiazane z filmami i nowymi serialami zagranicznymi wiosna 2015 to juz ostatni sezon z grupą ITI. Więc to ze tej wiosny bedzie YCD czy Projcet Runway, czy tez Mamy cię czy
Mali giganci nie oznacza ze te porgramy z nowym wlascicielem beda w przyszlosci funkcjonować
i tak samo to sie tyczy MT Top model Mastrechef, jesienna ramowka moze zostac obrucona zupelnie do gory nogami. To zalezec bedzie od nowego wlasciciela
Ostatnio zmieniony środa 04 lut 2015, 22:10 przez matik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: PAMIĘTAJ, ŻE ISTNIEJE OPCJA EDYTUJ JEŚLI CHCESZ COŚ DODAĆ DO SWOJEJ WYPOWIEDZI.
miwaszkiewicz
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: poniedziałek 15 lut 2010, 21:02

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: miwaszkiewicz »

Co do "Top model" to chyba w miarę pewne, że jesienią pojawi się kolejna edycja? Pisały o tym niektóre portale i tutaj na forum również padła odpowiedź, iż kolejna edycja pojawi się właśnie jesienią... Mylę się?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

po31 pisze:Właśnie pamiętajmy o tym że od kwietnia, czy aja TVN bedzie mial nowego wlasciciela, wiec przyszle ramowki moga wygladac zupelnie inaczej, czesc porgramow moze zniknac z anteny, a pojawic sie zupelnie innei moze stacja zainwestuje wiecej z nowosci zwiazane z filmami i nowymi serialami zagranicznymi wiosna 2015 to juz ostatni sezon z grupą ITI. Więc to ze tej wiosny bedzie YCD czy Projcet Runway, czy tez Mamy cię czy
Mali giganci nie oznacza ze te porgramy z nowym wlascicielem beda w przyszlosci funkcjonować
i tak samo to sie tyczy MT Top model Mastrechef, jesienna ramowka moze zostac obrucona zupelnie do gory nogami. To zalezec bedzie od nowego wlasciciela
Tak, nowy właściciel nagle będzie likwidował hity, które są źródłami przychodów, tylko dlatego, że ma takie "widzimisię". :/ To nie TVP, gdzie władze ignorują zdanie widzów i wprowadzają zmiany względem własnego gustu.

Nie sądzę, by nowy właściciel aż tak by "zgłupiał" żeby tylko inwestować w seriale zagraniczne i filmy. To nie są już lata 90, a zagranicą każda stacja walcząca o czołowe lokaty na rynku wprowadza własne produkcje.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Mam coś przeczucie,że Mam talent moze juz nie wrocic jesienią Prokop Holownia poprowazdą mamy cię natomiast Agnieszka Chylinska przeszla, do Mali giganci, a Agustin Egurolla wrocil do You can dance, wiec czasami moze pojawic sie jesienia nowy format, albo wroci X Facotr, badz tvn postawi na 2 edycje malych gigantow juz jesienią jesli program okaze sie Hitem wiosennej ramowki.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Już gdzieś napisałem, że jesienią pojawi się kolejna edycja "Mam Talent". To, że większość ekipy jest w tej chwili w innych programach o niczym jeszcze nie świadczy.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: tomalapt »

Ja zauważyłem taką zależność, programy telewizyjne TVN których partnerami byli RMF FM bądź Radio ZET zawsze odnosiły kolosalny sukces.
Radio ESKA, wspierająca obecnie większość formatów stacji nie dostarcza takiego widza jak pozostali dwaj giganci.

Zostanę zaraz wyśmiany, co za znaczenie ma partnerstwo ze stacją radiową do wyników oglądalności stacji telewizyjnej. Ma ogromne znaczenie, obserwuję ową zależność od 10 lat. ;)

Popularnym stacjom FM udaje się zyskiwać kilkukrotnie wyższe wyniki "oglądalności/słuchalności" niż stacjom TV, taka współpraca i wzajemne promowanie jest naprawdę ważne i wartościowe.

To samo dotyczy współpracy z portalami internetowymi: Onet, WP, Interia...

TVN zachowuje się ostatnio jak takie małe dziecko, myśli że bez żadnej promocji i współpracy z innymi jest w stanie uzyskać rzeszę widzów. Tak niestety nie jest (co pokazują wyniki oglądalności). To samo dotyczy pozycji stacji w naziemnej telewizji cyfrowej, TVN przyjął na klatę kiepskie miejsce w odbiornikach, no przecież ich genialna marka sama się obroni... huehuehue
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

jak informują dziś WM, w sobotnie wiosenne popołudnia na antenie TVN zagości program rodem z TTV - Odlotowy Ogród (pora wszakże idealna na prace przy domu). Czas pokaże, na jak długo zadomowi się w ramówce i ile zdoła dla stacji zarobić (product placement itd).
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jeśli się nie mylę - program miał się pojawić w głównym TVN-ie już jesienią 2014 roku.

A posunięcie stacji jak najbardziej logiczne. Skoro "Perfekcyjna Pani Domu", której pierwsza seria była w TVN Style (z wyjątkiem pierwszego odcinka w TVN-ie) okazała się na głównej antenie sukcesem - także tym finansowym, to dlaczego ma się to nie udać z "Odlotowym Ogrodem". To nie jest jakaś specjalnie droga produkcja, a na TVN-ie program ma okazję zarobić więcej niż w TTV - chociażby z wyższych kosztów czasu reklamowego.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: matik »

Trzeciak pisze:Jeśli się nie mylę - program miał się pojawić w głównym TVN-ie już jesienią 2014 roku.
Na TVN emitowane były na zwiastuny zachęcające do udziału w programie, jednak na tyle późno, że późną jesienią by chyba najwcześniej ruszyli z emisją, więc może po prostu przesunęli na wiosnę.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: po31 »

Na jakim kanale bedzie jutro emitowana konferencja wiosennej ramowki tvn.?
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

TVN24, ale może ktoś potwierdzi z oficjalnego źródła, żeby nie było...
To tylko moje skromne zdanie
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: prze_kw »

Nie ma póki co informacji o transmisji konferencji - biorąc pod uwagę napiętą sytuację w kraju, w TVN24 może nie być transmisji.
Liczą się tylko Fakty.
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: kamico7 »

Mogliby zrobić na veedo.pl :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Wiosna 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jestem ciekaw kto z ekipy "YCD" będzie reprezentował ją na jutrzejszej konferencji, tym bardziej, że w Sevilli trwają nagrania obozu szkoleniowego i wyboru czternastki do programów na żywo.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości