[TVN] Najsłabsze ogniwo

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

zadra pisze:dlaczego teraz leca powtĂłrki "NajsÂłabszego ogniwa"???? :?
Jak przypuszczam winÂą jest rozpoczynajÂący siĂŞ pomaÂłu okres ÂświÂąteczny, na premierowe odcinki chyba wszyscy fani muszÂą poczekaĂŚ do nowego roku :D chyba, Âże TVN zrobi niespodziankĂŞ 8)
ZIMA
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Powtorki sÂą w poniedzialki i wtorki. W Âśrody i czwartki natomiast odcinki czwartej edycjii/ nowe/.
nowicjusz
justa'60
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: poniedziałek 17 maja 2004, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Post autor: justa'60 »

Powtorki sÂą w poniedzialki i wtorki. W Âśrody i czwartki natomiast odcinki czwartej edycjii/ nowe/.
nowicjusz
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

fuck! fuck! fuck!

Post autor: zadra »

za stronÂą Pressu:

TVN rezygnuje z teleturnieju z KazimierÂą SzczukÂą

Teleturniej "NajsÂłabsze ogniwo" prowadzony przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ bĂŞdzie na antenie TVN-u tylko do koĂąca roku.

Od wrzeœnia (teleturniej nadawany jest od poniedzia³ku do czwartku o 20) program osi¹ga œredni¹ ogl¹dalnoœÌ 1,4 mln widzów (4 proc. ogl¹dalnoœci, 9 proc. udzia³u w rynku). To mniej ni¿ audycje nadawane w paœmie jego emisji w konkurencyjnych stacjach: TVP 2 - œrednio 7 mln widzów (19,6 proc. ogl¹dalnoœci, 43,9 proc. udzia³u w rynku), TVP 1 - œrednio 3 mln widzów (8,3 proc. ogl¹dalnoœci, 18,6 proc. udzia³u w rynku), Polsat - œrednio 1,9 mln widzów (5,3 proc. ogl¹dalnoœci, 12 proc. udzia³u w rynku). - Chcemy powalczyÌ w tym paœmie o wiêksz¹ widowniê innym programem - mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN-u. Dodaje, ¿e Kazimiera Szczuka pozostaje w TVN-ie, ale nie ma jeszcze decyzji, jaki program poprowadzi.
"NajsÂłabsze ogniwo" to program na licencji BBC, ktĂłry jest na antenie od wiosny 2004 roku. PierwszÂą wiosennÂą edycjĂŞ oglÂądaÂło Âśrednio 1,2 mln widzĂłw (nadawano jÂą o 17). Kolejne wydania (ramĂłwka jesienna 2004 i wiosenna 2005) obejrzaÂło Âśrednio po 1,3 mln widzĂłw (wtedy nadawano audycjĂŞ juÂż o 20).
Kazimiera Szczuka prowadzi tak¿e razem z prof. Krzysztofem K³osiùskim audycjê o ksi¹¿kach "Wydanie drugie, poprawione" (TVN, TVN 24). Wszystkie dane AGB Nielsen Media Research
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Zadra mnie ubieg³¹ - w³aœnie wkleja³em ten news. No có¿ - zastanawiam siê, jaki program mo¿e byÌ emitowany 4 razy w tygodniu po godzinie... - jedyn¹ myœl¹, jaka przejawai siê w mojej g³owie to... reality show - mo¿e "Big Brother 4" ?? Po œwietnych wynikach, jakie pi¹ta edycja tego programu notuje w Holandii mo¿e poszli po rozum do g³owy i do nas te¿ powróci Wielki Brat...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

podmark pisze:Zadra mnie ubieg³¹ - w³aœnie wkleja³em ten news. No có¿ - zastanawiam siê, jaki program mo¿e byÌ emitowany 4 razy w tygodniu po godzinie... - jedyn¹ myœl¹, jaka przejawai siê w mojej g³owie to... reality show - mo¿e "Big Brother 4" ?? Po œwietnych wynikach, jakie pi¹ta edycja tego programu notuje w Holandii mo¿e poszli po rozum do g³owy i do nas te¿ powróci Wielki Brat...
Tak !! TeÂż jestem za powrotem Wielkiego Brata - ale bojĂŞ siĂŞ, Âże on nie wrĂłci. CoÂś byÂłoby sÂłychaĂŚ juÂż o tym, byÂłyby jakieÂś castingi itp. Ja myÂślĂŞ, Âże na 20:10 bĂŞdzie przesuniĂŞty serial "Na WspĂłlnej" a o 20:45 bĂŞdÂą filmy albo inne programy typu np. SMS czy "teraz My"
ZIMA
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

TVN_FAN pisze:TeÂż jestem za powrotem Wielkiego Brata - ale bojĂŞ siĂŞ, Âże on nie wrĂłci. CoÂś byÂłoby sÂłychaĂŚ juÂż o tym, byÂłyby jakieÂś castingi itp. Ja myÂślĂŞ, Âże na 20:10 bĂŞdzie przesuniĂŞty serial "Na WspĂłlnej" a o 20:45 bĂŞdÂą filmy albo inne programy typu np. SMS czy "teraz My"
Castingi og³aszane by³y zawsze oko³o 20-25 grudnia (je¿eli edycja ma siê odbyÌ wiosn¹), wiêc jest jeszcze troszkê czasu... W¹tpiê, by "Na Wspólnej" przesunêli na 20:10 - ten serial zosta³by zmia¿d¿ony przez kilera, jakim jest badziewne "M jak mi³oœÌ". POza tym, serial TVN-u notuje przyzwoite wyniki w paœmie o 21:00, wiêc raczej nie zmieni¹ godziny emisji.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

NajsÂłabsze Ogniwo

Post autor: salladyn »

K***a m*Ì.Przecie¿ wiadomo ¿e teleturniej w którym testuje siê wiedzê,na dodatek prowadzony prez wybitn¹ intelektualistkê jak¹ jest Kazimiera Szczuka,nie wygra z ch³amem n.p. M jak mas³o maœlane,ale przecie¿ mogli Najs³absze Ogniwo przenieœÌ na 17 a nie usuwaÌ z ramówki tvn jednego z najlepszych programów.Mo¿na by³oby pozatym na wzór Wlk Brytanii wprowadziÌ odcinki specjalne,na przyk³ad z politykami czy gwiazdami show-biznesu.Jak mogli wyrzuciÌ zaraz po Faktach,najlepszy program w tvn :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x :x :x Liberum veto.Nie pozwalam do jasnej cholery. :evil: :evil: :evil: Oprócz Faktów z Justyn¹ Pochanke nie ogl¹dam od dziœ tvn-do odwo³ania(chyba ¿e Kazia poprowadzi jakiœ inny program o normalnej porze) :mad: :mad: :mad:
Ostatnio zmieniony środa 07 gru 2005, 15:49 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Zapowiada siĂŞ, Âże w TVN nie bĂŞdzie Âżadnego porzÂądnego teleturnieju. Graj o raj i WykrĂŞĂŚ numer z samego rana pomiĂąmy...

Mam chociaÂż nadziejĂŞ, Âże dadzÂą jakieÂś powtĂłrki np. w TVN Gra, ale szczerze w to wÂątpiĂŞ. :?

Kazia ma prowadziÌ nowy program w TVN. S¹dzê, ¿e bêdzie to albo teleturniej albo jakiœ talk-show. :? Uwierzy³bym w powrót Milionerów, gdyby nie to, ¿e Urbaùœki bêdzie znowu Taniec z gwiazdami prowadzi³. :? A mo¿e wróci "Kropka nad i" na 20:10 od poniedzia³ku do czwartku. O 20:30 mo¿na daÌ W11, a o 21 Wspóln¹. O 18:10 spokojnie mog³oby lecieÌ "Najs³absze ogniwo", ale skoro go nie bêdzie to na 18:25 mog¹ daÌ inny teleturniej.

No szkoda, ale przyznam, ¿e ostatnio te¿ coraz rzadziej w³¹cza³em TVN w porze "NO".
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Chodzi³y plotki ¿e ma byÌ BigBrother VIP czy coœ takiego, z ró¿nymi gwiazdami muzyki, filmu i sportu pozamykanymi w tym domku. Ale ktoœ orientuje siê, czy w ogóle ten dom [pod Warszaw¹, zdaje siê] jeszcze stoi?

"Bar" caÂły czas eksploatujÂą, wiĂŞc te podwrocÂławskie baraki majÂą siĂŞ nieÂźle, ale o tym konstanciĂąskim chyba budynku od czasĂłw trzeciej edycji nic nie byÂło sÂłychaĂŚ...

Fajnie by by³o jakby "BB" powróci³ - technika znacznie posz³a do przodu przez te kilkanaœcie miesiêcy, dziœ ³¹cza szerokopasmowe s¹ ju¿ praktycznie powszechne, coraz wiêcej telefonów mo¿e te¿ odtwarzaÌ pliki filmowe, ró¿nego rodzaju konkursy SMSowe s¹ te¿ du¿o bardziej popularne i ³atwiejsze w realizacji, wiêc mo¿naby ten show zrobiÌ jeszcze bardziej interaktywnym ni¿ wczeœniej, nie mówi¹c ju¿ o dodatkowych gad¿etach [tapety do telefonów, dzwonki, SMSy do mieszkaùców itp.]
podmark pisze:astingi ogÂłaszane byÂły zawsze okoÂło 20-25 grudnia (jeÂżeli edycja ma siĂŞ odbyĂŚ wiosnÂą)
Ale chyba wiosnÂą nie kolejnego roku, tylko jeszcze kolejnego - 3-4 miesiÂące to trochĂŞ maÂło na realizacjĂŞ programu przecieÂż :)
Pamiêtam jak zobaczy³em spoty z informacjami do castingu na "Wyprawê Robinson", to chyba jeszcze za czasów trzeciego "Agenta" by³o, a pomiêdzy spotami a faktyczn¹ realizacj¹ show min¹³ ponad rok, jeœli siê nie mylê. :)
Inna sprawa, ¿e "Wyprawa Robinson" nie by³a "reality" sensu stricte, czyli - najpierw by³a krêcona, potem sk³adana i odcinki by³y emitowane z kilkumiesiêcznym opóŸnieniem, a w "Big Brotherze" z tego co pamiêtam opóŸnienie w codziennych programach by³o rzêdu jednego dnia czy nawet kilkunastu godzin. Wiêc mo¿e takiego "Big Brothera" byliby w stanie tak szybko poustawiaÌ.... Zobaczymy :)
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Marcin pisze:Uwierzy³bym w powrót Milionerów, gdyby nie to, ¿e Urbaùœki bêdzie znowu Taniec z gwiazdami prowadzi³. :?
A to juÂż jest pewne Âże bĂŞdzie trzecia edycja "TaĂąca..."? :/
Mi ten program jakoÂś nigdy nie przypadÂł do gustu, szczerze mĂłwiÂąc...

SwojÂą drogÂą, przecieÂż Hubert moÂże prowadziĂŚ wiĂŞcej niÂż jeden program, nie...? :) Taki Ibisz to u konkurencji 3/4 teleturniejĂłw obstawia, wiĂŞc - czemu nie?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jott, nie pisz proszĂŞ dwĂłch postĂłw pod rzÂąd. :)

Tak, III edycjĂŞ TaĂąca z gwiazdami zoabczymy juÂż na wiosnĂŞ.
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Marcin pisze:Jott, nie pisz proszĂŞ dwĂłch postĂłw pod rzÂąd. :)

OK, spox, przepraszam, po prostu napisaÂłem posta a potem przeczytaÂłem to co byÂło wczeÂśniej i teÂż chciaÂłem wyraziĂŚ swoje zdanie :)
Na swojÂą obronĂŞ mam to co mam napisane pod ksywkÂą... Zaraz, co tam jest...? "po czÂąt ku jÂą cy" ;-)

Marcin pisze:Tak, III edycjĂŞ TaĂąca z gwiazdami zoabczymy juÂż na wiosnĂŞ.
Bleeeeeeeeee............. :(
Ciekawe kogo oni tam wezmÂą tym razem? JoasiĂŞ JabÂłczyĂąskÂą i DodĂŞ ElektrodĂŞ? Hubert sam mĂłgÂłby zataĂączyĂŚ, Âśmiesznie by byÂło, albo Zbigniew Wodecki i Kazimiera Szczuka... :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Powracam, powracam, powracam i odrazu jaki news :shock: Ale raczej mozna bylo sie tego spodziewac kiepskie wyniki zabily ten program. No ale mogli dac "Najslabsze Ogniwo"zamiast tej telenoweli przed "Faktami" o 16:45
Szkoda :cry: ale ciekawe jaki to bedzie ten nowy program Sczuki. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

s¹ juz pierwsze komenatarze na wieœc o zakoùczeiu programu. wiekszoœÌ oczywiœcie ubolewa :cry:

http://gejowo.pl/news.php?id=6450
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości