Jesień 2015 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Trzeciak pisze:Ale dojdzie, bowiem producenci już potwierdzili, że latem ekipa wróci na plan, by kręcić nowy sezon serialu.
Felippe pisze:
Adrian ;P pisze:Prace nad nowym serialem trwają i to już od dawna :) Zapewne niedługo oficjalnie poznamy wszystkie informacje.
Pewnie znowu jakieś serialowe romansidło. Głowna bohaterka zakocha się w głównym bohaterze, ale są pewne przeszkody, żeby byli razem. I będą się do siebie docierać przez kolejne 10 sezonów.
W kwestii serialów (jak i programów rozrywkowych) chyba nie da się do końca wymyślić czegoś zupełnie nowego.
Fakt, bo wszystko już było w Ameryce.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Wszystko było już chyba wszędzie na świecie. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: michal_borkowski »

Adrian ;P pisze:5 edycja "Top Model" i 4 "MasterChefa" też się pewnie pojawią. No i 2 "Kto poślubi mojego syna?".
Najbliższe wyniki niedzielnych seriali pewnie dadzą odpowiedź na ich kontynuacje na jesień.
Moje typy i ich miejsca w jesiennej ramówce: pon 21. 30 - Mamy cię! (skoro już ma być 2 edycja), wt 21. 30 - Nowy serial w miejsce "Prawa Agaty"; 22. 30 - Kuba Wojewódzki (ostatni sezon?); śro 21. 30 Top Model; czw. 21. 30 Kuchenne Rewolucje/Piekielny Hotel; sob. 20.00 - Mam talent; ndz. 20. 00 - Masterchef, 21. 00 - Surowi Rodzice (względnie nowy format); 21. 55 Nie Rób scen; 22. 25 Na językach
To tylko moje skromne zdanie
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Skoro Wiosną TVN reaktywował "Mamy Cię" i postawił na dzieciaki, to Jesienią może zrobił by to samo?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Jesienią "Małych Gigantów" nie będzie, bo wraca "Mam Talent", do którego już w następny weekend rozpoczną się precastingi.
michal_borkowski pisze:
Adrian ;P pisze:5 edycja "Top Model" i 4 "MasterChefa" też się pewnie pojawią. No i 2 "Kto poślubi mojego syna?".
Najbliższe wyniki niedzielnych seriali pewnie dadzą odpowiedź na ich kontynuacje na jesień.
Moje typy i ich miejsca w jesiennej ramówce: pon 21. 30 - Mamy cię! (skoro już ma być 2 edycja), wt 21. 30 - Nowy serial w miejsce "Prawa Agaty"; 22. 30 - Kuba Wojewódzki (ostatni sezon?); śro 21. 30 Top Model; czw. 21. 30 Kuchenne Rewolucje/Piekielny Hotel; sob. 20.00 - Mam talent; ndz. 20. 00 - Masterchef, 21. 00 - Surowi Rodzice (względnie nowy format); 21. 55 Nie Rób scen; 22. 25 Na językach
"Surowi Rodzice" raczej nie wrócą. "Kto poślubi mojego syna?" już prędzej.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Jesienią "Małych Gigantów" nie będzie, bo wraca "Mam Talent", do którego już w następny weekend rozpoczną się precastingi.
Tylko, że mi nie chodziło o "Małych Gigantów" a o "Dzieciaki z klasą" z Martyną Wojciechowską w roli prowadzącej :)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Oj, szanse by taki program powrócił do TVN-u są - na razie małe. Zresztą sama zainteresowana będzie nagrywać kolejną serię "Kobiety na krańcu świata". ;) No, ale kto wie - w końcu "Mamy Cię" miało nigdy nie wrócić, a jednak wróciło. :)
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:Oj, szanse by taki program powrócił do TVN-u są - na razie małe. Zresztą sama zainteresowana będzie nagrywać kolejną serię "Kobiety na krańcu świata". ;)
"Mamy Cię" powróciło, mimo, że chyba nikt się tego nie spodziewał. TVNowi brak teleturniejów a taki powrót był by dobrym ruchem, ponieważ Martyna Wojciechowska pracuje dla TVNu, więc żadnej zmiany by nie wprowadzili- raz, dwa to po sukcesie MG może ten kierunek TVN powinien obrać. Jakoś z "Milionerami" kiedy TVN reaktywował nie miał problemu. To wtedy, też była zaskakująca decyzja.
Co do "Kobiety..." to po zakończeniu nagrań, można by było nagrać "Dziciaki" i wyemitować je najpóźniej w połowie września lub od października.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

No właśnie - "Mamy Cię" powróciło, ale nie radzi zbyt dobrze - ostatni wynik w wys. 1,9 mln widzów i liczne krytyczne opinie o formacie świadczą o tym, że format długo miejsca w TVN-ie nie zagrzeje.

A teleturniejów - poza TVP - nie ma na antenach stacji telewizyjnych, bo specjalnie na takie produkcje popytu nie ma. Co innego na liczne duże pozycje rozrywkowe.
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

Trzeciak pisze:No właśnie - "Mamy Cię" powróciło, ale nie radzi zbyt dobrze - ostatni wynik w wys. 1,9 mln widzów i liczne krytyczne opinie o formacie świadczą o tym, że format długo miejsca w TVN-ie nie zagrzeje.
Ale wiadomo dlaczego. Raz- brak Szymona Majewskiego, Dwa- nieodpowiednia pora emisji, niedziela 20:00 (konkurencja z "Ranczem" w Jedynce, czy "Must Be The Music" w Polsacie).
Gdyby "Dzieciaki z Klasą" pojawiły się jednak w jesiennej ramówce TVN to poniedziałek 21:30 byłby odpowiedni.
A ten szczerze to gdybym nie zaczął tego tematu to kto by pamiętał, że taki program był kiedyś w Polsce? "Mamy Cię" dzięki Majewskiemu, miały dużą siłę przebicia niż skromny program dla dzieciaków mający wiedzę ;)
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Czego się nie można dziwić, bowiem "Dzieciaki z klasą" miały tylko dwie edycje (nadawane raz na rok), a "Mamy Cię!" - trzy sezony - nadawane w kolejnych ramówkach. ;)
arturoo
Początkujący
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: czwartek 03 kwie 2014, 20:04

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: arturoo »

To może trzeba dać im szansę, szczególnie, że od tego czasu telewizja i społeczeństwo się zmieniło
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Właśnie - tylko pytanie w jakim kierunku? ;)
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Felippe »

Niech Filip Chajzer wkręci swojego tatę do TVN i niech pan Zygmunt reaktywuje "Idź na całość". No z tego, że był to format Polsatu.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2015 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Format to jest firmy Fremantle Media, a Polsat był emitentem programu. Wspomnę, że swego czasu pojawiły się pogłoski o tym programie w TV Puls.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość