Łukasz Grass

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Grass w caÂły ten Âświat ???????????? o co do cholery biega... czy oni juÂż zupeÂłnie pogÂłupieli ?????
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tobi pisze:Na nastepny tydzieĂą i nastĂŞpne wydanie CAÂŁY TEN ÂŚWIAT Grzegorz Miecugow zapwiedziaÂł zgadnijcie kogo. ÂŁukasza Grassa, naszego nowego automata. I powiedziaÂł wprost do goÂści Âże prosi o pomoc jemu bo to bĂŞdzie jego debiut.

Hehe Debiut w czym. Chyba we wszytskim. Jak siĂŞ biedak zatnie to ledwo wysiedzi te 50min. A mieli Ziemca :roll:
MĂłwie bo oglÂądaÂłem wczoraj i wiem co mĂłwiÂł Miecugow.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, oni juÂż zupeÂłnie pogÂłupieli :twisted: Jeszcze trochĂŞ i odpukaĂŚ usÂłyszymy:
Fakty, ÂŁukasz Grass - witam paĂąstwa. :evil:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O k.rwa maĂŚ :twisted: :twisted: :twisted:
Jakby AnitkĂŞ rzeczywiÂście traktowali powaÂżnie i jakby ten program rzeczywiÂście miaÂł byĂŚ to by wÂłaÂśnie jÂą dali na zastĂŞpstwo :!: :!: :!:
Teraz to naprawdĂŞ juÂż na nic nie liczĂŞ :cry:
Fakty, ÂŁukasz Grass - witam paĂąstwa.
MyÂślĂŞ, Âże to jest tylko kwestia czasu a w magazynie 24h na pewno go zobaczymy :!: :twisted:
No to juÂż nawet Anitka musi nad nim czoÂło chyliĂŚ i uwaÂżaĂŚ bo teraz to on wydaje siĂŞ Âże jest o wiele wyÂżej w hierarchii. :twisted:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

michos pisze:
Fakty, ÂŁukasz Grass - witam paĂąstwa.
MyÂślĂŞ, Âże to jest tylko kwestia czasu a w magazynie 24h na pewno go zobaczymy :!: :twisted:
Wypluj to! :evil:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

PrzecieÂż juÂż kilka razy prowadziÂł Magazyn o 11:00...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

PrzecieÂż juÂż kilka razy prowadziÂł Magazyn o 11:00...
Ale chopdzo o ten o 21 :!: Dla mnie w tvn-nie jest wszytko moÂżliwe. :twisted:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Fakty, ÂŁukasz Grass - witam paĂąstwa.
jeÂśli to co jest w moim opisie jest prawdÂą to ja bym siĂŞ tego powaÂżnie obawiaÂła...PamiĂŞtajmy ze tvn to stacja a*tomatĂłw i ludzi psychicznie upoÂśledzonych... tak wiĂŞc kolejnÂą niea*tomatycznÂą dziennikarkĂŞ zastÂąpiÂą profesjonalnym-inaczej a*tomatem...bo przecieÂż na powrĂłt najlepszych czyli Anity nie ma co liczyĂŚ...
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Justyna Pochanke jest w ci¹¿y? :shock: Odchodzi na ten czas z Faktów... Nieeeeeeeee........... :cry: :cry: :cry: Fakty trac¹ na jakiœ czas najprofesjonalniejsz¹ dziennikarkê w Polsce... :cry: Mam tylko nadziejê, ¿e zast¹pi j¹ ktoœ z popo³udniowych.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Ja bym raczej powiedziaÂł, Âże tutaj sÂą upoÂśledzeni ludzie. OczywiÂście nie mam tu na myÂśli wszystkich - broĂą BoÂże! StaĂą kamuii ty przed kamerÂą i gadaj Âświetnie na Âżywo. chciaÂłbym cie zobaczyĂŚ.
Jak mo¿na takie bzdury wygadywaÌ ?!?! Kierownictwo TVN24 wie kogo najchêtniej ludzie ogl¹daj¹ i skoro da³by jakiegoœ wed³ug was "automata" to znaczy ¿e jednak tego automata ludzie lubi¹ ogl¹d¹Ì. Nie wiem po co mia³oby robic coœ na przekór. Wernerowa mo¿e wam siê podoba ale jest du¿e grono widzów którzy nie maj¹ o niej dobrego zdania - okreœlenie baboch³op itp nietrudno znaleŸÌ gdzieœ w necie...

SwojÂą drogÂą nie wiem czy macie zamiar powiĂŞkszaĂŚ liczbĂŞ piszÂących tutaj osĂłb, ale takimi postami chyba tego nie osiÂągniecie. Tego sie nie da czytaĂŚ.. Wchodze tu tylko bo czasem fajne zapki sÂą tu umieszczane :D
Ale oczywiÂście to wasza sprawa - ja tylko napisaÂłem kilka swoich odczuĂŚ.

Pozdrawiam!
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No czytajÂąc takie posty jak twĂłj to rzeczywiÂście mozna dojÂśc do wniosku Âże siedzÂą tu upoÂśledzeni ludzie. :twisted: CzÂłowieku jak ci siĂŞ nie podoba to nie pisz a widze ze caÂły czas piszesz posty w ktĂłrych nie wiadomo co chcesz :twisted:
Piszesz czasami i caÂły czas masz jakieÂś pretensje i prĂłbujesz nas stopowaĂŚ w naszym pisaniu i wyraÂżaniu krytyki :twisted: :twisted: :twisted:
Jak ktoÂś uwaÂża, Âże ludzie chcÂą oglÂądac wiĂŞcej jĂŞdrzejowksiej czy grasa no to musi coÂś byĂŚ z nim nie tak :twisted:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Dobra, dobra juÂż nic nie pisze :)
Gadajcie sobie dalej ty przekonuj wszystkich jak Âświetna jest anitka, ktoÂś tam niech pisze w samych superlatywach o TVP ktoÂś jeszcze o czymÂś..
Mam jednÂą proÂśbĂŞ - jak kogoÂś sie uda przekonaĂŚ do zmiany swojego zdania - w co wÂątpie - to poproszĂŞ o maila :D ChiciaÂłbym to zobaczyĂŚ.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

arti pisze: Mam jednÂą proÂśbĂŞ - jak kogoÂś sie uda przekonaĂŚ do zmiany swojego zdania - w co wÂątpie - to poproszĂŞ o maila :D ChiciaÂłbym to zobaczyĂŚ.
tylko nawet maila nie podaÂłeÂś :lol:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

MiaÂłem nie pisaĂŚ.. :oops:
JuÂż dodaÂłem w profilu :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

StaĂą kamuii ty przed kamerÂą i gadaj Âświetnie na Âżywo. chciaÂłbym cie zobaczyĂŚ.
a skÂąd wiesz ze juÂż nie stojĂŞ ? :?
Nie zakÂładaÂła bym siĂŞ ze tak nie jest

Mia³am nikogo nie wyzywaÌ ale skoro zacz¹³eœ to sam przymij do wiadomoœci ze jesteœ ograniczony...
bo jak kogoÂś cechuje wtĂłrny analfabetyzm to tak wÂłasnie jest...

a oto dowĂłd...
Mam jednÂą proÂśbĂŞ - jak kogoÂś sie uda przekonaĂŚ do zmiany swojego zdania - w co wÂątpie - to poproszĂŞ o maila ChiciaÂłbym to zobaczyĂŚ.
jak byÂś dokÂładnie czytal forum to byÂś wiedziaÂł Âże ja jestem dokÂładnie Âżywym przykladem na to ze moÂżna zmieniĂŚ zdanie... KiedyÂś nie byÂła, fankÂą Anity a teraz ??? I to dziĂŞki Michosowi i Blackowi a teraz niedawno wspĂłlnie udaÂło nam siĂŞ jeszcze pare osĂłb przekonaĂŚ...niech same siĂŞ wypowiedzÂą...
Jak mo¿na takie bzdury wygadywaÌ ?!?! Kierownictwo TVN24 wie kogo najchêtniej ludzie ogl¹daj¹ i skoro da³by jakiegoœ wed³ug was "automata" to znaczy ¿e jednak tego automata ludzie lubi¹ ogl¹d¹Ì.
taa stacja tvn daÂła w sotatnim czasie wiele dowodĂłw na to ze wiedza co i kogo chcÂą ludzie oglÂądaĂŚ...(Ciao debil,a*tomat)itp...

a co do Justyny to podobno nie czasowo ale na sta³e ma znikn¹Ì i zostaÌ wydawc¹ w newsroom'ie - nie wiem czemu ale jakoœ mnie to nie cieszy
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości