Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Program właśnie wczoraj zaczął swój urodzinowy tydzień. W piątek odbędzie się dwugodzinne urodzinowe Szkło Kontaktowe z publicznością w studiu . Już wczoraj pokazali w Szkle pierwszy urodzinowy materiał.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Mam nadzieję, że po tych hucznych jubileuszach nadejdzie w końcu czas na tę nową, długo zapowiadaną zmianę grafiki i studia.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Jutro program ruszy w starej oprawie z udziałem publiczności a w trakcie programu zadebiutuje nowa oprawa graficzna. Oprócz prowadzących, widowni i komentatorów pojawi się też Kamil Dąbrowa. Marta Klos przed chwilą rozmawiała z Grzegorzem Miecugowem w studiu gdzie ustawione są już miejsca dla publiczności (bo reszta to greenbox).
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

matik pisze:Jutro program ruszy w starej oprawie z udziałem publiczności a w trakcie programu zadebiutuje nowa oprawa graficzna. Oprócz prowadzących, widowni i komentatorów pojawi się też Kamil Dąbrowa. Marta Klos przed chwilą rozmawiała z Grzegorzem Miecugowem w studiu gdzie ustawione są już miejsca dla publiczności (bo reszta to greenbox).
Podczas łączenia z studiem Szkła w 15 Na Żywo to ich studio już inaczej wyglądało. Wyglądało coś podobnie jak te ich drugie studio, które było jakoś w 2009 roku i było w nim logo Szkła Kontaktowego z starej czołówki. I tak się zastanawiam czy to co pokazywali w 15 Na Żywo to ma być nowa grafika studia Szkła Kontaktowego, ale mi się wydaje, że to raczej nie będzie ta ich grafika , bo na pewno by jej nie pokazali przed dzień urodzin i jest ona co już wspomniałem- bardzo podobna do studia z 2009 roku.
pkp
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 312
Rejestracja: piątek 09 mar 2012, 21:51

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: pkp »

Pewnie będą przypominali poprzednie grafiki i akurat tą wyświetlili. Też myślę, że przed premierą nowej by nie pokazali.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Trochę czasu już nie oglądałem "Szkła" a zachęcony Waszymi postami o jubileuszowym tygodniu, włączyłem dziś ostatnią część. Byli Miecugow i Daukszewicz. Tak znudzeni, tak markotni i tak za przeproszeniem upierdliwi, że się już słuchać tego nie dało, ale czekałem na te specjalne materiały. Pokazali dzisiejsze próby, przy okazji zapowiedzieli, że jutro nie będzie Grześka Markowskiego (szkoda tym większa, że będzie Dąbrowa), ale pojawią się znani współpracownicy, jak np. Młynarski, Barciś, Sawka itd, będzie specjalny spot z całym zespołem, pokażą wszystkie dotychczasowe studia oraz wypowiedzi polityków, jak program... zmienił ich życie.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Swoją drogą, czytam dziś na Wirtualnych... że na początku Szkło trwało ok 20 minut, a więc tyle co dzisiejsze magazyny pomiędzy pełną o połowką godziny (plus reklamy). Ktoś pamięta, kiedy zaczynał się program? O 22., po magazynie "24 Godziny" czy pół godziny później?
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

michal_borkowski pisze:Swoją drogą, czytam dziś na Wirtualnych... że na początku Szkło trwało ok 20 minut, a więc tyle co dzisiejsze magazyny pomiędzy pełną o połowką godziny (plus reklamy). Ktoś pamięta, kiedy zaczynał się program? O 22., po magazynie "24 Godziny" czy pół godziny później?
Program zaczynał się o 22:00 . W internecie jest nagranie pierwszego odcinka Szkła, widać na nim logo TVN24 z zegarem i było widać jak program zaczyna się o 22:00

A tak w ogóle to wszystkiego najlepszego dla Szkła Kontaktowego. Oby program dotrwał do kolejnych 10- lat :D
FanFaktow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 27 wrz 2013, 23:56

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: FanFaktow »

Czy to wydanie będzie dostępne gdziekolwiek w internecie? Niestety nie będę mógł go obejrzeć. Wysłałem zapytanie do SK na facebooku i otrzymałem informację, że na TVN Player nie będzie jednak dostępne. Czy ktoś mógłby nagrać? Byłbym niesamowicie wdzięczny.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Tak sobie to wypadlo. Nowa scenografia bez rewelacji. Troche smuta, powtorki i kilka zartow z broda. Wiersze zapozyczone. I sami starsi praktycznie na widowni. Teraz widac kto to oglada. Pisze z telefonu, bez polskich znakow. Tak na goraco.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Według mnie nowa czołówka jest fajna. Mi się ona podoba. Jest w niej ciekawa muzyka. Jeżeli chodzi o studio , to spodziewałem się, że Szkło Kontaktowe przeprowadzi się do prawdziwego studia. Czyli czołówkę oceniam na 6 ( Bardzo dobrze, że taka krótka jest, bo będzie więcej czasu dla widzów) , a studio oceniam na 4- (Szkoda, że nie zdecydowali się na prawdziwe studio) .
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: ketjow »

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Nowa czołówka, oprawa graficzna i kolorystyka bardzo dobre. Studio z całą pewnością lepsze od tej fabryki i bombek, ale jednak szkoda, że znowu wirtualne.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Nowa czołówka, oprawa graficzna i kolorystyka bardzo dobre. Studio z całą pewnością lepsze od tej fabryki i bombek, ale jednak szkoda, że znowu wirtualne.
No właśnie, dziwie się im, dlaczego nie przenieśli Szkła do prawdziwego studia, tylko znowu dali te wirtualne. W tym studiu wirtualnym to czasami widać błędy w grafice. Pamiętam, że kiedyś im się to studio w trakcie Szkła zepsuło i przez moment było czarne tło, ale po przerwie już było normalnie. Moim zdaniem Szkło by fajnie wyglądało albo w studiu , z którego nadawane są serwisy informacyjne, albo z tego z , którego nadawany jest poranek.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Wczoraj w jednym z opublikowanych smsów pojawił się słuszny postulat - przy połączeniach telefonicznych telefon przez minutę powinien znikać a nie pojawiać się.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 3 gości