Co na wiosnę w tvn?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Gość

Ciemne chmury nad TVN, czyli o wiosennej ramĂłwce.

Post autor: Gość »

Ciemne chmury zbierajÂą siĂŞ nad stacja Waltera...
Nowa ramĂłwka juÂż za 1,5 miesiÂąca o nowych propozycjach programowych nie sÂłychaĂŚ...
Na pewno bĂŞdzie:NajsÂłabsze Ogniwo,Ciao Darwin,Mamy CiĂŞ!,Moja KREW,
WspĂłlna,pojawi siĂŞ nowa seria Kryminalnych,i RozmĂłw w Toku ,zostanie teÂż Najsztub...
A co z nowoÂściami.?CzyÂżby tvn chcial spoczÂąc na laurach...?
Mam nadziejĂŞ ze to tylko cisza przed burzÂą,i nie sÂłychac o super nowoÂściach TVN bo stacja chcce utrzymaĂŚ je w tajemnicy.
Dla porĂłwnania powiem Âże w Polsacie tej wiosny obok znanych i lubianych audycji pojawi siĂŞ nowy Idol oraz Hiphopowy idol,nowe reality majace zastapic bar, i nowy serialtypowo dla mÂłodzieÂży..
A.. i wspĂłlnie z TV4 nowy polityczny reality show do ktĂłrego wÂłasnie ogÂłaszajÂą nabĂłr...
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

To, ¿e narazie TVN o niczym nie informuje nie oznacza odrazu, ¿e wiosn¹ nie pojawi siê ¿adna nowoœÌ :)

Zreszt¹ nie zdziwi³bym siê gdyby nowoœci by³o albo bardzo ma³o, albo wogóle. Przecie¿ nowe programy nie zawsze siê wybijaj¹. Chêtniej ogl¹dane (ju¿ mieliœmy na to kilka przyk³adów) s¹ produkcje znane i lubiane. Np zesz³oroczn¹ wiosn¹, nowoœci chêtnie ogladane nie by³y: jedynie to najbardziej wybi³o siê "Mamy Ciê" - ogl. pierwszej edycji na poziomie bliskim 2,3 mln widzów. "NAjs³absze ogniwo" nie notowa³o rewelacyjnych wyników (œrednio o 17:10 - 1,22 mln), CAMERA CAFE -mia³a byÌ hitem, sukcesu w póŸnych porach nie odnios³a.
To samo z programem "Trzy serca", "Jarmark Europa" (mimo iÂż 1 odcinek oglÂądaÂło ponad 3 mln widzĂłw) czy "Alfabet mafii" (powtĂłrki nawet chĂŞtniej oglÂądane niÂż odcinki premierowe). MoÂże wiĂŞc TVN w koĂącu doszedÂł do wniosku, ze lepiej pozostaĂŚ przy tym co juz znane i lubiane?

Zapewne jednak, conajmniej 3, 4 nowoÂści siĂŞ pojawiÂą. Show ma prowadziĂŚ Hubert UrbaĂąski, zapomniaÂłaÂś/eÂś o nowych odcinkach W11, Misji Martyna i DzieciakĂłw z klasÂą. Napewno bĂŞdÂą z 2 nowe fabularyzowane dokumenty. OsobiÂście uwaÂżam, Âże najlepsze sÂą programy juÂż znane. TÂą jesieniÂą przecieÂż tvn nie radziÂł sobie dobrze :?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A i na wiosnĂŞ ma siĂŞ pojawiĂŚ magazyn ligowy w TVN :)

Poza tym wÂątpiĂŞ czy w ogĂłle bĂŞdÂą nowe odcinki programu "Misja Martyna", skoro sama Martyna nie moÂże siĂŞ przemĂŞczaĂŚ, a studio "DzieciakĂłw z klasÂą" bĂŞdzie zmienione tak, aby prowadzÂąca nie musiaÂła przez caÂły program staĂŚ...
A szkoda, bo to fajny program byÂł.

Poza tym Medialink kiedyÂś wspominaÂł o "Akademii Gwiazd", no ale o "Politycznym Idolu" teÂż mĂłwiono, Âże w TVN, a bĂŞdzie w TV4...
:)
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

No co Wy! Dalej bedzie Ogniwo? I to pewnie w pirime timie... Oni powariowali czy co? Dziwne teÂż Âże tak maglujÂą Mamy Cie! Dali by ludziom troche od tego programu odpoczaĂŚ bo mnie juÂż to zaczyna nudzic. Jak slysze sam poczatek tego programu to zaczyna mnie skĂŞcaĂŚ. Zrobiliby sezon przerwy i rozpoczeli po kilku miesiÂącach przerwy, na pewno wiecej ludzi by ogladaÂło.

Aha, z pewnych ÂźrĂłdel sÂłyszalem ze TVN stara sie o licencje na pokazywanie serialu Queer As Folk. Co niektĂłrzy na tym forum powinni o nim sÂłyszec co nieco 8)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

kaseta89 pisze:CAMERA CAFE -mia³a byÌ hitem, sukcesu w póŸnych porach nie odnios³a.
Camera Cafe jest hitem bez wzglĂŞdu na wyniki ogl. I pora jest jak najbardziej opdwiednia dla tego serialu. W Polsce wczeÂśniej by nie moÂżna. Kocham ten serial i czekam na kolejnÂą edycje.
Andy pisze:Aha, z pewnych ÂźrĂłdel sÂłyszalem ze TVN stara sie o licencje na pokazywanie serialu Queer As Folk. Co niektĂłrzy na tym forum powinni o nim sÂłyszec co nieco 8)

o kim myÂślisz?
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no przecieÂż Âże o gejach :D widziaÂłem kilka odcinkĂłw tego serialu i caÂłkiem mi sie podobaÂł :wink: :arrow:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Poza tym wÂątpiĂŞ czy w ogĂłle bĂŞdÂą nowe odcinki programu "Misja Martyna", skoro sama Martyna nie moÂże siĂŞ przemĂŞczaĂŚ, a studio "DzieciakĂłw z klasÂą" bĂŞdzie zmienione tak, aby prowadzÂąca nie musiaÂła przez caÂły program staĂŚ...
A szkoda, bo to fajny program byÂł.
W jednym z wywiadów czyta³em, ¿e Martyna wróci do programu - nie chce zawieœÌ publicznoœci ani widzów, którzy do programu siê zg³osili. Pozatym kontuzje i te jej bóle nie bed¹ trwa³y wiecznie, prawda?

Pozatym w¹tpiê aby tvn mia³ nadawaÌ "Akademiê gwiazd". MEDIALINK ju¿ kilka razy wprowadza³ czytelnika w b³¹d, BIg BROTHERA mieliœmy ogl¹daÌ najpierw jesienia, potem wiosn¹ 2004. T¹ wiosn¹ programu napewno nie bêdzie, zg³oszenia by³y by ju¿ dawno. To samo z Akademia. ChoÌ przyznam, ¿e chêtnie zobaczy³bym polsk¹ edycjê.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

MyÂślaÂłem o tym.
Bardzo moÂżliwe.
W koĂącu TVN-Koniec z grzecznÂą telewizjÂą- Oby tylko nie o 1 w nocy. Serialu nie widziaÂłem, ale znajÂąc TVN to on 1wszy wprowadzi coÂś innowacyjnego jak na Polske na polski rynek.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

mozesz sobie œciagn¹Ì niektóre odcinki je¿eli masz Kaaza, tyle ¿e s¹ one po angielsku :wink: :arrow:
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tak na moje oko to moze sie pojawic polska wersja "Kenny vs. Spenny" - jednego z seriali ze stajni Distraction Formats (to jeden z glownych zbiorow programow, z ktorych korzysta tvn - od nich mieli licencje m.in. na Droge do Gwiazd, Ciao Darwin, Kasia i Tomek oraz CameraCafe)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Andy pisze:No co Wy! Dalej bedzie Ogniwo? I to pewnie w pirime timie... Oni powariowali czy co? . 8)
Jakby nie rozumiem twojego zdania. Moim zdaniem i nie tylko moim, opieram sie na opiniach moich znajomych, Najslabsze ogniwo to jeden z najlepszychprogramow jakie emitowano na tvn-ie, nie chodzi mi tu jedynie o forme, scenografie i zasady, bo te faktycznie odkrywcze nie sa i napewno do takiego miana nie aspirowaly, chodzi generalnie i przedewszystkim o postac kamimiery sczuki, ktora, zwroccie uwage ze zwyklego na pozor teleturnieju uczynila program uniwersalny, program, ktory odbiega od stereotypu przeslodzonych, cukierkowych prowadzacych szcerzacych krzywe zeby do zniesmaczonych nadmiarem cukru telewidzow. Chcialbym poznac twoje konkretne zarzuty odnosnie najslbszego ogniwa bo zdanie umiesczone powyzej wydaje mi sie raczej mialkie i niczym niepoparte. Obserwujac wyjatkowy skok poziomowy jakosci prowadzenia tego programu z pierwszej na druga edycje, teraz rowniez mozemy spodziewac sie zaskoczenia. Dlaczewgo uwazam ze ten program jest ciekawy??, na czesc tego pytania odpowiedzialem wyzej, a kolejnym pozytywem jest fakt, ze kazdy odcinek jest nieprzewidywalny, nie jestem w stanie przewidziec jakiej zabbawy jezykowej i gry slow uzyje prowadzaca w wypowiedzaich do uczestnikow, a chyba o to przedewszystkim chodzi, zeby widz mogl cos zobaczyc i uslyszec, a jesli uslyszy badz zobaczy cos ciekawego, mogl czesc tego zabrac dla siebie,osobiscie wole zeby telewidzowie zaznajamiali sie z zasadami slowotwrsta iu szeroko pojetej inteligencji, erudycji w wykonaniu kazimiery sczuki niz kuby wojewodzkiego badz redaktora pospieszalskiego
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Andy pisze:
Aha, z pewnych ÂźrĂłdel sÂłyszalem ze TVN stara sie o licencje na pokazywanie serialu Queer As Folk. Co niektĂłrzy na tym forum powinni o nim sÂłyszec co nieco 8)

OczywiÂście, Âże sÂłyszaÂłem, ale nistety nie miaÂłem okazji zobaczyc choĂŚby fragmentu. Ci ktĂłrzy widzieli to mĂłwiÂą, Âże to taki "Seks w wielkim miescie" w wersji homo. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

ArO pisze:to taki "Seks w wielkim miescie" w wersji homo. :D[/color]
heh, i to w ostrej wersji :D ja obejrzalem caly sezon 1 i 2 i kilka odcinkow sezou 3 i na reszte nie mam czasu. ale serial bardzo dobry i wciÂągajÂący.

nie porownywalbym go jednak do "Seksu" ktory jest jednak serialem komediowym a QAF obyczajowym, a czasem dramatem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no bez przesady, ze dramatem, to raczej obuczajowe love-story z dramatycznymi momentami (jak to w kaÂżdym love-story) :D :arrow:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

qaf

Post autor: zadra »

Andy pisze:Aha, z pewnych ÂźrĂłdel sÂłyszalem ze TVN stara sie o licencje na pokazywanie serialu Queer As Folk. Co niektĂłrzy na tym forum powinni o nim sÂłyszec co nieco 8)
œwietna wiadomoœÌ! :-) ale która wersja: angielska czy amerykaùska?
serial jest bardzo znany i dobrze jesli wreszcie bedzie w Polsce!

o tym serialu sporo piszÂą w nowym numerze pisma "Panoptikum".
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości