Co na wiosnę w tvn?

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Jak tak bedziesz czekala to w koncu zakoncza emisje :lol: :lol: :lol: , ale z nastepnej juz sie nie wyrwiesz wypchniemu cie na casting :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Takie sprawy to siê za³atwia moi drodzy przez prywatn¹ wiadomoœÌ - na dole jest taki znaczek 'PM', w który nale¿y klikn¹Ì.

Poza tym bambi zdecyduj siĂŞ na jeden kolor, najlepiej jakiÂś w miarĂŞ czytelny (i raczej nie czerwony), a nie pisz wszystkimi na raz.

No i Âżeby nie byÂło, Âże czyjeÂś posty znikajÂą bez ostrzeÂżenia to informujĂŞ, Âże od tego momentu w tym temacie kasowane bĂŞdÂą prywatne rozmowy na temat "NajsÂłabszego ogniwa".
Czat na Gadu Gadu, a o Szczuce w miejscach do tego przeznaczonych na forum.

Zapewne zaraz pojawiÂą siĂŞ wypowiedzi, w ktĂłrych zostanĂŞ oskarÂżony o wprowadzanie reÂżimu na forum, wiĂŞc uczulam, Âże to teÂż zniknie, a zaÂżalenia prywatnie (PM) do mnie lub do admina.

WRACAMY DO TEAMTU.
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:WRACAMY DO TEAMTU.
Wracamy, wracamy :D

S¹ ju¿ pierwsze szczegó³y wiosennej ramówki TVN. Widzowie znowu bêd¹ zmuszeni do zmiany przyzwyczajeù. Ju¿ w pierwszy pi¹tek marca hit filmowy... napewno obejrz¹ go miliony :)

W11 nadal moÂżna oglÂądaĂŚ o 17:15. Nie znika "Uwaga o piÂątej", dalej sÂą "Rozmowy w toku". NajsÂłabsze ogniwo (przynajmniej w pierwszym tygodniu marca) dalej od poniedziaÂłku do czwartku, to samo z "Na WspĂłlnej". "MAMy ciĂŞ" uzyska nowÂą porĂŞ emisji: program znĂłw bedzie moÂżna oglÂądaĂŚ we wtorki o 21:30. W poniedziaÂłki o tej porze nowe odcinki "Ciao Darwin" :wink:

A juÂż w pierwszy piÂątek marca uczta filmowa. Poraz pierwszy w telewizji zobaczymy "WÂładcĂŞ pierÂścieni: DruÂżynĂŞ PierÂścienia" :D Bedzie ciekawie. Sobota i niedziele - nie wiem jak bĂŞdzie - "Maraton UÂśmiechu" wraca na poniedziaÂłki (22:50 -zastĂŞpuje CamerĂŞ CAFE), strona zktĂłrej pochodzÂą informacje http://www.program.tvn.pl nie podaje jeszcze soboty i niedzieli :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No, no :D NO znĂłw w prime timie :D

A kiedy bĂŞdzie Moja krew? Pewnie w sobotĂŞ zamiast Ciao Darwin. W niedzielĂŞ zapewne program rozrywkowy UrbaĂąskiego, o ktĂłrym siĂŞ ostatnio mĂłwiÂło.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czyli w skrĂłcie: stara bida :|

SÂądzĂŞ, Âże to dopiero poczÂątek, a wiĂŞksze zmiany stacja wprowadzi w poÂłowie miesiÂąca. No przepraszam, ale "WÂładca pierscieni" to nie wszystko. Mam nadziejĂŞ, Âże Magdzie MoÂłek dadzÂą jakiÂś nowy program, bo "Mojej krwi" ja przeÂżyĂŚ nie mogĂŞ, podobnie jak innych gwiazdo-turniejĂłw w tonacji pomaraĂąoczwo-czerwonej.

Pewnie w weekend bĂŞdÂą jakieÂś wiĂŞksze przemiany... mam nadziejĂŞ.

I mam teÂż nadziejĂŞ, Âże licencje na nowe odcinki "Smallville" teÂż do TVN w koĂącu dotarÂły :twisted:
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

JuÂż daj spokĂłj z tym "Smallville". Ja tego nie oglÂądam. :D "Z archiwum X" niech dadzÂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

W soboty o 20:00 bĂŞda leciaÂły nowe odcinki "Kryminalnych", a o 21:05 "Moja krew" - w nowej serii ma byĂŚ tylko piĂŞĂŚ odcinkĂłw.
A w niedzielĂŞ "Dzieciaki z klasÂą" i reszta po staremu.

Co do 'Smallville' to TVN Siedem przez nabliÂższe ponad 20 tygodni bĂŞdzie nadawaÂło kolejne odcinki drugiego sezonu, wiĂŞc na trzeci w zwykÂłym TVN nie ma co liczyĂŚ... :evil:
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

No, to ciekaw jestem jakÂą porĂŞ dostanie "Wielka niewiadoma".
Oby nie byÂło to w dni powszednie, bo Âśrednio mi to pasuje ("WyprawĂŞ Robinson" zwykle oglÂądaÂłem w soboty). :wink:
Ja coÂś czujĂŞ, Âże MoÂłek i UrbaĂąski pojawiÂą siĂŞ najwczeÂśniej w poÂłowie marca. :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Skoro tylko 5 odcinkĂłw Mojej krwi, to zapewne od kwietnia bĂŞdzie ten nowy show i bĂŞdzie wÂłaÂśnie o 21:05.
Dzieciaki z klasÂą bĂŞdÂą o 20:00?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

marcin_pabianice pisze: Skoro tylko 5 odcinkĂłw Mojej krwi, to zapewne od kwietnia bĂŞdzie ten nowy show i bĂŞdzie wÂłaÂśnie o 21:05.
JeÂśli tak rzeczywiÂście bĂŞdzie, to super. :D
marcin_pabianice pisze:Dzieciaki z klasÂą bĂŞdÂą o 20:00?
Na to wyglÂąda:
program.tvn.pl pisze:niedziela, 6.3.2005
20:00 Dzieciaki z klasÂą (1/13) - program rozrywkowy
:wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

w Faktach zapowiedzieli nowy program Magdy MoÂłek, bĂŞdzie uczyÂła ludzi z pierwszych stron gazet taĂączyĂŚ :? to ma byĂŚ to tajemnicze show?

a poza tym powiedzieli ¿e Fakty bêd¹, tu cytat, "tu¿ przed i po Rozmowach w Toku" tzn, ze popo³udniowe bêd¹ póŸniej, czy po prostu tak uproœcili i godzina sie nie zmieni :?: :arrow:
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

teÂż napisaÂłem podobnego posta - tutaj http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... 5696#25696
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

piÂątek 18.3.2005
15:55 Grzesznica (87/95) - telenowela, Meksyk
16:45 Fakty
17:00 Uwaga! - magazyn
17:15 W-11 WydziaÂł ÂŚledczy - serial fabularno-dokumentalny
17:50 Rozmowy w toku - talk show
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:45 Uwaga! - magazyn
To bylo uproszczenie. W programie na marzec Fakty PopoÂłudniowe sa tak jak dotychczas.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

arrow pisze:w Faktach zapowiedzieli nowy program Magdy MoÂłek, bĂŞdzie uczyÂła ludzi z pierwszych stron gazet taĂączyĂŚ :? to ma byĂŚ to tajemnicze show?
I wychodzi na to, Âże informacje "Faktu" nie sprawdzajÂą siĂŞ. Hubert UrbaĂąski siĂŞ w tym programie raczej nie pojawi; zresztÂą - on miaÂłby taĂączyĂŚ? :P
Wydaje mi siĂŞ, Âże to bĂŞdzie klĂŞska, wiĂŞc dobrze, Âże nie jest w niÂą zamieszany "Milioner". :wink: ZresztÂą, sam mĂłwiÂł: "Nie, nie prowadzĂŞ Âżadnego programu z MagdÂą". 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Mam nadziejĂŞ Âże we wrzeÂśniu zobaczymy nowego Robinsona....

RamĂłwka TVN jest nawet fajna, w porĂłwnaniu do Polsatu... Wiocha gĂłrÂą!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości