[TVN] Wszystko o Miriam

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

miriam

Post autor: zadra »

sqr3byk:Macie tu troche fotek Miriam (Victoria - znana z innej branzy) http://www.shemale.freeservers.com/victoria.html ) tylko sie nie przestraszcie ! pozdro
:!: UWAGA, BARDZO ÂŚMIAÂŁE SCENY EROTYCZNE :!:
Jezeli nie chcesz ich oglÂądaĂŚ - nie kilkaj.
wreszcie udaÂło mi siĂŞ zobaczyĂŚ te zdjĂŞcia! :D czy to rzeczywiÂście Miriam, jakoÂś nie mogĂŞ do koĂąca jej rozpoznaĂŚ :?:

Natomiast musze powiedziec, Âże same zdjecia facynujÂące! :D Zachwyca ta wieloÂśc moÂżliwoÂści osiÂągania satysfakcji seksualnej, nie? :D a jednoczesnie zanegowanie naszych stereotypowych wyobraÂżeĂą na temat tego co oznacza bycie mĂŞzczyznÂą, kobieta, czym jest seks, co znaczy partnerstwo itd :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Szczerze mowiac zadziwia mnie popularnosc programu! Wczoraj w szkole ogladaniem programu pochwalila sie jedna z moich nauczycielek. Odzew w klasie przerosl moje oczekiwania :lol:

PS. Chociaz bardziej dramatycznie bylo 1h wczesniej kiedy okazalo sie ze kolega z klasy nie wiedzial co sie stalo w Azji .SZOK :shock:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

baryla pisze:PS. Chociaz bardziej dramatycznie bylo 1h wczesniej kiedy okazalo sie ze kolega z klasy nie wiedzial co sie stalo w Azji .SZOK :shock:
Z ca³ym szacunkiem, ale ten kolega to albo g³¹b totalny, albo odludek. :?
sqr3byk pisze:Macie tu troche fotek Miriam (Victoria - znana z innej branzy) http://www.shemale.freeservers.com/victoria.html ) tylko sie nie przestraszcie ! pozdro
Szymcio, czy uwaÂżasz, Âże takie linki moÂżna publikowaĂŚ na Forum i czy nie przekraczajÂą one granicy dobrego smaku...? Bo ja myÂślĂŞ, Âże tak. :o
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

popieram przenieœÌ to gdzie indziej... wsyscy wiemy gdzie.... :evil:
Android <3
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

A czy ten sq3byk wie ze jest forum erotico??
Żartowałem.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Maciek: Ale popatrz - zadrĂŞ np. te zdjĂŞcia fascynujÂą :D

Przy linku znajduje siê ostrze¿enie, wiêc ka¿dy kto ma zamiar tam wejœÌ mo¿e siê domyœliÌ czego siê tam spodziewaÌ.
A w ogĂłle to nikt nie zmusza ludzi do ogladania tych brzydkich zdjĂŞĂŚ.
Co innego byÂłoby, gdyby te fotki wklejone byÂłyby bezpoÂśrednio do tematu.

Ja osobiœcie nie dosta³em ¿adnej proœby na PW o usuniêcie tego linka z forum, ale je¿eli wiêkszoœÌ tego chce - nie ma sprawy.
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Ja siê za wiêkszoœÌ wypowiadaÌ nie bêdê, bo to by³oby nie fair. Mo¿e zostaÌ, ja i tak ju¿ nie kliknê. No, i nie radzê. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dokÂładnie... ja rĂłwnieÂż...
Android <3
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

WÂątek nie powinien byĂŚ tam gdzie byÂł i to w caÂłoÂści. Winny jest sam TVN Âże coÂś takiego nadaje. Jest ostrzeÂżenie. Ja teÂż daÂłem adres mswia.pl i wÂątek nie byÂł przenoszony, a tam teÂż jest golizna.

Jak siĂŞ Pochanke rozbieÂże dla Playboy'a, to bĂŞdziemy tylko tutaj sobie o tym rozmawiaĂŚ?
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

michal pisze:Jak siĂŞ Pochanke rozbieÂże dla Playboy'a, to bĂŞdziemy tylko tutaj sobie o tym rozmawiaĂŚ?
Michale wybaczê tê z³oœliwoœÌ, ale co powie Twój pracodawca kiedy dasz mu podanie z takim bykiem? :lol: :lol: :twisted: :twisted:

PS Tylko mi isĂŞ nie gniewaj! :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:ale co powie TwĂłj pracodawca kiedy dasz mu podanie z takim bykiem?
Nidz. Po prostó od¿óci je. ;)
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Andy pisze:A co wg ciebie swiadczy o gejowskim charakterze MTV? To Âże dali kilka odcinkĂłw Dismissed z trzema facetami? Jesli tak to gratuluje!
Wystarczy poczytaÌ WirtualneMedia (bo MTV PL ju¿ nie ogl¹dam), aby zauwa¿yÌ, ¿e nie by³ to jeden program, a wci¹¿ nowe formaty z gejami w roli g³ównej. ¯e nie wspomnê o tych programach, które produkuje angielskie MTV i tylko czekaÌ, a¿ wkrocz¹ do Polski. Ech... trochê przywoitoœci by siê przyda³o w tej naszej TV.

GratulowaĂŚ mi nie musisz. Pogratuluj sobie, Âże potrafisz ten kanaÂł oglÂądaĂŚ. Bo ja jakoÂś nie umiem. Pod wzglĂŞdem muzycznym coraz gorzej, a programy rozrywkowe na najniÂższym poziomie.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

michal pisze:
doktorfaustus1 pisze:ale co powie TwĂłj pracodawca kiedy dasz mu podanie z takim bykiem?
Nidz. Po prostó od¿óci je. ;)
A ja myŸle, ¿ê cie p¿yjmie. :)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

No i jak tam? By³ drugi odcinek, pierwsze randki. Wywali³a Tobiego - najbardziej dziecinny, niesmia³y, ma³omówny i staraj¹cy siê to wszystko nadrobiÌ sztucznym uœmiechem, który wyp³ywa jednak z jego spiêcia. Z drugiej strony to on mia³ podejrzenia, ¿e Miriam to mo¿e byÌ facet i nie poszed³ na ca³oœÌ - nie trzyma³ za rêkê, nie ca³owa³ siê na randce. Tak czy siak - wybór mia³a prosty.

Arrow miaÂł problemy z okreÂśleniem pewnego goÂścia, ktĂłry go urzekÂł. Tak wiĂŞc spis uczestnikĂłw - moÂże bĂŞdzie wtedy Âłatwiej dyskutowaĂŚ.

Tom - blondyn, cwaniak, ratownik (wszystko co sportowe na razie wygrywa)
Dom - blondyn, starszy, jakiÂś wojskowy - marine (niski gÂłos)
Aron - kucharz, ciemniejsza karnacja (w okularach)
Scott - trener sportĂłw walki (przypomina mi Gulczasa :) )
Mark - starszy, tekÂściarz piosenek (olbrzymi tatuaÂż na barku)
Toby - dziecko, ktĂłre teraz wyleciaÂło

Miriam - wiadomo
Tanner - komandos
Tim - prowadzÂący

Emisja tego odcinka miaÂła swojÂą premierĂŞ w Anglii 29 lutego 2004.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no wÂłaÂśnie Toby byÂł najfajniejszy z nich wszystkich wedÂług mnie, wygladaÂł jak normalny facet :? :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości