Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Dzisiaj chyba po wieczorny wydaniu faktów jesienny spot? na wiosnę tak było :) ciekawe jaki będzie :)

http://www.tvn.pl/wideo/zobacz-najnowsz ... 0,0,0.html

sorry już jest nie zauważyłem. Lol ale ten spot jest tak słaby że go nie zauważyłem... 4/10 z maskotką było lepsze.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
alik79
Początkujący
Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: środa 15 cze 2011, 15:36

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: alik79 »

Cieszy przywrócenie zamkniętej telenoweli popołudniowej. Ja uważam że wszystkie poprzednie cztery były ok.
Szkoda że tylko jeden serial co tygodniowy. W ramówce powinny być 2 lub 3 seriale po za Aż po Sufit umieścił bym dwa inne seriale 45 minutowe. Jeden kryminalny środa 21:30 (program Kto poślubi mojego syna umieścił bym w niedzielę o 18:00, a Ugotowanych o 17:00 poza tym jest to program zrobiony słabo realizacyjnie podobnie jak Mamy cię. TVN powinien zrezygnować ze współpracy z firmą Erly Grey). Trzeci serial powinien być nadawany w czwartki o 21:30 i być serialem komediowym bo wiadomo że Kuchenne rewolucje będą o 20:45.
Yoda_S_W
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 379
Rejestracja: sobota 01 sie 2015, 07:51
Kontakt:

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Yoda_S_W »

Ja się trochę boję o MasterChefa oby przez Aplauz Aplauz nie opadły wyniki MasterChef, jak wiemy pierwszy sezon ma jak dotąd najlepsze wyniki, następnie trzeci sezon, drugi sezon miał najsłabsze z tego co wiem. MasterChef musi się bardzo postarać żeby przynajmniej utrzymać oglądalność III sezonu lub go podnieść po pobić pierwszy może być ciężko.
Niech moc będzie z wami!

( I’m one with the Force. The Force is with me.) – Chirrut Îmwe
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Katniss14 pisze:Ja się trochę boję o MasterChefa oby przez Aplauz Aplauz nie opadły wyniki MasterChef, jak wiemy pierwszy sezon ma jak dotąd najlepsze wyniki, następnie trzeci sezon, drugi sezon miał najsłabsze z tego co wiem. MasterChef musi się bardzo postarać żeby przynajmniej utrzymać oglądalność III sezonu lub go podnieść po pobić pierwszy może być ciężko.
Będzie ciężko. W tym czasie na TVP 1 będzie leciał 'Rolnik szuka żony", a jak wiadomo miał on 4 milionową oglądalność.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

alik79 pisze:Cieszy przywrócenie zamkniętej telenoweli popołudniowej. Ja uważam że wszystkie poprzednie cztery były ok.
Szkoda że tylko jeden serial co tygodniowy. W ramówce powinny być 2 lub 3 seriale po za Aż po Sufit umieścił bym dwa inne seriale 45 minutowe. Jeden kryminalny środa 21:30 (program Kto poślubi mojego syna umieścił bym w niedzielę o 18:00, a Ugotowanych o 17:00 poza tym jest to program zrobiony słabo realizacyjnie podobnie jak Mamy cię. TVN powinien zrezygnować ze współpracy z firmą Erly Grey). Trzeci serial powinien być nadawany w czwartki o 21:30 i być serialem komediowym bo wiadomo że Kuchenne rewolucje będą o 20:45.
W jeden dzień seriale po 45 minut? Sorry, ale to nie USA. U nas by się to nie sprawdziło.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

prze_kw pisze:Ukryta Prawda o 17, ale półgodzinna.
WM podają, że Ukryta prawda będzie od września w starym paśmie o 17.00, a od października kiedy wejdzie Singielka, albo Ukryta Prawda będzie miała przerwe w emisji albo zostanie przesunięta na 16.30:
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cz ... owce-wideo#
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

A mnie ciekawi, co tvn zaproponuje w czwartki ok. 21.50?
To tylko moje skromne zdanie
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Pewnie te pozycje, które dotąd były o 22:30, czyli filmy.

Swoją drogą - taka mała sensacja na konferencji :D: http://tv.se.pl/rozrywka/wojewodzki-ratuje-tvn,9732/
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Jak dla mnie w to miejsce o 21:50 mógłby od wiosny wejść Piekielny hotel, który Kuchenne rewolucje by pociągnęły.

A jesienią pewnie polskie filmy - przez pierwsze 1,5 miesiąca mogliby zrobić cykl Prawdzicyh historii bo w całości puszczali je tylko 1 raz kilka lat temu - w tej chwili na antenie było 5 pozycji - Cisza / Krzysztof / Laura / Bokser / Nad życie. Jesienią premierę powinien mieć Mój biegun i Oszukane.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Układ popołudniowy też nie jest do końca jasny. Bo jeśli Singielka o 17.30, to Rozmowy w Toku pewnie zaczną się pozniej, bo o 16.30. A może o 15.30, a w tym miejscu pojawi się Szkoła? Tylko potem zabraknąć może pozycji, by wypełnić czas na powtorki pomiędzy 11 a 15.30.
To tylko moje skromne zdanie
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Coś tam pewnie wymyślą.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

michal_borkowski pisze:Układ popołudniowy też nie jest do końca jasny. Bo jeśli Singielka o 17.30, to Rozmowy w Toku pewnie zaczną się pozniej, bo o 16.30. A może o 15.30, a w tym miejscu pojawi się Szkoła? Tylko potem zabraknąć może pozycji, by wypełnić czas na powtorki pomiędzy 11 a 15.30.
"Ukryta Prawda" zostaje na stałej porze, ale będzie też skrócona o pół godziny.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: lukaszbialas »

Trzeciak pisze:
michal_borkowski pisze:Układ popołudniowy też nie jest do końca jasny. Bo jeśli Singielka o 17.30, to Rozmowy w Toku pewnie zaczną się pozniej, bo o 16.30. A może o 15.30, a w tym miejscu pojawi się Szkoła? Tylko potem zabraknąć może pozycji, by wypełnić czas na powtorki pomiędzy 11 a 15.30.
"Ukryta Prawda" zostaje na stałej porze, ale będzie też skrócona o pół godziny.
WM tą informację zdemontowały.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Szczerze mówiąc to popołudniowe pasmo od października widziałbym tak:
14:30 Rozmowy w toku (zmiana godziny emisji, bo szkoły przed 15. nie widzę, a o tej porze RWT mogłyby zmierzyć się z polsatowskim DKZMŻ)
15:30 Szkoła
16:30 Ukryta Prawda
17:30 Singielka
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Polsat od jesieni nie będzie już prawdopodobnie pokazywać DKTMŻ :) Codziennie będą teraz Słoiki.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości