Szkło kontaktowe

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Być może te roszady są spowodowane tym, że w maju - przez wybory - odpadła prawie połowa wydań weekendowych i ta ekipa okazała się najbardziej startna.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Camilo pisze:Być może te roszady są spowodowane tym, że w maju - przez wybory - odpadła prawie połowa wydań weekendowych i ta ekipa okazała się najbardziej startna.
Pewnie to przez to Jerzy Iwaszkiewicz był także w piątki w maju.

A kiedyś , jak były wybory to Szkło Kontaktowe było w soboty .Jedynie nie było wtedy Szkła w niedziele , a w tym roku nie było i w soboty i niedziele. Ciekawe , jak będzie podczas ciszy do wyborów parlamentarnych , która będzie jakoś w październiku.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Trochę w wydaniach weekendowych poprzestawiało się najwyraźniej na dłużej, bo na dzisiaj zapowiedzeni są Maria Czubaszek i Grzesiek Markowski.

A Krzysztof Daukszewicz wydał ostatnio książkę "Tuskuland", eksponowaną dosyć efektownie i w sieci, i w księgarniach:

Obrazek
Wywiady promocyjne dla Polskiego Radia czy NaTemat.pl.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Jutro - znowu nietypowo - Jerzy Iwaszkiewicz, a w piątek i sobotę program z Darłowa poprowadzi m.in. Miecugow.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Co sądzicie o tegorocznym Szkle Kontaktowym z Darłowa ?

Ja uważam tak , że :

10.07 - Szkło w tym dniu wypadło im słabo , przez , to , że Urszula Dudziak mało komentowała, co sama przyznała

11.07 - Szkło w tym dniu wypadło im bardzo dobrze były np. zagadki dla Andrzeja Poniedzielskiego i Marka Przybylika. Widzieliście , że na koniec programu Miecugow , tak , jakby czymś ''strzelał'' ?

I to już 5 lat Szkło Kontaktowe jeździ na Bałtyk Festiwal Media i Sztuka ? - nie wierzę , ale te 5 lat szybko zleciało, a pamiętam , jakby niedawno tam zaczynali jeździć , a to już 5 lat w lipcu są programy realizowane w Darłowie.

Słyszeliście , że jest pomysł , aby za rok Szkło Kontaktowe z Darłowa zrobić z udziałem publiczności ?

Bardzo lubię , takie wyjazdowe Szkło Kontaktowe - ogląda się taki program dużo przyjemniej , niż zawsze. Jestem ciekawy , czy Szkło Kontaktowe w tym roku będzie miało jeszcze jakiś wyjazdowy program.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Programy z Darłowa można zobaczyć na stronie Szkła Kontaktowego :

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/szklo-k ... 59590.html - piątek 10 lipca

http://szklokontaktowe.tvn24.pl/szklo-k ... 59592.html - sobota - 11 lipca
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

A ja się zastanawiam , czy Jerzy Iwaszkiewicz jest rodziną tego poety Jarosława Iwaszkiewicza.
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

Przed chwilą Grzegorz Miecugow przy okazji materiału o SLD powiedział , że Szkło Kontaktowe w piątek będzie z Kołobrzegu .

Świetnie :) Będzie wyjazdowy program :)
spike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 30 mar 2015, 18:29

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: spike »

Komuś sie jeszcze chce to ogladac? Nudny program.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: Camilo »

Przydałoby się do tego programu wpuścić trochę świeżego powietrza, ale przez dekadę wywiązał się już taki układ towarzyski, że nie ma na to szans.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Niedawno w sąsiednim wątku pisałem już o SK i Bez ograniczeń z Superstacji, które moim zdaniem ogląda się lepiej, zwłaszcza jak Kuba Wątły prowadzi. Może TVN24 też powinien stworzyć taki swój odpowiednik który byłby emitowany po Dniu po dniu? Wiem, że byłoby to kopiowanie innych, ale do takiej bardziej świeżej i nie bojącej się poruszać tematów tabu wersji programu myślę że Jarek Kuźniar by się nadawał, chociaż ja bym nawet poszedł o krok dalej i zaproponował Kazimierę Szczukę czy nawet Wojewódzkiego.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Wbrew pozorom, Marcin Żebrowski mógłby dobrze wypaść w takim formacie. A program mógłby mieć kilku gospodarzy.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: matik »

Facet który jako jedyny śmieje się ze swoich żartów? Facet bez jakiejkolwiek ikry? Nie sądzę.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: michal_borkowski »

Tylko taki program nigdy nie powstanie - tvn ma za dużo wrogów i za dużo przykrych słów padło by w tych rozmowach. W Szkle nie ma dużo telefonów a i tak zdarzają się ataki, a co dopiero w przypadku dluższych rozmów.
To tylko moje skromne zdanie
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Szkło kontaktowe

Post autor: tracer2013 »

31.07.2015 (piątek) -Szkło Kontaktowe było wtedy w Kołobrzegu na Rck Pro Jazz Festiwal.Po raz pierwszy w historii programu przez pierwsze minuty programu nie było gościa. Gość pojawił się dopiero o 22:25 . Gościem w tym dniu był Jan Ptaszyn Wróblewski. Spóźnienie było spowodowane przedłużonym koncertem.

01.08 - dzisiaj gościem ma być Henryk Sawka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość