[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ja natomiast mieszkam w ÂŁodzi, zarzuty o jakikolwiek sentyment zwiÂązany z miejscem zamieszkania sa u mnie bezsasadne, a mimo to uwazm iz kazia ciagle jest w formie, co wiecej uwazam ze 4 edycja jest najlepsza ze wszystkich jakie do tej pory byly emitowane, a ogladalem kazdy odcinek :Najslabszego Ogniwa", wiec wiem troche na ten temat :D :D :D :twisted: :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Kazia jest teraz o niebo lepsza niz w pierwszej czy drugiej serii. :D Teleturniej ma wiêc przysz³oœÌ! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zadra pisze:Kazia jest teraz o niebo lepsza niz w pierwszej czy drugiej serii. :D Teleturniej ma wiêc przysz³oœÌ! :D
Hmmm :roll: Ale tu chyba zadecyduja wyniki ogladalnosci programu, ktore sa bardzo kiepskie i tu nawet nie pomoze Kazia :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Jesli chodzi o wyniki ogladalnosci to nie jestem przekonany czy moga byc one poczytywane za kiepskie. Trzeba bowiem wziac poprawke na to iz 10 milonow ludzi zarowno w poniedzialek jak i we wtorek rzuca sie na telewiozor sliniac sie przed tandentym i badziewnym tasiemcem produkowanym przez rĂłwnie badziewna i monotematycznÂą Ilone ÂŁepkowskÂą. Srodowe i czwartkowe odcinki maja ogladalnosc powyzej 2 milonow, co juz nie jest wynikiem kiepskim :D :D :D :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mocne_ogniwo pisze:Jesli chodzi o wyniki ogladalnosci to nie jestem przekonany czy moga byc one poczytywane za kiepskie. Trzeba bowiem wziac poprawke na to iz 10 milonow ludzi zarowno w poniedzialek jak i we wtorek rzuca sie na telewiozor sliniac sie przed tandentym i badziewnym tasiemcem produkowanym przez rĂłwnie badziewna i monotematycznÂą Ilone ÂŁepkowskÂą.
No tak ale kiedys jak w tym czasie bylo "Na Wspolnej" to bylo ok 2 mln widzow :roll: i chyba nawet ponad. :roll:
Mocne_ogniwo pisze:Srodowe i czwartkowe odcinki maja ogladalnosc powyzej 2 milonow, co juz nie jest wynikiem kiepskim :D :D :D :twisted: :twisted:
Ale 2 mln w prime - time to jest bardzo slabo. :cry: Gdyby w tym czasie byl jakis inny nowy i ciekawy program to jestem pewnien ze wyniki bylyby wyzsze. :) I wtedy "Najslabsze Ogniwo" mogloby byc gdzies przed "Faktami" popoludniowymi jak to bylo w wakacje. :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo za czy przeciw

Post autor: salladyn »

http://www.mymaths.co.uk/lessonplans/we ... /index.asp

Zagraj w matematyczne "NAJSÂŁABSZE OGNIWO" ,a tak wÂłasciwie w "THE WEAKEST LINK".Wasze potkniĂŞcia napiĂŞtnuje Ann Robinson :twisted: :wink:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe - bardzo fajna ta gra :D Zostalem najslabszym ogniwem :( Buuuu :evil2:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo za czy przeciw

Post autor: salladyn »

WogĂłle znam jeszcze wiele stron o "NajsÂłabszym Ogniwie",mam na przykÂład muzykĂŞ z "NajsÂłabszego Ogniwa" ,ale nie bĂŞdĂŞ was zanudzaÂł :twisted: :evil2:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: najsÂłabsze ogniwo za czy przeciw

Post autor: pawell »

salladyn pisze:WogĂłle znam jeszcze wiele stron o "NajsÂłabszym Ogniwie",mam na przykÂład muzykĂŞ z "NajsÂłabszego Ogniwa" ,ale nie bĂŞdĂŞ was zanudzaÂł :twisted: :evil2:
Nie no nie zanudzasz :> :D Daj jeszcze troche adresow zwiazanych z "Najslabszym Ogniwem" :p :wink:
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Ja w tĂŞ gierke graÂłem setki razy :lol: :lol: . Kiedys wpadlem w taki amok,Âże postanowilem doisc do finalu i po kilku godzinach szlifowania formy, ukladania misternej taktyki udaÂło siĂŞ :twisted: :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

najsÂłabsze ogniwo za czy przeciw

Post autor: salladyn »

http://66.249.93.104/search?q=cache:CQI ... lr=lang_pl

To kopia strony (bo sama strona jest niedostĂŞpna juÂż :( ) na ktĂłrej moÂżna wiele siĂŞ dowiedzieĂŚ o "NajsÂłabszym Ogniwie" i o Kazii ,ale takÂże o brytyjskiej,niemieckiej,czeskiej a nawet hong-kondzkiej !! wersji tego teleturnieju.Strona posiada wiele odnoÂśnikĂłw.Nie lekcewaÂżcie Âżadnego adresu bo jeden z nich zawiera przeglÂąd niemal wszystkich wersji "NajsÂłabszego Ogniwa" na Âświecie :!:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Znam te strone na pamiec, nawet jest tak jakis wywaidzik ze mna i moje zdjecia:P. kiedy to byÂło :D :D :D , stare dzieje
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Widze ze mamy tu NOmaniakow :> :roll: :D :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

No maniakow jak to okreslasz jest tutaj wielu :D :D :D, zreszta nie ma sie czemu dziwiĂŚ. Program z pomysÂłem i wyrazistym prowadzÂącym, w tym przypadku z prowadzÂącÂą zawsze moze liczyc na duze i szerokie grono wielbicieli :twisted: :twisted: :twisted:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

dlaczego teraz leca powtĂłrki "NajsÂłabszego ogniwa"???? :?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości